Gönderen Konu: Saç Ekiminde Klinik ve Hekim Tercihi  (Okunma sayısı 557 defa)

muratemre

• Yeni üye
  • *
Saç Ekiminde Klinik ve Hekim Tercihi
« : 02 Eylül 2020, 04:09:31 »
Öncelikle herkese merhaba, bir süredir foruma giriyor çeşitli konuları takip ediyordum. Son bir kaç aydır saç ekimi konusu kafamda iyice netleşince üye oldum. Malum bir kaç farklı yer ile görüştüm ve Dr. Serkan Aygın Clinic'te karar kıldım. Karar verme sürecinde yüzyüze görüşme, hekim yaklaşımı, fiyat politikası ve internet üzerinde yayınlanan yorumlar etkili oldu. Buna rağmen ufakta olsa aklıma takılan bir iki konuda sizlerin fikrini almak isterim, ilki internet üzerinde yayınlanan yorumlar arasında bir-kaç tane diyebileceğimiz resimli negatif yorum var diğeri ise yayınlanan yüzlerce pozitif yorumun fake/sahte olduğunu ifade edenler var. Bu konularda sizin fikriniz merak ediyorum.

Teşekkür Ederim.

EliWood

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç Ekiminde Klinik ve Hekim Tercihi
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2020, 07:36:27 »
Hakan doğanay net

muratemre

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2020, 12:02:55 »
Alakasız cevap için teşekkür ederim, biased forum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2020, 16:34:58 »
Hakan doğanay net

Hocam ne alaka anlayamadım açıkcası :))
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2020, 16:38:42 »
Öncelikle herkese merhaba, bir süredir foruma giriyor çeşitli konuları takip ediyordum. Son bir kaç aydır saç ekimi konusu kafamda iyice netleşince üye oldum. Malum bir kaç farklı yer ile görüştüm ve Dr. Serkan Aygın Clinic'te karar kıldım. Karar verme sürecinde yüzyüze görüşme, hekim yaklaşımı, fiyat politikası ve internet üzerinde yayınlanan yorumlar etkili oldu. Buna rağmen ufakta olsa aklıma takılan bir iki konuda sizlerin fikrini almak isterim, ilki internet üzerinde yayınlanan yorumlar arasında bir-kaç tane diyebileceğimiz resimli negatif yorum var diğeri ise yayınlanan yüzlerce pozitif yorumun fake/sahte olduğunu ifade edenler var. Bu konularda sizin fikriniz merak ediyorum.

Teşekkür Ederim.

Merhaba ,

Dr. Serkan Aygından bağımsız yazıyorum yorumumu . Pek takip ettiğim bir hekim ve klinik değil .  Öncelikle bu forum dahil her yoruma ve reklama şüpheci davranmakta fayda var . Operasyonu kimin yapacağı önemli . Hekim ön çizgiyi kalemle çizip işi çalışanlara bırakıp gidiyorsa ( ekim öncesi söylenmediyse ) dikkat etmek lazım . Yani kafanızda bir yer belirlerken öncelikle hangi süreci kim yapacak bu önemli . Hangi tekniği çalışıyorlar bu da önemli. Bizim forumumuzda dahil fotolar genelde ters ışık dikkat etmek lazım . Yani bunun en iyisi saç ektirmiş gerçek hastalarla birebir görüşmek ( mümkünse )
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2020, 17:23:27 »
+1

Facebook Twitter Instagram