Gönderen Konu: dht,testesteron,dutasterid,masturbasyon,ilişki...  (Okunma sayısı 1240 defa)

kral12

• Jr. Member
  • **
dht,testesteron,dutasterid,masturbasyon,ilişki...
« : 02 Eylül 2020, 17:23:50 »
arkadaşlar, yarılanma ömrünün uzun olması sebebiyle dutasterid aldığımızda, dht yi düşürüyor. testesteron seviyesi bazen yükselebiliyor. masturbasyonu ve cinsel ilişkiyi bu süre zarfında arttırdığımızda testesteron seviyemiz düşüyor. masturbasyon veya cinsel ilişki yaşamadığımızda testesteron seviyelerimizin üst düzeyde olduğu bilimsel olarak kanıtlı.

saçımızı döken etkenlerden birkaçı olan, dht ve testesteronu bu sayede baskılayarak bu sebepten dökülen saçları geri getirebilir miyiz?

masturbasyon yaptığımızda dht seviyesi yükselirken(dönüşme) ve testesteron seviyesi düştüğünü bilimsel olarak bir makalede okumuştum.

dutas dht yi inhibe ederken, masturbasyon ve ilişki yaşamakta testeronu düşürür. bu nedenle sağlık saçlar, gür saçlar neden olmasın?

benimki bir düşünce. sizin görüşlerinizide merak ediyorum.

Tuncerm019

• Yeni üye
  • *
Ynt: dht,testesteron,dutasterid,masturbasyon,ilişki...
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2020, 20:14:27 »
Masturbasyonun çok etkisi olduğunu düşünmüyorum. İstersen ömür boyu yapma o dht yine dönüşecek ve saçların gidecek basit mantık 16 17 yaşında saç dökülmesi yaşayanlar var çocuklar zaten masturbasyonu daha yeni tanırlarken saç dökülmeleri başlıyor masturbasyon vs vs bunlarla olacak işler değil saç köklerinin dht ye duyarlı olduğunu bilip minox ve ya fin ve ya dut kullanmak yanında sağlıklı bir yaşam ve kafa derisine masajlarlar, dermarollerlar işte o zaman sağlıklı gür saçlar demek bence. Masturbasyonun etkisi olmaz demiyorum ama bence çok çok az etkili 

toledo

• Jr. Member
  • **
Ynt: dht,testesteron,dutasterid,masturbasyon,ilişki...
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2020, 00:48:34 »
arkadaşlar, yarılanma ömrünün uzun olması sebebiyle dutasterid aldığımızda, dht yi düşürüyor. testesteron seviyesi bazen yükselebiliyor. masturbasyonu ve cinsel ilişkiyi bu süre zarfında arttırdığımızda testesteron seviyemiz düşüyor. masturbasyon veya cinsel ilişki yaşamadığımızda testesteron seviyelerimizin üst düzeyde olduğu bilimsel olarak kanıtlı.

saçımızı döken etkenlerden birkaçı olan, dht ve testesteronu bu sayede baskılayarak bu sebepten dökülen saçları geri getirebilir miyiz?

masturbasyon yaptığımızda dht seviyesi yükselirken(dönüşme) ve testesteron seviyesi düştüğünü bilimsel olarak bir makalede okumuştum.

dutas dht yi inhibe ederken, masturbasyon ve ilişki yaşamakta testeronu düşürür. bu nedenle sağlık saçlar, gür saçlar neden olmasın?

benimki bir düşünce. sizin görüşlerinizide merak ediyorum.
kardeşim benim sen onları boşver mastürbasyonmus bilmem neymiş kafanı bulandırma sen onlarla diğer konunuda okudum senin gayet başarılı güzel sonuçlar almışsın fakat finantan neden duta geçtin anlamadım ve dutas ile finans aynı etkiye sahip dutas her iki enzimi de bloklarken finans sadece tıp 2 yi bloklar etkileri scalpta aynıdır ve bu ilaçları kullanırken bazı testler yaptır kesinlikle başlamadan önce DHT seviyen ne şimdi ne mesela Phs değerlerin ne durumda sen çok kafanı bulandırma devam et ama dahiliye görün test yaptır ilaçlarına devam et sakaklar için de şuan iyi korumak istiyosam ketoral krem sür sakaklara bence piyasada bir sürü blocker serumlar var ama 5 para etmez ru seti caffein bunlardan temin edebilirsen sakaklar için sonuç alırsın başarılar tedavine devam et güzel tebrikler
Mevcut tedavimi kısa süre icerisinde güncelleyecegim

Facebook Twitter Instagram