Gönderen Konu: Bu saç ekim mi?  (Okunma sayısı 575 defa)

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Ynt: Bu saç ekim mi?
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2020, 13:00:00 »
Ekim ile uzaktan yakından alakası yok. Mümkün tabi ki tam hakim olmamak 'la beraber. Bu mavi zımbırtılar çıktığında piyasaya dolan isimlerden biri diye hatırlıyorum içeriği hakkında en ufak bilgin yok sağlığını ne oranda bozacak bilgin yok ve genelde bu baharlar yalancı bahar oluyor forum da da mavi su kullanan üyelerin süreçleri vardı benzer hikayeler.
Bunları alacağına kendin tedavi belirle bazı doktorlar reçete yapıyor eczaneler de hazırlatabiliyorsun en azından neyi ne oranda kullandığını bilirsin.
Aslında soru şöyle kısacası ne kadar başarı istiyorsun bunun için ne kadar risk almaya hazırsın ne halden ne hallere gelenler var bu kardeşimiz ne ki.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

abidingub

• Full Member
Ynt: Bu saç ekim mi?
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2020, 13:10:47 »
Ekim ile uzaktan yakından alakası yok. Mümkün tabi ki tam hakim olmamak 'la beraber. Bu mavi zımbırtılar çıktığında piyasaya dolan isimlerden biri diye hatırlıyorum içeriği hakkında en ufak bilgin yok sağlığını ne oranda bozacak bilgin yok ve genelde bu baharlar yalancı bahar oluyor forum da da mavi su kullanan üyelerin süreçleri vardı benzer hikayeler.
Bunları alacağına kendin tedavi belirle bazı doktorlar reçete yapıyor eczaneler de hazırlatabiliyorsun en azından neyi ne oranda kullandığını bilirsin.
Aslında soru şöyle kısacası ne kadar başarı istiyorsun bunun için ne kadar risk almaya hazırsın ne halden ne hallere gelenler var bu kardeşimiz ne ki.
Çok teşekkür ederim hocam cevabınız için riske girmek istemiyorum hiçbir şey sağlıktan değerli değil şakaklarım açık vertex açıklığı yok nw3 sanırım geçen sene minox shen min xpecia yazmıştı doktor 1 yıl kullandım verdiği sonuçtan da gayet memnundum ama sürekli bunlarla uğraşmak beni yordu şu an shen min+xpecia düşünüyordum lakin bu linkini attığım ilaç tübitaktan çıkma ve sağlık bakanlığı onaylı o yüzden çok şaşırdım minoxa oranla da çok daha iyi bir sonuç almış arkadaş

Facebook Twitter Instagram