Gönderen Konu: SAÇ EKİMİNDEN ÇEKİNMEK  (Okunma sayısı 5033 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: SAÇ EKİMİNDEN ÇEKİNMEK
« Yanıtla #16 : 13 Temmuz 2021, 14:54:18 »
Nasil karar verdin oraya
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 16 Nisan 2022, 01:45:12 »
Güzel olmuştur muhtemelen. Yahu ben kellik var diye utanıp çıkamıyorum siz dışarıdaaınıa uyanıyorsunuz nası bi hal anlayamadım.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 20 Nisan 2022, 19:27:31 »
Çevrenin bu işe bakış açısı ne kadar normal buna göre değişebilen bi durum,biri olsa mesela 3-5 arkadaşı,ailesinden bikaç kişi ektirmiş olsun daha normal gelir..bi de aynı şehirde iyi ekimci olması en büyük avantaj bence bu işte,bin arabana(taksine) ektir,aynı şekilde eve geri dön 10 gün kapan dök kabuğu aynen hayata devam ne güzel keşke benim şehrimde de iyi ekimci olsaydı
  • Yaşınız 31

damex

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2022, 00:02:35 »
Merhaba arkadaşlar saç ekimi yaptırmak istiyorum ama utanıyorum bilmiyorum neden saç ekimi sonrası şapka takmak istiyorum veya evden çıkmak istemiyorum malum çalışıyorum bu utanma çekinmeyi nasıl geçirebilirim

Son olarak İstanbulhairline tavsiye eden varmı
saç ektirmekten utanan birisi iş görüşmesine gitmekten utanmıyormu hocam cidden merak ediyorum dalga geçmiyorum

Peer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 12 Ocak 2023, 14:17:07 »
yıl 2023 ben hala çekiniyorum ama yaptırmak istiyorum da

zdsm

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 25 Temmuz 2023, 16:45:43 »
  Bende saç ektirdim fakat    Çok yakınlarım hariç saç ektirdiğimi henüz kimseye söylemedim. Ne yapayım saklıyayım mı, söyliyeyim mi ?  Onların anlamasını mı bekliyeyim  ? yoksa, üzerimden yükü atmak için söyleyip kurtulayım mı  ? Çünlü öbür türlü stres olacak vede  sanki ayıp bir şeyi saklıyormuş  gibi gözükeceğim !   Kararsızım Ne yapayım dostlar  🙆‍♂️ ?

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 26 Temmuz 2023, 10:17:00 »
  Bende saç ektirdim fakat    Çok yakınlarım hariç saç ektirdiğimi henüz kimseye söylemedim. Ne yapayım saklıyayım mı, söyliyeyim mi ?  Onların anlamasını mı bekliyeyim  ? yoksa, üzerimden yükü atmak için söyleyip kurtulayım mı  ? Çünlü öbür türlü stres olacak vede  sanki ayıp bir şeyi saklıyormuş  gibi gözükeceğim !   Kararsızım Ne yapayım dostlar  🙆‍♂️ ?

Kardeşim, kel olup da saç ektirmeyen kim kaldı. Artık bu utanma olayını falan bırakalım bir kenara.

RTX4090

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 27 Temmuz 2023, 21:16:03 »

Özellikle sorulmadıkça ya da konusu açılmadıkça söylemeye gerek yok bence. Saç ektirmek çok utanılacak bir şey de değil. Günümüzde artık saç ektirmek erkeklere, burun estetiği kadınlara şart olacak, yaptırmayan kalmadı neredeyse :D

zdsm

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 28 Temmuz 2023, 23:47:18 »
Kardeşim, kel olup da saç ektirmeyen kim kaldı. Artık bu utanma olayını falan bırakalım bir kenara.
   Kel olupta saç ektirmeyenler o kadar çok kişi varki yanılıyorsun.

zdsm

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 28 Temmuz 2023, 23:51:44 »
Özellikle sorulmadıkça ya da konusu açılmadıkça söylemeye gerek yok bence. Saç ektirmek çok utanılacak bir şey de değil. Günümüzde artık saç ektirmek erkeklere, burun estetiği kadınlara şart olacak, yaptırmayan kalmadı neredeyse :D
   Yakın arkadaşlarım ve iş arkdaşşlarım illaki bunu anlayacaklar. Önden anlamasalar vertex ten illaki anlarlar. Çünkü oraya çok ekildi,.Galiba onlar anlamadan ben söylersem daha iyi olacak 🤷‍♂️🤔

Facebook Twitter Instagram