Gönderen Konu: Genital siğil (HPV) ve doktora gitmeye utanmak  (Okunma sayısı 2236 defa)

Gregor59

• Hero Member
Genital siğil (HPV) ve doktora gitmeye utanmak
« : 08 Eylül 2020, 00:44:40 »
Arkadaşlar 1 seneyi gecik penisimde hpv siğilleri var gittikçe çoğaldı. Eski kız arkadaşımla anal ilişkiye giriyordum 2 3 defa korunmasız yaptık sanırım oradan mikrop kaptı. Ancak son zamanlarda iyice çoğaldı ve büyüdü. Şimdiye kadar sürekli erteledim utandım doktora gitmeye. Defalarca randevu alıp alıp iptal ettim.

Ancak şimdi bir kız aniden gecenkalmaya çağırınca dank etti artık kafama. Bu şekilde cinsellik yaşamam şansım yok hem karşıdaki kişi bunu gördüğü gibi istemez, hatta ayrılır, hem de bulaştırma riskini alamam kimseye.

Hiç urologa giden oldu mu forumda? Bir de siğil olduğu için jiletle etek tıraşı yapamıyorum, o yüzden de utanıyorum biraz. Ne yapmalıyım?

Hassectear

• Full Member
Ynt: Genital siğil (HPV) ve doktora gitmeye utanmak
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2020, 01:21:41 »
Genital siğil birden çok farklı kişilerle korunmasız olarak ilişkiye giren kişilerde sıkça rastlanır yani yaygın bir durum 10 erkeğin 3 ünde 4 ünde vardır tedavisi yok o siğilleri git özel bir hastanede yaktır daha sonra bağışıklık sistemini güçlü tut bağışıklık sistemin zayıflarsa tekrar çıkabiliyor şu an için tek yapman gereken o siğilleri yaktırman olacak ve o bölgeyi temiz tutmalısın.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2020, 01:25:09 »
çevremde bir kaç arkadaşımda olmuştu şimdilerde bir sıkıntıları yok galiba olsaydı mutlaka bahsederlerdi sanırım zamanla düzeliyor yalnız ilaç tedavisi şart diye biliyorum en azından bir üroloğa mutlaka gitmelisin.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2020, 01:37:45 »
Fordyce spots olma ihtimali olabilir mi?

Edit: Kusura bakmayın saatten net anlayamamışım konu başlığını ve konuyu.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2020, 01:53:49 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2020, 01:39:56 »
 utanmana gerek yok dr işi  bu

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2020, 01:42:42 »
Genital siğiller Herpes virüsünün yol açtığı kadınlarda çok ciddi sorunlara yol açan erkeklerde ise sadece siğiller şeklinde görüşen bir durum . Anal ilişki ile alakalı bir durum değil bu Andak bu virüsü almış birisi ile ilişkiue giren birinden kapılabilir.
Tedavisi yok lazerle yakmak sonrasında birkaç K Ac takipten sonra ilişkiye girişmeye başlanmalıdır. Kondomau kesinlikle ilişkiye girmeyin sizin için lazer ile yakılıp kurtulduğunuz birsey karşı cins için kanser sebebi olabilir. Erkekler taşıyıcı olarak bulaştırlar genelde..
utanılacak bir durum yok 10 dakikada yaksınlar sonra 3 ay takip et.. kontrollü ve kondomla devam..

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2020, 01:52:10 »
kardeşim ben hpv geçirdim penisimde siğiller çıkmıstı.Beslenmeme dikkat ettim. bol bol vitaminli şeyler yedim bağışıklık sistemimi düzgün tuttum. hepsi geçti.Şuan tertemiz :) HPV den korkma kendi kendine geçiyor.Boşu boşuna yaktircam diye para verme . Sekse biraz ara vermeni öneririm.Küçüğü rahat bırak

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2020, 01:53:33 »
kardeşim ben hpv geçirdim penisimde siğiller çıkmıstı.Beslenmeme dikkat ettim. bol bol vitaminli şeyler yedim bağışıklık sistemimi düzgün tuttum. hepsi geçti.Şuan tertemiz :) HPV den korkma kendi kendine geçiyor.Boşu boşuna yaktircam diye para verme . Sekse biraz ara vermeni öneririm.Küçüğü rahat bırak

Hocam 17 tane falan var irili ufaklı, 1 yılı geçti. Kendi kendine geçecek gibi durmuyor hiç iyice büyüdü siyahlasti bazıları.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2020, 01:58:38 »
Doktora görünmen gerekir bir başkasındaki rahatsızlık sendekiyle aynı olacak değil hiç aklına gelmeyen bir rahatsızlığın haberciside olabilir dikkat et, ihmale gelmez, siyahlanmaya başladı diyorsun.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2020, 02:01:45 »
Doktora görünmen gerekir bir başkasındaki rahatsızlık sendekiyle aynı olacak değil hiç aklına gelmeyen bir rahatsızlığın haberciside olabilir dikkat et, ihmale gelmez, siyahlanmaya başladı diyorsun.

Sigillerden dolayı tam tras edemediğim için gidemiyorum çekiniyorum hocam. Bir de garip geliyor cikarip doktor göstermek bu yaşta

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2020, 02:08:43 »
Sigillerden dolayı tam tras edemediğim için gidemiyorum çekiniyorum hocam. Bir de garip geliyor cikarip doktor göstermek bu yaşta
Doktordan utanilmaz.Sağlık bu.Ona günde 100 tane hasta geliyordur emin ol seni hatirlamaz :) Bi ara benim bağırsaklarda kurt vardı.Kaşıntıdan ölüyordum.Gittim doktora tıp ögrencileri vardi herif açti arkami iyice inceledi ben kıpkırmızı oldum. Sonra anladim tıpta harbiden utanma yokmuş :D

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2020, 02:12:20 »
Doktordan utanilmaz.Sağlık bu.Ona günde 100 tane hasta geliyordur emin ol seni hatirlamaz :) Bi ara benim bağırsaklarda kurt vardı.Kaşıntıdan ölüyordum.Gittim doktora tıp ögrencileri vardi herif açti arkami iyice inceledi ben kıpkırmızı oldum. Sonra anladim tıpta harbiden utanma yokmuş :D

Beni elleyecek bir yiğit dogurmadi analar daha ;D şaka şaka doktorun yanında asistan kız falan oluyor çıkmıyorlar da dışarı, acicaz orada iyice stresten içeri kaçmış 3 cm kalmış olacak. Her türlü rezillik ya, ama gitmem de lazım artık idrar boşaltım dışında işe yaramıyor mekanizma böyle

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2020, 02:15:17 »
Beni elleyecek bir yiğit dogurmadi analar daha ;D şaka şaka doktorun yanında asistan kız falan oluyor çıkmıyorlar da dışarı, acicaz orada iyice stresten içeri kaçmış 3 cm kalmış olacak. Her türlü rezillik ya, ama gitmem de lazım artık idrar boşaltım dışında işe yaramıyor mekanizma böyle
kanka öyle valla git bencede utanma.Seni, 10 dk sonra unuturlar. 100 tane hasta geliyor hepsi aynı açıp gösteriyor :D

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2020, 03:02:19 »

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım.. yıl  olmuş 2020 , uzaya araba göndermişler siz hala 3cm -5cm asistan kız diyorsunuz. Sağlık bu asistan seni beğenmez diyemi bu kaygı?? Yapmayın böyle şeyler çok üzülüyorum yeni nesil gençlere

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2020, 04:31:29 »
Üroloji uzmanına değil dermatoloji uzmanına gitmen gerekiyor. Lazerle yakmak gibi bir durum söz konusu değil, koter veya kriyoterapi ile yaktıracaksın ki kriyo daha pratik ve daha kısa süren bir işlemdir.

Jiletle traşlama sakın makina kullan ve doktora öyle git. Kadın doktor olma ihtimali yüksek ama utanmana gerek yok merak etme sen onun için sıradan bir hastasın ha yüzüne bakmış ha penisine ancak muhtemelen siğiller çıkmaya devam edecek. Çıkar çıkmaz yaktırmalısın genelde 5 - 7 kez tekrar eder sonra yok olur ama senelerce de uykuda bekleyebilir. Genital siğil deri teması ile bulaştığı için kondomla korunamazsın, deri altına indiği için tamamen vücuttan atılmasını sağlayan ilaç ve tedavi yok. - Bu anlamda satılan ürünlere sakın para verme- Ancak bazı doktorlar bağışıklık sisteminin 9 ayda attığını söyler ama tıp dünyasında bir fikir birliği yok. Girdiğin her ilişki de yeniden hpv kapma riskin yüksek olduğu için hayatının sonuna dek yeniden defalarca enfekte olabilirsin.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram