Gönderen Konu: Yardımınıza ihyacim var yas 35  (Okunma sayısı 891 defa)

Emre307488

• Jr. Member
  • **
Yardımınıza ihyacim var yas 35
« : 14 Eylül 2020, 20:49:55 »
Selamlar arkadaslar bugun banyodan sonra saçlarımın iyice azaldığını fark edip gaza gelip ektirmeye karar verdin googladan bilgi toplamaya çalışırken bu site karsima cikti adeta ansiklopedi gibi.hemen üye oldum.simdi sorum yas 35 saclarimin yanlar ve arka cok gür ama tepe iyice açıldı.mevcit saclarim varken aralara saç ekimi olur mu bu kalan saclar ilerleyen yillarda dokulur mu malum artik genç değiliz dökülme durmus mudur hic bir bilgim yok yardimci olursaniz çok memnun kalirim neler hangi sac ekim merkezlerini tavsiye edersiniz

Ragnarok16

• Full Member
Ynt: Yardımınıza ihyacim var yas 35
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2020, 21:17:44 »
Donör güzel gözüküyor. Yaşınızda gayet uygun ekim için. Tek ekim ile güzel sonuçlar alabileceğinize inanıyorum. Eğer bütçeniz varsa Koray Erdoğan tabi ki. Onun dışında ben Asuman Hair’de ekim yaptırdım tavsiye edebilirim 8000 tl fiyatı şuan. Serkan Aygın, Şahin Çelik ve Muttalip Keser diğer tavsiye edeceğim kendini kanıtlamış çok başarılı ekimciler. Ve dediğim gibi saç dökülme tipiniz saç ekimine çok uygun ben kesinlikle güzel sonuçlar alırsınız diyorum :)

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2020, 21:22:41 »
Hocam siteyi bulmanız harika olmuş yoksa google daki saç ekim merkezlerine bakıp birine gidebilir şu güzelim saçınızı heba edebilirdiniz hele ki sınırsız greft gibi sallamasyon yerlerden özellikle uzak durun google reklamlarına kanmayın Ragnarok16 hocamın tavsiyelerine bende katılıyorum bana sorarsanız asuman hair ya da serkan aygın derim muttalip keser ve koray hoca bütçeniz nedir bilmiyorum ama tuzlu gelebilir iyi ki burayı bulmuşsunuz saçinız tam ekimlik yaşta müsait dönorde iyi şimdiden hayırlı olsun🙂
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Emre307488

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2020, 12:55:10 »
Cevaplar icin cok teşekkürler arkadaslar muttalip ve koray beyler pahali ona butcem yetmez sibel hanim da iyiymis sanirim o da 3 bin euro o da pahali.forumda herkesin tavsiye ettigi doktorlar bunlar sanirim.asuman hanim Instagram sayfasinda paylasim yapmamaya baslamis sebebi nedir acaba.serkan Aygin fiyatlar uygun ama ama orada birkac tane ekip var anladigim kadari ile ekipleein hepsi iyi midir arkadaslar

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2020, 15:25:49 »
Acikligin ve donorun cok iyi. Iyi bir ekim ve planlama ile sac sikintini cozersin. Iyi arastir derim. Paran yoksa bekle, biriktir. Bu is estetik isi ve cozumu de sonradan olmuyor yanlis bir ekimin.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Emre307488

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2020, 14:22:49 »
Acikligin ve donorun cok iyi. Iyi bir ekim ve planlama ile sac sikintini cozersin. Iyi arastir derim. Paran yoksa bekle, biriktir. Bu is estetik isi ve cozumu de sonradan olmuyor yanlis bir ekimin.
  sagolun cvp icin 20 bine kadar cikabilirim bu ücretlere sizin tavsiyeniz var midir

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2020, 15:24:34 »
Hocam yaşınıza göre saç yoğunluğu ve açılma çok iyi MaşAllah, Bence Bu Açıklığı Kapatmak İçin Yüksek Ücretler vermeye Gerek yok, Uygun Fiyatla Yüksek Performans Alınabilecek Merkezler Var;

İstanbulda

Asuman Hanım, 8.000
Serkan Aygın, 8-10.000
Bilgehan Aydın, 6.500

Ankarada

Şahin Çelik, 6.500

Sonuçlara Bakılacak Olursa Bu Merkezlerden
Hepside Memnun Eder Bence.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2020, 15:41:01 »
Açık alan ve donör saç ekimine çok uygun eğer doğru seçim yaparsan araştırıp harika bir sonuç alıp tarihe gömersin saç sorununu.
Global Moderator

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2020, 22:48:36 »
Yaşınız ve alan açıklığı ekim için çok uygun.Dönör bölgede gayet iyi durumda.Bu sacı bence en iyisi Ankara'da ekim yapıştırırsanız Şahin Çelik derim.Istanbul için Asuman Hair veya Serkan Aygın.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Eylül 2020, 01:17:39 »
Yaşın 25 olsa bekle derdim ama 35. Ektir gitsin

Emre307488

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 18 Eylül 2020, 23:22:40 »
Forumda takip ettiğim sizlerin de verdigi cevaplar anladığım kadarıyla fiyat perfornans asuman hanim.serkan aygin klinicde calisan teknisyenler ve sahin bey filtreyi bu ucu uzerine cektim bakalim

Facebook Twitter Instagram