Gönderen Konu: Ketoral krem wax gibi kullanılabilir mi?  (Okunma sayısı 1003 defa)

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ketoral krem wax gibi kullanılabilir mi?
« : 16 Eylül 2020, 19:47:05 »
Ön taraflar için söylüyorum sadece diplere sürdükten sonra tarayınca zımba oluyor ne dersiniz arkadaşlar kullananlar farketti mi tutucu etkisini?

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Ynt: Ketoral krem wax gibi kullanılabilir mi?
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2020, 22:02:25 »
Ön taraflar için söylüyorum sadece diplere sürdükten sonra tarayınca zımba oluyor ne dersiniz arkadaşlar kullananlar farketti mi tutucu etkisini?
Evet fark ettim ama bir keresinde wax gibi kullandım akşama saçı tutamadı, belki başkasında farklı olur.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2020, 00:02:39 »
Evet fark ettim ama bir keresinde wax gibi kullandım akşama saçı tutamadı, belki başkasında farklı olur.
Kullanmış olduğum 2 numara mat waxta aynı şekilde biryerden sonra iş yapmıyo reis çantadan fırçayı eksik etmiyorum mecbur. Sprey en garantisi tutuculuk konusunda ama onu sıkınca da saçlarıma ihanet etmişim gibi hissediyorum rahatsızlık veriyo.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2020, 00:04:55 »
Kullanmış olduğum 2 numara mat waxta aynı şekilde biryerden sonra iş yapmıyo reis çantadan fırçayı eksik etmiyorum mecbur. Sprey en garantisi tutuculuk konusunda ama onu sıkınca da saçlarıma ihanet etmişim gibi hissediyorum rahatsızlık veriyo.
Sprey konusunda katılıyorum  ;D Saçlarım birden böyle sabit kalınca bana küsmüşler gibi hissediyorum ahahaha.

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2020, 01:25:21 »
Doğru düzgün wax bulamıyorum ben de ya. Purple aldım çamur gibi yapıyor saçı.

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2020, 12:26:13 »
Nedir bu ketoral krem hocam linki falan var mı

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2020, 13:36:08 »
Nedir bu ketoral krem hocam linki falan var mı
Ketoral Krem ketokonazol içeren bir krem eczanede satılıyor. şampuanlarını her gün kullanamıyoruz içerisinde ki sert maddelerden ama bunu her gün sabah akşam kullanabiliyoruz. Yan etkisiz bir anti-androjen, androjenlerin yol ağlarını bozarak çalışıyor aynı zamanda anti inflamatuar. Özellikle şakaklar ve önler için kullanılsada tüm saç içinde kullanılabilir.

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2020, 16:15:14 »
Ketoral Krem ketokonazol içeren bir krem eczanede satılıyor. şampuanlarını her gün kullanamıyoruz içerisinde ki sert maddelerden ama bunu her gün sabah akşam kullanabiliyoruz. Yan etkisiz bir anti-androjen, androjenlerin yol ağlarını bozarak çalışıyor aynı zamanda anti inflamatuar. Özellikle şakaklar ve önler için kullanılsada tüm saç içinde kullanılabilir.
Saç çıkartan mı saç koruyan mı hocam?kaç ayda etkisini gösteriyor

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2020, 17:09:25 »
Saç çıkartan mı saç koruyan mı hocam?kaç ayda etkisini gösteriyor
Ketoral krem destek bir üründür. Yani tek başına bir saçı koruyamaz. Etkisi kişiden kişiye değişir ve ne kadar sürede göstereceği bende 3. Ayda felan saçlarımın kalınlaştığını ve bazı kollarım saç formuna yavaş yavaş döndüğünü. 1. Ayın sonunda da inflamasyona bir azalma gördüm. Herkeste etkili olacak diye bir şey yok.

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

fgurel111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2020, 00:31:03 »
Ketoral krem destek bir üründür. Yani tek başına bir saçı koruyamaz. Etkisi kişiden kişiye değişir ve ne kadar sürede göstereceği bende 3. Ayda felan saçlarımın kalınlaştığını ve bazı kollarım saç formuna yavaş yavaş döndüğünü. 1. Ayın sonunda da inflamasyona bir azalma gördüm. Herkeste etkili olacak diye bir şey yok.

Hocam özellikle ön ve şakaklara kullanılmasının sebebi daha iyi etki göstermesinden midir ? Ne kadar sürmeliyiz veya şöyle yaparsan daha iyi olur gibi bir tavsiyeniz var mıdır ?

Facebook Twitter Instagram