Gönderen Konu: Sac Uzatmak icin Takviye  (Okunma sayısı 1088 defa)

Snowly12

• Hero Member
Sac Uzatmak icin Takviye
« : 17 Eylül 2020, 22:54:21 »
Merhabalar. Sac uzatmayi dusunuyorum John Wick tarzi. Yanlarim acik nasil durur bilmiyorum ama bir deneyecegim. Onerebileceginiz sac kalitesi icin takviyeler varmi saci besleyecek? Ve sizce sacimi uzattim diye genetigimden daha erken kellesebilirmiyim?
Kerozan + Saw Palmetto ve Ketoral kullaniyorum.
Sampuan olarakta kendi uretimimiz zeytinyagli sabun kullaniyorum.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Ynt: Sac Uzatmak icin Takviye
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2020, 23:16:13 »
Bende uzatmaya başladım kendi rejimi mi yazayım o zaman

- Bir tane silikon dişli saç masaj aleti aldım şampuanı buna döküp saçıma masaj yapıyorum ayrıca bokoma masaj aleti var o da kan dolaşımını hızlandırıyor ve rahatlatıyor.

-Günlük en az bir tane yumurta yiyorum, hafta da bir balık yiyorum ve günlük bir kaşık keçi boynuzu pekmezi içiyorum.

-(Zorunlu değil) Kerastase resistance serum aldım. Pahalı birazcık elimde para kalmıştı biraz bende bunu alayım dedim iki günde bir kullanacağım. Bunun yerine HC Care bakım komplexi'de iş görür.

Edit: Uzun saç kullanmak saçları dökmez sadece topikalleri uygulamak zorlaşabilir onun içinde damlalık gerekir.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2020, 00:02:00 »
Bende uzatmaya başladım kendi rejimi mi yazayım o zaman

- Bir tane silikon dişli saç masaj aleti aldım şampuanı buna döküp saçıma masaj yapıyorum ayrıca bokoma masaj aleti var o da kan dolaşımını hızlandırıyor ve rahatlatıyor.

-Günlük en az bir tane yumurta yiyorum, hafta da bir balık yiyorum ve günlük bir kaşık keçi boynuzu pekmezi içiyorum.

-(Zorunlu değil) Kerastase resistance serum aldım. Pahalı birazcık elimde para kalmıştı biraz bende bunu alayım dedim iki günde bir kullanacağım. Bunun yerine HC Care bakım komplexi'de iş görür.

Edit: Uzun saç kullanmak saçları dökmez sadece topikalleri uygulamak zorlaşabilir onun içinde damlalık gerekir.

Sizin sacin sakak kisimlari nasil hocam?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2020, 01:03:40 »

Sizin sacin sakak kisimlari nasil hocam?
Benim saçlar seviye olarak norwood 1 şakaklar yerinde ama ince telli ve kolay şekil almıyor öyle bir sorunum var.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2020, 13:08:47 »
saçları uzatırken yanları kaç numara tutmak gerekiyor? hiç öyle aşırı uzatmadım saçlarımı

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2020, 20:27:57 »
saçları uzatırken yanları kaç numara tutmak gerekiyor? hiç öyle aşırı uzatmadım saçlarımı

Salacaksiniz hocam. İlk zamanlar, uzarken cop duruyor fakat uzayinca seklini aliyor. Zor bir surec.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2020, 20:49:55 »
Salacaksiniz hocam. İlk zamanlar, uzarken cop duruyor fakat uzayinca seklini aliyor. Zor bir surec.

yanlar bana kötü geliyor ya ben üstleri uzatsam bile yanları uzatasım gelmiyor  :-[

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2020, 23:05:39 »
her ne kadar kırık aldırmaya gidin deselerde saç öyle uzamıyor pek.
berbere gitme alışkanlığı olunca dayanamayıp uzatmaktan vazgeçebilirsiniz.
saç uzatırken en zorlu döneme ingilizce ‘ awkward stage ‘ denir görsellerden bakabilirsiniz. o dönemi geçtikten sonra da bence bir zorlu süreç daha var o da toplarkan tüm saçların arkada toplanamadığı dönem ama o daha kısa sürede aşılabiliyor.kolay gelsin şimdiden

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2020, 23:35:31 »
her ne kadar kırık aldırmaya gidin deselerde saç öyle uzamıyor pek.
berbere gitme alışkanlığı olunca dayanamayıp uzatmaktan vazgeçebilirsiniz.
saç uzatırken en zorlu döneme ingilizce ‘ awkward stage ‘ denir görsellerden bakabilirsiniz. o dönemi geçtikten sonra da bence bir zorlu süreç daha var o da toplarkan tüm saçların arkada toplanamadığı dönem ama o daha kısa sürede aşılabiliyor.kolay gelsin şimdiden

teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram