Gönderen Konu: Saç ekim için önerilerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 2354 defa)

Mete095

• Yeni üye
  • *
Saç ekim için önerilerinize ihtiyacım var
« : 22 Eylül 2020, 05:59:06 »
Merhabalar yaşım 25 şuanda, her zaman saçlarım ince telliydi ve herkes iler ki yaşlarda bu sorunu yaşayacağımı söylemişti , 23-24 yaşıma kadar saçlarımla aram süperdi. Hatta söyle diyim çevremdeki insanlar nerde traş oluyorsun felan diyip bana özenirdi saçım seyrekti ama iyidi.neyse yaş 25 e yaklaştı şekil verememeye başladım artık sprey wax la zar zor tutuyordum saçı yine iyi oluyordu . Yaş 25 oldu bir anda kötü seyrek görüntü başladı ve 9-10 ayda artık herkesin farkettiğim kötü görüntüm oldu . İlk atacağım foto 24 yaşında ,diğerleri 25 yaşında .kafami bilerek biraz ıslattım ki hersey tam net belli olsun , diğer türlü anlasilmicak durum yoksa, doktorla resimli görüştüm sadece 3600 greft sıkılaştırma yapalım dedi , dr Ertuğrul seyman / Antalya   5500 TL hersey dahil. Tavsiyelerinizi bekliyorum sabırsızlıkla, bu arada psikolojimi anlatsam bir litre rakı gömersiniz bu gece

Kel123

• Hero Member
Ynt: Saç ekim için önerilerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2020, 22:39:30 »
Hocam bu saç bitmiş. Biraz bekle tamamen dökülsün sonra ekim düşünürsün

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2020, 22:42:32 »
Saç  gidici  ömrü  kisa şu anda  Ekim yaparsan  hiç bir faydası olmaz sana  pirinç giderken  evdeki bulgurdan olmayın

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2020, 22:51:15 »
Merhabalar yaşım 25 şuanda, her zaman saçlarım ince telliydi ve herkes iler ki yaşlarda bu sorunu yaşayacağımı söylemişti , 23-24 yaşıma kadar saçlarımla aram süperdi. Hatta söyle diyim çevremdeki insanlar nerde traş oluyorsun felan diyip bana özenirdi saçım seyrekti ama iyidi.neyse yaş 25 e yaklaştı şekil verememeye başladım artık sprey wax la zar zor tutuyordum saçı yine iyi oluyordu . Yaş 25 oldu bir anda kötü seyrek görüntü başladı ve 9-10 ayda artık herkesin farkettiğim kötü görüntüm oldu . İlk atacağım foto 24 yaşında ,diğerleri 25 yaşında .kafami bilerek biraz ıslattım ki hersey tam net belli olsun , diğer türlü anlasilmicak durum yoksa, doktorla resimli görüştüm sadece 3600 greft sıkılaştırma yapalım dedi , dr Ertuğrul seyman / Antalya   5500 TL hersey dahil. Tavsiyelerinizi bekliyorum sabırsızlıkla, bu arada psikolojimi anlatsam bir litre rakı gömersiniz bu gece
1 senede bu kadar dökülmesine anlam veremedim baya agresif gitmiş bir senede.Gecen seneye ait üstten fotoğraf var mı?
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Mete095

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2020, 03:06:32 »
üstte ait fotoğraf bulamadım ancak emin olun tahmin ettiğiniz seyreklikde değildi.İyi durumdaydı yani ama seyrekti tabiki. birde ıslak olmayan yeni görüntü atayım üstten güncel halimin.

Mete095

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2020, 03:26:26 »
4 ay önceki kısa saçlı halim bide güncel halim . Ne olduda saçım çok hızla seyreklesiyor. 3600 greft ekim yaptıracam sizce faydası olur mu , bu arada biraz daha dökülmesini maalesef bekleyemem psikolojim alt üst intihar ederim bu gidişle :)

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2020, 06:31:23 »
4 ay önceki kısa saçlı halim bide güncel halim . Ne olduda saçım çok hızla seyreklesiyor. 3600 greft ekim yaptıracam sizce faydası olur mu , bu arada biraz daha dökülmesini maalesef bekleyemem psikolojim alt üst intihar ederim bu gidişle :)
Ektirirsen de intihar edersin kalan saçlar ekileceklere ekilecekler kalanlara zarar verir ekilenden de bir şey anlamazsin daha arka bolgende dökülebilir bu hızla dokuluyorsa belki donorde.Dokulme grafiğini bilmeden direkt Ekim intihar olur bu yaşta

Mete095

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2020, 08:55:50 »
Peki doktorların hepsimi tüccar ? biride çıkıp demiyor henüz dökülmen devam ediyor ekim için bir süre daha bekle diye, bunun aksine saçına sıkılaştırma yapalım demektedirler.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2020, 09:48:34 »
Peki doktorların hepsimi tüccar ? biride çıkıp demiyor henüz dökülmen devam ediyor ekim için bir süre daha bekle diye, bunun aksine saçına sıkılaştırma yapalım demektedirler.
Kime sorduğuna bağlı asmede sor Koray beye yaşın ve dokulmenin devam etmesi hasebiyle yapmak istemeyecektir

Mete095

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2020, 19:55:37 »
Siz haklısınız suan ekim yapmam intihar olabilir , ilerideki ikinci seans için, skalar seviyem ileride 6 veya 7 olacak çünkü

Mete095

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2020, 13:39:10 »
Burada ki ilaç nedir , kullansam ne olur , kullanmasam ne olur bilgi verir misiniz ?
Saç ektirmek istiyorum yazmıştım doktor Koray beye

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2020, 16:37:06 »
Burada ki ilaç nedir , kullansam ne olur , kullanmasam ne olur bilgi verir misiniz ?
Saç ektirmek istiyorum yazmıştım doktor Koray beye
Kullanırsan saclar kuvvetlenir donor saglamlasir kullanmazsan donor de dahil zayıflar ve ekilenler dökülür

Mete095

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2020, 16:46:58 »
Cinsellik ile alakalı çok büyük dezavantajı ni duydum siz ne önerirsiniz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2020, 16:53:54 »
Cinsellik ile alakalı çok büyük dezavantajı ni duydum siz ne önerirsiniz ?

Kişiden kişiye değişir forumda kullanan çoğunluk etkilenmiyor ama etkilenenlerde oluyor
Global Moderator

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2020, 18:59:09 »
kerozan tablet ve evocapil sprey başla sonra ekime gir bence.daha farklı etkili tedavilerde var bunlar en zararsızı belki burdan başlamak istersin diye bunları yazdım.

Facebook Twitter Instagram