Gönderen Konu: Mevsimsel Dökülme  (Okunma sayısı 1246 defa)

Astra27

• Yeni üye
  • *
Mevsimsel Dökülme
« : 24 Eylül 2020, 22:21:43 »
Arkadaşlar nisanda saç ekimim oldu ve şu dönemdede malum mevsimler dökülmeler oluyor herkeste ekilen saçlarda mevsimsel dökülmeden etkilenirmi cevaplarsanız sevinirim

Ufukdrd34

• Yeni üye
  • *
Ynt: Mevsimsel Dökülme
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2020, 11:03:09 »
Arkadaşlar nisanda saç ekimim oldu ve şu dönemdede malum mevsimler dökülmeler oluyor herkeste ekilen saçlarda mevsimsel dökülmeden etkilenirmi cevaplarsanız sevinirim
Bende aynı dönem yaptırdım ve bende de baya bir dökülmeler oluyor günde 150 ye yakın saç dökülüyor. Eğer çözüm veya cevap bulursan yazar mısın?

Astra27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2020, 12:06:16 »
Bende aynı dönem yaptırdım ve bende de baya bir dökülmeler oluyor günde 150 ye yakın saç dökülüyor. Eğer çözüm veya cevap bulursan yazar mısın?
Bence mevsimsel döküntü yaşıyoruz burdan bilen arkadaşlar bizi bilgilendirirse seviniriz ekilen saçlarda mevsimsel dökülme yaşarmı diye :)

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2020, 12:13:29 »
Ekilen saçlarda dökülebilir seyrelebilir bu mevsimsel de olabilir genetik dökülmeden etkilenen saç kökleri de olabilir.Donor bölgeden alınan saç seyrelmez diye bir kaide yok
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

whosaç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2020, 13:46:30 »
ARKADAŞLAR BENİMDE BU SIRA SAÇLARIM ÇOK DÖKÜLÜYOR MEVSİMSEL OLABİLİR Mİ?
NORMALDE BU KADAR DÖKÜLMEZDİ. EKİLME YOK
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2020, 14:08:05 Gönderen: whosaç »

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2020, 20:44:31 »
arkadaşlar mevsimsel dökülmeyi durdurmak çok basit hyaluronik asit sıvısını kafanıza bir miktar döküp kafayı bir süre strenç film ile sarın .
bunu haftaki iki defa yapın dökülmenin kısa sürede durduğunu farkedersiniz muhakkak.
çok etkili mutlaka deneyin derim.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2020, 20:45:04 »
arkadaşlar mevsimsel dökülmeyi durdurmak çok basit hyaluronik asit sıvısını kafanıza bir miktar döküp kafayı bir süre strenç film ile sarın .
bunu haftaki iki defa yapın dökülmenin kısa sürede durduğunu farkedersiniz muhakkak.
çok etkili mutlaka deneyin derim.
Streç filmin mantığı ne ?
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2020, 21:59:53 »
Streç filmin mantığı ne ?

Saç derisine nemi hapsetmek.hyaluronik asitin molekül büyüklüğü deriden geçmek için fazlasıyla büyüktür ,streç film geçmesini kolaylaştıracaktır dostum.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2020, 22:34:11 »
Mevsimsel dökülme diye birşey yok tamamen uydurma bişey hiçbir mantığa temele dayanan bi tarafı yok
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2020, 22:37:52 »
Mevsimsel dökülme diye birşey yok tamamen uydurma bişey hiçbir mantığa temele dayanan bi tarafı yok

Aynen öyle

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #10 : 26 Eylül 2020, 23:45:22 »
 2 aydır   acayip  saçlarım  dökülüyor   1 yildir propeci   takviye  edici  ilaç  kullanıyorum   fayda  etmiyor       ne yaptıysam olmuyor 

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Eylül 2020, 00:13:01 »
Mevsimsel dökülme diye bişe var. Tamamen saç dökülmesiyle alakalı değil. Metabolizma değişiyor, yeni şartlara hazırlıyor kendini, o esnada bazı değişimler normal. Tabi dökülen saçların bir kısmı geri gelmeyebilir. Davinesin energising serumu var mevsimsel dökülmeye karşı, kullanmadım ama iyi geldiğini iddia ediyor.

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 27 Eylül 2020, 00:37:23 »

malesef öyle bir şey var dostum  :) şu sıra bende yaşamaya başladım ayrıca kepeklenme başladı şu sıra yoğun bir şekilde.

Facebook Twitter Instagram