Gönderen Konu: Greft sayısının düşüklüğü  (Okunma sayısı 730 defa)

Ares

• Yeni üye
  • *
Greft sayısının düşüklüğü
« : 25 Eylül 2020, 11:21:21 »
Merhaba arkadaşlar 23 yasındayım be saç dökülmesi sorunum var. Fakat sadece üst ve ön bölgede dökülme oldu. Greft bölgesi ilk halindeki gibi hala. Özgür Nalbant ile görüştüm greft bölgem sağlam olmasına rağmen 2500 2700 greft arası uygun gördü sizce ekim sıklığı kötü mü olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Greft sayısının düşüklüğü
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2020, 14:34:46 »
Kardeşim bu tarz soruları doğa üstü yetenekleri olan kişilere sor o da olmadı fal baktır.
Biz burada müneccimlik yapmıyoruz açıklığını görmeden saç dökülme alanını görmeden nerden bilelim yeter yetmez?
Global Moderator

Ares

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2020, 15:32:01 »
Kusura bakma yeniyim düşünemedim.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2020, 16:03:05 »
Senin donör de zayifliyor hocam. Bence ilaç tedavilerini araştır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2020, 16:10:03 »
Senin saç ekiminden önce ilaç kullanıp en az 6 ay saçlarını güçlendirmen lazım bu kafaya ekim girmek demek ince saçlarının bir çogunu kaybetmen demek riskli  dökülmende devam edicek bence saç ekimi için şu an erken.
Global Moderator

Ares

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2020, 16:49:46 »
Özgür Hoca ekilebilir durumda demişti.Peki ne tür ilaçlar tavsiye edersiniz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2020, 16:54:54 »
Doktor beyin düşüncesine ön görüsüne karışamam bu benim fikrim dostum.

Finasterid.
Global Moderator

Ares

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2020, 17:12:26 »
Çok teşekkür ederim fikir paylaşımınız için.Ayrıca uzun bir süredir üye olmadan da olsa forumunuzu takip ediyorum gerçekten çok başarılı ve bilgilendirici emeğinize sağlık.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2020, 14:20:35 »
Çok teşekkür ederim fikir paylaşımınız için.Ayrıca uzun bir süredir üye olmadan da olsa forumunuzu takip ediyorum gerçekten çok başarılı ve bilgilendirici emeğinize sağlık.

Teşekkür ederiz.. en doğrusunu tabiki doktorlarımız bilir biz kendi çapımızda konusuyoruz onunda altını çizeyim.
Global Moderator

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2020, 14:30:15 »
Finas kullanmadan Ekim bu saçta kıyım olur.Finasi en az 2 yıl kullan ekimden önce 6 ay ve ekimden sonra 1.5 yıl bence sonra yine kullan çünkü birakinca yeniden zayiflayacak
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Ares

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 27 Eylül 2020, 02:00:58 »
Düşüncelerinizi paylaştığınız için sağolun fakat önerdiğiniz ilacın ciddi yan etkileri bulunmakta ve genç yaşta bu yan etkilerin sıkıntılarıyla uğraşmak bana mantıklı gelmiyor. Ayrıca ilacı bıraktıgında eski haline dönüyor saç onca yan etkiyi boşuna almış oluyorum. Saçları ince telli olup da saç ekiminden iyi sonuç alan hiç yok mu?

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 27 Eylül 2020, 02:51:47 »
Kullanmak istemiyorsanız kimse size kullan diyemez. Sizin vücudunuz. Ama bu saçı ektirseniz güzel sonuç alırsınız. 1 yil kadar. Daha sonra dökülecek bu saçlar. Gerçekten nw7 ye doğru gidiyorsunuz. Minox kullanabilirsiniz. Daha güvenli. Ektirirseniz pişman olma olasılığınız yüksek. Benim görüşlerim bu şekilde. 

Ares

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 27 Eylül 2020, 11:49:12 »
Daha uzun süredir bu işin içindesiniz önerileriniz benim için değerli. Yapılan ekimlere baktıgımda çok büyük saç kaybı yaşayan kişiler de ekim daha başarısız oluyor genellikle. Ben de o duruma düşmek istemedim açıkcası. Doktorumla tekrar bi görüşüp ilaçlı tedavi konusunu konuşucam. Bu arada saç ektirsem ve öyle ilaç kullansam kurtarılmaz mı durum ?

Facebook Twitter Instagram