Gönderen Konu: ENSE VE YANLARIMIN DURUMU NE  (Okunma sayısı 918 defa)

|Logan|

• Hero Member
ENSE VE YANLARIMIN DURUMU NE
« : 28 Eylül 2020, 21:37:52 »
Merhabalar abilerim kardeşlerim saçımın ensesi daha önce böylemiydi hatırlamıyorum ama yan tarafı daha önce de böyledi. Bu görüntüler normal mi onu sorucaktım. Benim ensem ve yanlarım gür ama 1.5 aydır dökülme sorunu yaşıyorum. Doktora gittiğimde propecia verdi kontrol ediceğini söyledi. Yani elimi enseme veya yanlara attığımda da saç telleri geliyor bazen de gelmiyor. Oralar da zayıfladı galiba. Bu durum normal midir fotoğraflar nasıl yazarsanız sevinirim. Diğer yan kısımda hiçbir şey yok. Ama dediğim gibi bu yan kısım önceden de böyleydi. Şu an olmadı yani.

Gregor59

• Hero Member
Ynt: ENSE VE YANLARIMIN DURUMU NE
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2020, 21:41:53 »
Benim de böyle enseye kadar garip yer yer seyrelmeler var böyle yol gibi oluyor uzayınca.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2020, 21:48:24 »
Benim de böyle enseye kadar garip yer yer seyrelmeler var böyle yol gibi oluyor uzayınca.

19 yaşındayım saçımın tepe ve önlerinde zaten dökülmeler var. Buna dayanamıyorum. Yaşıtlarımın saçına bakınca kötü oluyorum. İntiharı bile düşündüm çünkü cidden saç benim için çok çok önemli. Eğer ense ve yanlar da dökülüyorsa ben napim artık ya. Abarttığımı falan düşünebilirsiniz o sizin düşünceniz ama 30 yaşında dökülseydi yemin ederim umrumda olmazdı. Ama bu yaşta çok koyuyor. Üniversiteyeye başlıyacağım ama psikolojim berbat. Tüm günüm araştırmayla geçiyor sürekli araştırıyorum. Bir film izlemiyorum ailemle vakit geçirmiyorum bir odaya çekilip saçıma bakıp araştırıyorum. Propecia başladım onun da etkisi 3 4 ay sürücek. Saçım dökülüyor hala. Flaşlı foto çekince tepe dökülmem belli oluyor. Önlerde de bir kısım dökülmeler var. Bir de egzama var o da ayrı bir dert. Hadi kelliği aldık şanssızız bir de egzama geldi başıma. Daha ne kadar şanssız olurum acaba. Berbat bir haldeyim.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2020, 22:31:13 »
Hocam ense benim de dökülüyor. Heryeri dökülüyor saçımın. Elimle oynayinca 3-4 tel her noktasindan rahat düşüyor. Anlayamadim benim de yaş 21

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2020, 23:57:37 »
Hocam ense benim de dökülüyor. Heryeri dökülüyor saçımın. Elimle oynayinca 3-4 tel her noktasindan rahat düşüyor. Anlayamadim benim de yaş 21

İşte bende de oluyor. Benim ensem nasıl duruyor peki sence?
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2020, 00:48:08 »
Çok ilginç. İnce bir hat dökülmüş hatta dökülmüş bile denemez oradan ayrılmış saç. Saçkıran olabilir mi acaba. Başka bir doktora da gidin derim

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2020, 00:40:01 »
Intihar fln gibi saçma şeyler düşünme.Sac bu bir sekilde hal olur.Zaten propecia vermiş doktor.Suan icin başka yapabileceğin birsey yok.Kullan ve bekle etkisini gorecen mi gozlemle sadece.Ileride ekim yaptirabilirsin olmadi protez kullanırsın.Yani bir sekilde hal olur.Evet zor durum 19 yasinda böyle olması.Ama yapacak birsey yok.Sen elinden geleni yap gerisini sonra düşünürsün.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2020, 01:29:14 »
Saçların dalgalı olduğu için öyle görünüyo sert bide sanırım. sorun yok. Benimde dalgalı özellikle sabah kalkınca öyle garip şekiller alabiliyo kullandığın şampuan da saçlarını kurıtuyo olabilir onada dikkat et. Yanlardan enseden çekince saç teli gelir tabi herkeste geliyo normal çok takıntı yapmışın ama kasmana gerek yok en azından şuan sorun yok bence..

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2020, 01:43:33 »
Saçların dalgalı olduğu için öyle görünüyo sert bide sanırım. sorun yok. Benimde dalgalı özellikle sabah kalkınca öyle garip şekiller alabiliyo kullandığın şampuan da saçlarını kurıtuyo olabilir onada dikkat et. Yanlardan enseden çekince saç teli gelir tabi herkeste geliyo normal çok takıntı yapmışın ama kasmana gerek yok en azından şuan sorun yok bence..

Elimle çekince bile değil elimi sürteyim bir dokunayım yine dökülüyor.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram