Gönderen Konu: DÖKÜLME İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE  (Okunma sayısı 524 defa)

|Logan|

• Hero Member
DÖKÜLME İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE
« : 30 Eylül 2020, 12:38:47 »
Konuyu başka bir bölümde açtım ama geri dönüş olmadığı için yeniden açıyorum. Saçlarımın her yerinde dökülme var yani ense ve faul üstü bile çok dayanıksızlaştı son 1.5 ayda. Ayrıca benim saçta egzama da var. Şimdi genetik falan diyebilirsiniz ama ensenin bu kadar dayanıksız olması çok garip ondan şampuanla da bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Zaten şampuandan 1 ay sonra başladı dökülme. Neyse ben hem egzamamı tetiklemeyecek hem de dökülmeyi azaltacak bir şampuan arıyorum tabii her şampuan herkeste işe yaramaz. Ben Elidorun Detox Ferahlığını almayı düşünüyorum hem egzamayı tetiklemiyormuş. Dökülmeyi de belki azaltır diye düşündüm ne bilim elidorun ürünleri falan öyle dökmüyor pek. Yazarsanız sevinirim ne yapayım sizce.

|Logan|

• Hero Member
Ynt: DÖKÜLME İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2020, 13:01:09 »
Yazan arkadaşlar yok mu
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2020, 15:13:09 »
Şampuanlar saç dökülmesinde işe yaramaz.Ama kalitesizse döker.Sen egzamana uygun şampuan seç.Ben şimdi birçok şampuan önerebilirim fakat mesuliyet kabul etmek istemiyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

remain calm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2020, 21:11:11 »
aylar önce cildiye doktoru mantar tedavim için ketoral şampuan vermişti. şampuanı biraz araştırdıktan sonra egzamaya da iyi gelebildiğini okumuştum ki benim de hem mantar sorunumu hem de kafamda kendimi bildim bileli var olan sivilceleri gidermişti fakat 4. aydan sonra saçlarım çok fazla dökülmeye başladığı için -belki de mevsimseldir bilemiyorum- bıraktım şampuanı. sen yine de bir bak pahalı bir şey değil zaten denemekten zarar görmezsin

Facebook Twitter Instagram