Gönderen Konu: Saç ekim konusunda yardım  (Okunma sayısı 822 defa)

Onur90

• Yeni üye
  • *
Saç ekim konusunda yardım
« : 29 Eylül 2020, 12:22:56 »

Merhabalar bu kafaya nasıl Bi Ekim yaptırabilirim?, yardımcı olurmusunuz

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Saç ekim konusunda yardım
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2020, 12:32:17 »
Hiç bulaşmayın bence o tren kaçmış sizin için

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2020, 12:57:18 »
Saç ekimine pek uygun değilsin ama üzülme olur mu

Eğer çok istiyorsan  bu derdin büyükse
Başka yolları var
Protez saç olabilir
Saç simülasyonu olabilir

Fazla dert etmiyorsan  zaten seni böyle tanıyor çevren 

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2020, 14:19:51 »
https://ibb.co/94xW8yz
https://ibb.co/8YRg0ZW
https://ibb.co/xz4wcrN
https://ibb.co/sQgWFjw
 Merhabalar bu kafaya nasıl Bi Ekim yaptırabilirim?, yardımcı olurmusunuz

19 yaşındayım benim de saçlar dökülüyo keşke hemen senin gibi saçım dökülse de protez saç yaptırsam. Git protez yaptır abi inan bana çok iyi olur.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2020, 14:28:59 »
19 yaşındayım benim de saçlar dökülüyo keşke hemen senin gibi saçım dökülse de protez saç yaptırsam. Git protez yaptır abi inan bana çok iyi olur.

Ateşe ver saçlarını ömür billah çıkmaz artık
Sonra rahat rahat protez yaptır

Saçlarım keşke dökülse diyenlerde varmış hayret

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2020, 14:32:55 »
Ateşe ver saçlarını ömür billah çıkmaz artık
Sonra rahat rahat protez yaptır

Saçlarım keşke dökülse diyenlerde varmış hayret

Neden öyle diyorum biliyor musun? Çünkü saçların dökülme süreci hepsinden kötü. 19 yaşındayım ve çok dökülüyor yoruldum her gün site site araştırmaktan sosyal hayatım bitti.  Ekim yaptırmak istiyorsun hala dökülme olduğu için yaptırmıyorsun protez istiyorsun o da olmuyor. Propecia gibi şeylerle bir umut erteliyorsun ama onu bırakınca yine dökülcek biliyorsun. Gençlik yıllarımda bunlarla uğraşıyorum. Onun yerine saçlarım norwood 7ye gelse artık tedaviyle falan kafa yormam kabullenirim her şeyi protez yaptırırım olur biter. Yılda 3000 4000 tl veririm aylık 150 tl bakım veririm yeter ki hayat enerjim bitmesin.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2020, 15:42:46 »
Hocam özelden de bana mesaj atmıssınız ancak diğerlerini cevaplayıp dönebildim

Üzülerek belirtiyorum saç ekinine uygun görünmüyorsunuz

Açık alan fazla donör de kapatıcılık sağlayacak güçte görünmüyor.

Bence

Kısaca ekim yaptırmayı düşünmeseniz sizin için daha doğru olur
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2020, 15:52:47 »
Neden öyle diyorum biliyor musun? Çünkü saçların dökülme süreci hepsinden kötü. 19 yaşındayım ve çok dökülüyor yoruldum her gün site site araştırmaktan sosyal hayatım bitti.  Ekim yaptırmak istiyorsun hala dökülme olduğu için yaptırmıyorsun protez istiyorsun o da olmuyor. Propecia gibi şeylerle bir umut erteliyorsun ama onu bırakınca yine dökülcek biliyorsun. Gençlik yıllarımda bunlarla uğraşıyorum. Onun yerine saçlarım norwood 7ye gelse artık tedaviyle falan kafa yormam kabullenirim her şeyi protez yaptırırım olur biter. Yılda 3000 4000 tl veririm aylık 150 tl bakım veririm yeter ki hayat enerjim bitmesin.

Canım benim seni çok iyi anlıyorum
Protez saç güzel ama sandığın kadar basit değil. Çok zengin olabilirsin; ancak onun bakımı ve zamanını alması ayrı bir dert olacak.
Şimdi doğal saçların varken, elinden geldiği kadar sahip çık.

Siteye bak bakalım protez bölümlerine. Çoğu kişiye protez çok yakışmış ve kelligini ortadan kaldırmıştır; ancak ona rağmen protezden vaz geçip seyrekte olsa saç ekimini seçmişlerdir.

İyi şeyler hayal ediyorsun. DEĞİL İŞTE

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2020, 15:56:55 »
Hocam saç ekimine bence de uygun değilsiniz. Ama kafa şekliniz güzel o kadar da siritmamis kellik. Spora başlayın saç yerine vücudunuza önem verin. Kendinize saygınız daha da artar. Saçı sorun etmeyi azaltirsiniz bence

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Eylül 2020, 17:10:35 »
Canım benim seni çok iyi anlıyorum
Protez saç güzel ama sandığın kadar basit değil. Çok zengin olabilirsin; ancak onun bakımı ve zamanını alması ayrı bir dert olacak.
Şimdi doğal saçların varken, elinden geldiği kadar sahip çık.

Siteye bak bakalım protez bölümlerine. Çoğu kişiye protez çok yakışmış ve kelligini ortadan kaldırmıştır; ancak ona rağmen protezden vaz geçip seyrekte olsa saç ekimini seçmişlerdir.

İyi şeyler hayal ediyorsun. DEĞİL İŞTE

Bakım falan zamanımı paramı alıcak evet ama şu an zaten saçlarımı korumak için de baya para veriyorum. Yani minoxilmiş şuymuş dermarollermış bunlar da vaktini alıyor paranı alıyor. Onun yerine 3 4 bin verip aylık 150 200 tl veririm ve bir daha site site araştırıp acaba şu işe yarar mı minoxil şöyle mi böyle mi demem. Hem özgüvenli olurum sosyal hayatım da düzelir. Ya zaten ne zaman ölceğimiz belli değil bari mutlu ölelim.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Eylül 2020, 17:15:23 »
Beklentiniz yuksek degilse onlerden arkaya dogru seyerelerek bir ekim yaptirabilirsin. Vertexe dokunkazsin. Emin ol bu halinden cok daha iyi gorunecektir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Eylül 2020, 19:54:11 »
Bakım falan zamanımı paramı alıcak evet ama şu an zaten saçlarımı korumak için de baya para veriyorum. Yani minoxilmiş şuymuş dermarollermış bunlar da vaktini alıyor paranı alıyor. Onun yerine 3 4 bin verip aylık 150 200 tl veririm ve bir daha site site araştırıp acaba şu işe yarar mı minoxil şöyle mi böyle mi demem. Hem özgüvenli olurum sosyal hayatım da düzelir. Ya zaten ne zaman ölceğimiz belli değil bari mutlu ölelim.

iyi ama protez kullanmak icin saçlarının tamamen dökülmesini beklemene gerek yok ki kardeşim?
benim tepe açıktı , şakaklar da açılmıştı. orta kısım da azımsanmayacak saç vardı.
o kısmı kazıyorlar zaten bakım yaparken. ya da evde traş makınan varsa sen kazıyosun bakımlar da alttan gelen saçları.
yani saçı olanlar da protez saç kullanabilir.
örneğin bir sinema filminde uzun saçlı olması gereken bir oyuncunun saç uzatmasını beklemek yerine uzun bir protez takılıyor.
kendi protez saç sürecimi yazdım ben burada.
ama sonucunda insanın kendi saçı başkadır diyip saç ektirdim.
eğer ektirme imkanın varsa mutlaka ektir derim. unutma ekim şansı olmayanlar için son çare protezdir.
büyük ihtimal 1 sene kullanıp sen de ekim isteyeceksin. ben 1 sene bile dayanamadım.
protez saç bile dökülüyor malesef :) hem de öyle 1 sene dediklerine bakma benimki 3-4 ayda kötü hale geldi.
detayları yazdığım yazı da mevcut.
istersen okuyup bilgi alabilirsin.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13662.msg273989#msg273989

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2020, 01:08:18 »
Malesef ekim için uygun değilsiniz.Yapilsa bile istenilen sonuç olmaz.Bence kilo verin ve saglam bir vücut ve güzel giyinmeye bakın.Böyle tarzınızı ortaya koyun.Biliyorum saçın olması herkes için iyi ama yapacak pek birsey yok.Tek çare protez saç ancak suan size.Protez saçı kullanan kisilerin pek memnun kalmadığını çok okudum.3 seneden fazla kullanan pek kimse yok yani yillarca kullanan çok nadirdir.Tabi yine size kalmış.

Facebook Twitter Instagram