Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMEM İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE  (Okunma sayısı 715 defa)

|Logan|

• Hero Member
SAÇ DÖKÜLMEM İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE
« : 30 Eylül 2020, 11:46:38 »
Saçımda egzama da var ve şu an saçım her yerden dayanıksız. Yani çok güçsüz ense ve yanlarım bile direkt dökülüyor. Bunun artık şampuan kaynaklı olduğunu düşünmeye karar verdim saçı dökülen biri şampuanını kesinlikle değiştirmeli bence. Şimdi hem benim egzamamı tetiklemiycek hem de dökülmemi belki durdurabilicek bir ürün var mı? Ben Elidor Detox Ferahlığı şampuanını buldum. Egzamayı tetiklemiyormuş. Hem de elidorun ürünleri genelde öyle saç dökmesi falan fazla yapmıyor tabii her ürün herkeste işe yaramaz. Yani bundan önce elidor şampuanları falan kullanıyordum egzamam oluyordu ama dökülmem olmuyordu. Şimdi diceksiniz genetik olabilir zaten genetik için finas alıyorum ama saçlarımın ense ve yanlarının dökülmesi normal değil. yani bu sırf genetik kaynaklı değil bence. Yazarsanız sevinirim.

|Logan|

• Hero Member
Ynt: SAÇ DÖKÜLMEM İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2020, 11:55:22 »
Yazan yok mu
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2020, 12:50:12 »
Hiçbir şampuan dökülmeni durdurmaz ama egzama için Vichy yeşil şampuanı tek geçerim ama bu sadece egzaman için dökülmen aynen devam eder
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2020, 13:12:38 »
Her soru için bir konu açma kardeşim. Bu sorunun yeri saç bakımı kozmetik ürünler başlığı altında onlarca açılmış konu var bunun hakkında.
Şampuan egzama kaşıntı için güçlü bir silah fakat dökülme engelleme konusunda zayıf saçını soldurmayan kendine uygun bir şampuan bul yeterli. Başkasına iyi gelen senin saçına uyumlu olmayabilir mesela ogx kafein şampuan seveni de var benim ki ni mahvediyor. Bir ürün belirle düşük ml şişelerden al dene sana uyarsa devam et.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2020, 13:30:11 »
Hiçbir şampuan dökülmeni durdurmaz ama egzama için Vichy yeşil şampuanı tek geçerim ama bu sadece egzaman için dökülmen aynen devam eder

Yanlış şampuan kullanımı saç döker ama ya zaten egzamam için fototerapi oluyorum. Sizin bu önerdiğiniz şampuan bir süre sonra etkkisini kaybediyor biliyorum. Benim şu an kullandığım şampuan benim saçıma iyi gelmiyor olamaz mı yani? Şampuan değişikliğiyle de sorun çözülür bence bilmiyorum. Yani ensemde saç dökülmesi hiç ama hiç normal değil bana göre başka bir nedeni var.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2020, 13:32:38 »
Her soru için bir konu açma kardeşim. Bu sorunun yeri saç bakımı kozmetik ürünler başlığı altında onlarca açılmış konu var bunun hakkında.
Şampuan egzama kaşıntı için güçlü bir silah fakat dökülme engelleme konusunda zayıf saçını soldurmayan kendine uygun bir şampuan bul yeterli. Başkasına iyi gelen senin saçına uyumlu olmayabilir mesela ogx kafein şampuan seveni de var benim ki ni mahvediyor. Bir ürün belirle düşük ml şişelerden al dene sana uyarsa devam et.

Tamam haklısın. Egzamayı engelleyen şampuanlar bir süre sonra etkisini kaybeder. ben zaten fototerapi görüyorum egzama için. Ama ensemden dökülme hiç normal değil sence elidoru kullansam işe yarar mı dökülme açısından. belki de ensem yanlış şampuandan dolayı dökülüyordur.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2020, 13:39:30 »
 Günlük  şampuanı  alpecin  c1+  kepek    pul pul kafa derisi egzama  v.s için Vichy yeşil şampuanı  internet  üzerinden  araştırma  yapın 

Facebook Twitter Instagram