Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 441 defa)

Tuğrul karakas

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi
« : 03 Ekim 2020, 15:06:30 »
Merhaba, ben 21 yaşındayım 2-3 senedir saç ektirmeyi düşünüyorum.Biliyorum yaşım genç ama saç zaten bana gençken lazım 25-30dan sonra saç dökülmesi zaten herkezde dökülebilen normal bir şey oluyor.Bu sene üniversiteyi kazandım ve üniversiteye özgüveni olmayan paikolojisi bozuk biri olarak gitmek istemiyorum.Başka bir derdim olmadığı için çok kafaya takıyorum şapkasız gezmiyorum bile ,dışarı çıkmayı istemiyorum, artık insanlardan bile nefret etmeye başladım.Artık bir çözüm bulma vakti geldi.Siz neler düşünüyosunuz?

heycorcverseneborc

• Full Member
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2020, 15:21:35 »
bu fotoyla hiçkimde yorum yapamaz kardeşim tepeden ve arkadan ters ışık olmayan net fotolar at. önden de daha iyi açılı bir foto lazım.

Mehmet0606

• Jr. Member
  • **
  • Adalet birgün herkese lazım.
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2020, 15:24:44 »
Şimdi ektirsen bile tam oturması 1 sene dostum. En kötü 6 ay daha kötü gezersin ama bir yerden başlamak lazım. Net fotolar ile ekime uygunluğun konuşulabilir. Ekim işini layıkı ile yapan çoğu yerde saçlarının dökülmesi netleşmeden ekmez. Tabi önce fotolarına bakmak lazım.

Tuğrul karakas

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2020, 15:34:07 »
Bana da 1 sene sonra lazım zaten acele yok

Tuğrul karakas

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2020, 15:37:29 »
Doktor 2 bin greft önlere ekebilirim dedi

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2020, 15:53:15 »
Sağlıklı Yorum yapabilmek için Daha detaylı resimler lazım, donör resimleri falan..  |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Tuğrul karakas

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2020, 18:05:10 »
Valla 4-5 sene idare etsin yeter o süreçte üniversite de biter evlenirim de

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2020, 18:18:29 »
kardeswım senı cok ıyı anlıyorum 26 yasında sac ektırmıs bırı olarak ama senın durumun benden daha ıyı bende sac yoktu :D  sımdı boyle kımse yardımcı olamaz sana rıca etsem ust kısımdan  ve donor bolgenı  cekıp gonderırsen deneeyımlı arkadaslar emını  yardımcı olacaklardır. bu sekılde olmaz
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2020, 05:51:11 »
Fotoğrafta net birsey anlaşılmıyor ama şu anda gördüğüm saç çizgin aşırı gerilememis gibi ama genel saçların seyrek sanırım tepeden fotoğraf atarsan daha net yardımcı olunur . Genel seyreklik varsa finasterid senin derdine derman olabilir ama yaşın 21 yan etki görürsen bırakırsın karar senin ben olsam kullanırım o ayrı.

Facebook Twitter Instagram