Gönderen Konu: Uyurken ekim bölgesine elim çarptı, sonucu olur mu?  (Okunma sayısı 1125 defa)

aeu000

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba, ekimin 4. günü. Aslında çok tehlikeli bir şey bu. Uyurken saçla alakalı bir rüya görüyordum ve rüyamda yaptığım gibi uyurken kafama dokundum. Öndeki greftlere elimin sürtünme sesiyle uyandım. Darbe değildi yani sadece parmakla sürtünme. 10 dakika falan sızladı orası (sızlıyor zaten yıkarken falanda ufaktan değince bir şey) Losyon sürerken nasıl nazikçe dokunuyorsam parmağımla öyle yokladım bir oynama yok. Görüntü olarakta bir şey yok ama sizce bunun bir sonucu olur mu? Çok korktum.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Uyurken ekim bölgesine elim çarptı, sonucu olur mu?
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2020, 18:11:07 »
Arkadaşlar merhaba, ekimin 4. günü. Aslında çok tehlikeli bir şey bu. Uyurken saçla alakalı bir rüya görüyordum ve rüyamda yaptığım gibi uyurken kafama dokundum. Öndeki greftlere elimin sürtünme sesiyle uyandım. Darbe değildi yani sadece parmakla sürtünme. 10 dakika falan sızladı orası (sızlıyor zaten yıkarken falanda ufaktan değince bir şey) Losyon sürerken nasıl nazikçe dokunuyorsam parmağımla öyle yokladım bir oynama yok. Görüntü olarakta bir şey yok ama sizce bunun bir sonucu olur mu? Çok korktum.
Bir şey olmaz
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2020, 18:34:19 »
Birsey olmaz, kanama falan olmadiysa sikinti yok
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2020, 22:17:27 »

Bu nasıl bir rüyadır
Az kalsın gerçek oluyordu.
4. Gün fena bir gün, aman dikkat  kafaya

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2020, 00:21:37 »
Kanama olmadıysa bir şey olmuyor genelde. Uyku halinde istemsizce o bölgeye dokunabiliyoruz, aynı şey benim de başıma gelmişti
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Cizgisiz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2020, 20:04:49 »
Kanama olmadıysa sıkıntı olmaz
İlk 72 saat önemli zaten çok aşırı çektirmediysen de bi problem olacağını düşünmüyorum
Problem olur diye de çok dert etme olacağına varır zaten üzülmeye gerek yok varsın 2 greft çıkmasın
Bu aksilik sayesinde belki de bir daha uyurken psikolojik olarak elini hiç kafana atmazsın bi de böyle düşün :)

Facebook Twitter Instagram