Gönderen Konu: n11den minoxil  (Okunma sayısı 573 defa)

kreca100

• Yeni üye
  • *
n11den minoxil
« : 05 Ekim 2020, 22:17:39 »
Herkese merhaba yaklaşık 1.5 aydır minoxil kullanıyorum, minoxil alırken 1 adet eczaneden 1 adet de n11 üzerinden satın aldım. Eczaneden aldıgımı kullanıyorum hala fakat bitmek üzere, şakaklarda tüylenmeler mevcut şimdi n11 üzerinden aldıgımı kullanıp tüm süreci negatif etkilemesinden çekiniyorum. Aranızda n11 üzerinden minoxil alıp kullanan ve etkisini gören var mı?

Kelbey

• Sr. Member
Ynt: n11den minoxil
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2020, 22:23:56 »
İnternetteki ürünler garip bir şekilde eczaneden daha ucuz , orijinalliği konusunda bir fikrim yok ama ben içim rahat olsun diye eczaneden almayı tercih ederim açıkçası.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2020, 22:32:40 »
Saf minoxa geçmeden önce minoxidil seruvenimde hep Internetten alırdım n11 kozmodi eptt AVM hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım eczanede aynı urun 129 TL depodan geliyor ama büyük magazalar ve eczacılar toplu alarak çok ucuza getiriyorlar , zaten minox etken maddesi çok ucuz bir şey bir adet minoxidilin masrafı taş çatlasa 15 liradır .

Şahsen internet gibi bir nimet varken fazladan para vermek salaklık olarak görüyordum o yüzden hep Internetten aldim.

Yani sikinti olmaz kullanın , hatta benim aldığım yer eczacı idi toplu aldığımda tanesini 50 liradan verebiliyordu :)

kreca100

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2020, 23:27:08 »
bir de eczanedeki ürünlerin son kullanma tarihleri de çok yakın, rafta bekleye bekleye etkisini yitiriyor olabilir mi diye de aklımı kurcalıyor. yanlış hatırlamıyorsam n11de dermomed diye bir satıcıdan aldım. sıkıntı olmadı dediğiniz saçların çıkış ve gelişimini gözlemlediniz değil mi kullandıgınız süreçte?

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2020, 23:47:51 »
bir de eczanedeki ürünlerin son kullanma tarihleri de çok yakın, rafta bekleye bekleye etkisini yitiriyor olabilir mi diye de aklımı kurcalıyor. yanlış hatırlamıyorsam n11de dermomed diye bir satıcıdan aldım. sıkıntı olmadı dediğiniz saçların çıkış ve gelişimini gözlemlediniz değil mi kullandıgınız süreçte?

Hiç bir sıkıntı yok saçlar aynen devam etti , bu kadar evhamlı olma kendine zarar vesselam

Parlak kafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2020, 23:59:00 »
Teşekkür ederim hocam evham yapmamın sebebi aldıgım minoxillerin kutularının farklı olması ve güvenlik bandının açık gelmesinden dolayıydı. Sanırım yeni kutuların tasarımı değişmiş

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2020, 15:35:13 »
Minoxil ile alakam yok ama merak ettim bunun internette satışı yasak değilmiydi yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Facebook Twitter Instagram