Gönderen Konu: AVODART VE DİANE 35  (Okunma sayısı 2692 defa)

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: AVODART VE DİANE 35
« Yanıtla #15 : 08 Ekim 2020, 20:49:18 »
Bu ikili iş yapmaz aldactone ekle yarısını kır onunda sonra ellayı dişlerinle ez saçının seyrelen alanlarına uygula nw-1 e inme garantili kolay gelsin.

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 08 Ekim 2020, 20:56:17 »
Fin kullanman yeterli dokulmeni durdurur en kotu yavaslatir, yillarca kullanabilirsin. Baska da birsey yapamazsin

Anladım yorumun için sağ ol

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 08 Ekim 2020, 20:58:06 »
Yasin daha çok genç çocukluk çağından yeni çıkmışsın erkeklik fonksiyonların bile tam oturmamisken avodartin yanına diane35 kullanacağına kendini hadım ettir daha iyi nedenini açıklamam yerine Google amcaya diane35 nedir ne değildir hangi hormonlari kabartir neleri götürür ve neler getirir yan etki olarak diye bir taratsan daha çok fayda alacagin kanaatindeyim.Saç dökülmesini önlemek için önce bir finastreid kullan bari direkt avodarta başlaman bile doğru değil en azından bir sene finastreid kullan baktın sonuç alamadin o zaman avodarta donersin

Araştırdım ve gördüm anladım abi sağ olasın. Abi bu arada ketoral şampuanı egzamam için kullanıcam ama saç bağışıklık kazanır diye korkuyorum. Saçımım şampuana bağışıklık kazanmaması için ne yapmalıyım

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 08 Ekim 2020, 21:01:12 »
Bu ikili iş yapmaz aldactone ekle yarısını kır onunda sonra ellayı dişlerinle ez saçının seyrelen alanlarına uygula nw-1 e inme garantili kolay gelsin.

Bunlar ne böyle Allah korusun ya aman

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 08 Ekim 2020, 22:04:52 »
Araştırdım ve gördüm anladım abi sağ olasın. Abi bu arada ketoral şampuanı egzamam için kullanıcam ama saç bağışıklık kazanır diye korkuyorum. Saçımım şampuana bağışıklık kazanmaması için ne yapmalıyım
Bağımlılık diyorsan olmaz öyle bir şey ama çok kullanma saçı matlastiriyor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 08 Ekim 2020, 22:14:48 »
Bağımlılık diyorsan olmaz öyle bir şey ama çok kullanma saçı matlastiriyor

Bağımlılık değil abi yani şampuanı kullanınca git gitde saç alışıyor egzama yeniden ortaya çıkıyor bunun olmaması için yani saçımın alışmaması için ne yapmalıyım

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 08 Ekim 2020, 22:35:47 »
Bağımlılık değil abi yani şampuanı kullanınca git gitde saç alışıyor egzama yeniden ortaya çıkıyor bunun olmaması için yani saçımın alışmaması için ne yapmalıyım
O bağımlılık oluyor kardeşim bağışıklık başka bir olay.Alışma olmaz Sebamed kepek önleyici şampuan da iyidir

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 08 Ekim 2020, 22:45:55 »
O bağımlılık oluyor kardeşim bağışıklık başka bir olay.Alışma olmaz Sebamed kepek önleyici şampuan da iyidir

Anladım abi. Peki abi saçlarım şu an nw 2.5 nw3 arası ve ekim yaptırmak istiyorum üniler açılmadan. Diğer saçlarımı finas ile koruyabilir miyim dökülmeden ya da avodartla yani saç çıkmasını falan istemiyorum. Şu an 20 yaşındayım beni 32 33 yaşına kadar bu ilaçlar idare eder mi

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 08 Ekim 2020, 22:52:18 »
Anladım abi. Peki abi saçlarım şu an nw 2.5 nw3 arası ve ekim yaptırmak istiyorum üniler açılmadan. Diğer saçlarımı finas ile koruyabilir miyim dökülmeden ya da avodartla yani saç çıkmasını falan istemiyorum. Şu an 20 yaşındayım beni 32 33 yaşına kadar bu ilaçlar idare eder mi
Mumkunati yok birçok konuda da bu sorular soruldu en az 28  yaşına gelmeden ekim yaptirma

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 08 Ekim 2020, 23:00:03 »
Mumkunati yok birçok konuda da bu sorular soruldu en az 28  yaşına gelmeden ekim yaptirma

Neden mümkünatı yok abi. Üniversite yıllarımı norwood 3 ile geçirmek istemiyorum sen de haklısın bekleyip ektirmek mantıklı ama moral olarak biraz etkileniyorum. Ama anlamadığım bir şey var abi yani ben şimdi finans ya da daha güçlü olan avodartı kullansam dökülmemi 32 33 e erteleyemez miyim gerçekten bunu açıklar mısın. İlgin için de çok teşekkürler

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 09 Ekim 2020, 19:08:01 »
Diane35 doğum kontrol hapı biliyosun heralde. Kadınlar kullanıyo onu gebeliği önlemek için 😀
Sen şu intihar edecek elemansın sanırım hacı.
Saçı kuşu boşver bence sen psikiyatri kliniği ne Bi uğra.. Anlat durumunu çekinme serotonin yüklemesi yapsın biraz   |-onayisareti-|

Hocam eğer yanlış bakmadıysam bu Serotonin'in vitamin hapı da varmış galiba. Bunun da faydası olur mu sence?

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 09 Ekim 2020, 21:47:18 »
Hocam eğer yanlış bakmadıysam bu Serotonin'in vitamin hapı da varmış galiba. Bunun da faydası olur mu sence?
Hocam benim bildiğim serotonin takviyesi yok. Yalnızca vücut tarafından üretilen hormon. Serotonin arttırmak için triptofan alımına dikkat etmek, d vit için açık havada bulunmak, yürüyüş egzersiz spor vs vs faydalı olabilir. Antidepresanlarda üretilen serotonin in geri emilimini engelleyerek beyinde artırmayı hedefliyo . Aslında serotonin tabletleri olsa güzel olur güne başlarken Bi tablet  alırdık  :D
Edit : şimdi baktım 5-Hidroksitriptofan takviyesi varmış serotonin yapımında öncü aminoasit. Olumlu yorumlar var hakkında denenebilir aslında  ???
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2020, 22:02:05 Gönderen: Armaan »

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 09 Ekim 2020, 23:27:52 »
Hocam benim bildiğim serotonin takviyesi yok. Yalnızca vücut tarafından üretilen hormon. Serotonin arttırmak için triptofan alımına dikkat etmek, d vit için açık havada bulunmak, yürüyüş egzersiz spor vs vs faydalı olabilir. Antidepresanlarda üretilen serotonin in geri emilimini engelleyerek beyinde artırmayı hedefliyo . Aslında serotonin tabletleri olsa güzel olur güne başlarken Bi tablet  alırdık  :D
Edit : şimdi baktım 5-Hidroksitriptofan takviyesi varmış serotonin yapımında öncü aminoasit. Olumlu yorumlar var hakkında denenebilir aslında  ???

Bir araştırmak lazım harbiden iyi geliyor mu acaba :D

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 10 Ekim 2020, 06:06:49 »
dutasterid yeterli diane35 kullanıp ufaklığın intiharına yol açmayın

Baysavasci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 10 Ekim 2020, 10:19:59 »
Ketoral şampuanı ben de kullanıyorum. Bence ketorali sampuan olarak degil de bir ilaç gibi düşün. Ben haftada 1 bazen 2 defa kullanıyorum, egzama ve kepeklerimi götürüyor.

Facebook Twitter Instagram