Gönderen Konu: Yaş 29 Bütçe 9.000 saç ekim merkezi tavsiyesine ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 1210 defa)

torturer33

• Yeni üye
  • *
Merhaba değerli arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi yaşım 29 ve bütçem 9 bin tl .Diyarbakırda yaşıyorum ve istanbul-ankara-izmir şehirlerine cuma çıkışlı pazar dönüşlü şekilde gitmeyi planlıyorum bu anlamda tavsiye edebileceğiniz ekim merkezlerine ihtiyacım var lütfen tavsiye ederken "bu ekim merkezi bir numaradır" şeklinde değil de neden bir numara oldugunun sebebiyle ve eğer varsa tecrübenizle birlikte paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler herkese.

şuanlık serkan aygın düşünüyorum.
düşündüğüm yerlere batman dünya hastahanesini de ekledim. 7500 tl fiyat verdiler .

fotoğraflarım aşağıdadır.

en son 1 ay önce traş oldum aşağıdaki fotoğraflarda 1 aylık uzunlukta saçlarım.

Kel123

• Hero Member
Yaş uygun, acıklık uygun, donör iyi. Kolay bir ekim olmaz ama iyi ellerse iyi sonuc alırsın

torturer33

• Yeni üye
  • *
Yaş uygun, acıklık uygun, donör iyi. Kolay bir ekim olmaz ama iyi ellerse iyi sonuc alırsın

neden kolay bir ekim olmayacağını düşündünüz ?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Torturer33, galiba forumda pek araştırma yapmamışsın, çünkü doğuda sana çok yakın bir yerde türkiyenin en iyi ekim merkezlerinden biri var, yol otel masrafların artı ekim sonrası bazı işlemlerde daha rahat bir süreç geçirebileceğin kadar yakın, Batman Dünya Hastahanesi, orda çok yetenekli birileri var, bu merkezin forumda ki sonuçlarını biraz araştır, zaten istanbula kadar gitmezsin.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

torturer33

• Yeni üye
  • *
Torturer33, galiba forumda pek araştırma yapmamışsın, çünkü doğuda sana çok yakın bir yerde türkiyenin en iyi ekim merkezlerinden biri var, yol otel masrafların artı ekim sonrası bazı işlemlerde daha rahat bir süreç geçirebileceğin kadar yakın, Batman Dünya Hastahanesi, orda çok yetenekli birileri var, bu merkezin forumda ki sonuçlarını biraz araştır, zaten istanbula kadar gitmezsin.. |-onayisareti-|

teşekkür ederim yorumunuz için, neden direk batman'da yaptırmadım ? çünkü daha önce orada saç ektiren birinin kötü sonucunu gördüm(arkadaşımdı) ve bu işin duayenlerinin istanbulda oldugunu düşünüyorum.Bu yüzden direk büyük şehirleri radarıma aldım ayrıca yanlış anlaşılmak istemem ama sosyal medya okul yazarlığım mevcut ve batmandaki hastanenin çok sayıda reklam ve işbirliği yaptığını düşünüyorum dediğim gibi bu benim şahsi düşüncemdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekime uygusun serkan aygın düşünüyorsan açık alana doğru planlama yapar hayırlısı olsun
Global Moderator

Burak06

• Full Member
Serkan Aygın bu şaçı güzel eker.Zaten araştırdıysan görmüşsündür ekim sonuçlarını.Simdiden hayırlı olsun güzel bir sonuç alacağınızdan eminim.

• Hero Member
teşekkür ederim yorumunuz için, neden direk batman'da yaptırmadım ? çünkü daha önce orada saç ektiren birinin kötü sonucunu gördüm(arkadaşımdı) ve bu işin duayenlerinin istanbulda oldugunu düşünüyorum.Bu yüzden direk büyük şehirleri radarıma aldım ayrıca yanlış anlaşılmak istemem ama sosyal medya okul yazarlığım mevcut ve batmandaki hastanenin çok sayıda reklam ve işbirliği yaptığını düşünüyorum dediğim gibi bu benim şahsi düşüncemdir.

Anladım hocam, tabiki bu sizin seçiminiz, İstanbul için, Bütçenize göre En İyi 3 merkezi Önerebilirim.. |-onayisareti-|

Serkan Aygın
Asuman Hair
Bilgehan Aydın

|-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

torturer33

• Yeni üye
  • *
Anladım hocam, tabiki bu sizin seçiminiz, İstanbul için, Bütçenize göre En İyi 3 merkezi Önerebilirim.. |-onayisareti-|

Serkan Aygın
Asuman Hair
Bilgehan Aydın

|-onayisareti-|

hocam o kadar çok referans var ki batman için çevremde açıkçası şaşırdım , fiyat olarak da 7500 tl dediler.

• Hero Member
hocam o kadar çok referans var ki batman için çevremde açıkçası şaşırdım , fiyat olarak da 7500 tl dediler.

Valla, sizin olumsuz sonuç alan arkadaşınız tam olarak ner de yaptırdı ekimi bilmiyorum, ama Batman dünya hastahanesinin forumdaki sonuçları bayağı iyi, ve fiyat da sonuç için bayağı makulmuş, zaten yol otel derken 1.000 1.500 de cebinize kalır ,ekimden sonra bakım setine falan verirsiniz O parayıda, İstanbul daki adresler belli zaten, Yine iyice araştırın batmanı ona göre Sağlıklı bir karar verin.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Surkentli

• Yeni üye
  • *
Bende diyarbakırlıyım serkan Aygın tavsiye ederim sana batman çok güzel ekim yapıyor kardeşimde ordan ekim yaptı ama ön çizgilerini beğenmedim bende serkan aygından 8 Eylül de ektirdim

Kel123

• Hero Member
Çünkü açık alan uygun ama az değil. 4000 greft gidecek. Ama tam zamanı ektirmen için. Umarım iyi sonuc alırsın ve gerçekten torturer olursun

Facebook Twitter Instagram