Gönderen Konu: Seyrek saça ekim  (Okunma sayısı 1012 defa)

Ricci

• Yeni üye
  • *
Seyrek saça ekim
« : 14 Ekim 2020, 00:48:28 »
Merhaba arkadaşlar 26 yaşımdayım. Küçüklüğümden beri seyrek saçlara sahibim. Kafa derisi her zaman görünüyordu yani. Dökülme de olmuyor saçlarımda. Saçımı elimle çektiğimde hiç saç teli gelmiyor elime. Yastıkta da aynı şekilde. Stresten bi kısa bi zaman döküldü. Sonra durdu dökülme. O zamandan beri saçlarım bu halde. Kısa kestirince sırıtmıyor ama uzayınca iyice görünür oluyor saçlarımdaki seyreklik. Ek olarak Ne anne tarafımda ne de baba tarafımda saç kaybı yaşayan birisi var. Sizce bu saça ekim yapılabilir mi?donör bölgemde herhangi bir seyreklik yok. Oradaki saçlar sık ve kalın telli.

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Seyrek saça ekim
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2020, 00:51:45 »
Valla benimde senin gibi saçım var.Bende merak ettim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2020, 01:26:30 »
Ben konuyu açan arkadaş adına ufak bir düzeltme yapıyım ona göre yorumlayın. Çocukluğumdan beri seyrek saça sahibim saçlarım dökülmüyor cümlesini, saçlarım dökülüyor ama ben kendimi dökülmediğine inandırdım olarak algılayın. Daha sağlıklı yorumlama olur. Cocukluktan beri saç böyle olur mu kardeş, hastanede kromozomlarından birini mi çaldılar? Neyse konuya gelecek olursak bir kaç seneye komple kel olursun o zaman düşün. Dökülmen devam ediyor

Ricci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2020, 01:32:31 »
İyi okuyun hocam metni. Çocukluğumda da saçlarım seyrekti yazdım. Çocukluğumdan beri saçlarım böyle yazmıyor orada.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2020, 01:52:21 »
Saçların baya ince telli gibi güclendirmeyi dene. Ekim olurmu olur. Ama riskli bir ekim olur çünkü aralara girilecek olan saçlarınının zarar görmesi muhtemel. Usta bir elin yapması gerekir.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2020, 01:55:12 »
Basbaya erkek tipi kellik böyle seyreklik olmaz ama ekimden sonuç alacagini düşünmüyorum çünkü forumda tepede saç kalmayan ekimlerle tüy formatında aralarda saç kalan kişilerin Ekim sonuçlarına bakınca tamamen kel olanlarinki bariz daha iyi he bir bolgede yoğun olsa Ekim yaptırsan amenna ama ekimle o  saclar gider yerine ekilenler de ne kadar çıkar muamma
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Ricci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2020, 02:03:04 »
Eyvallah. Sağlıklı sonuç için dökülmenin tamamen durması gerekiyor diyosun hocam yani. Doğru muyum?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2020, 02:08:28 »
Aynen,
+ medikal tedavi.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2020, 03:42:33 »
Genetic dokulme, nw7 ye gidiyor. Beklemeni oneririm dokulmen devam ediyor muhtemelen
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Ekim 2020, 07:56:20 »
Donor bolgenizin resmini paylasir misiniz lutfen?

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2020, 13:55:20 »
Dökülmen devam ediyor.Saclarda incelmiş zaten.Suan ekim yaptirmayın.Medikal tedavilerle 1 sene boyunca saç güçlendirin.Ondan sonra ekimi düşünürsün.

Facebook Twitter Instagram