Gönderen Konu: psikolojik yardıma ihtiyacım var. Bu gence yardım et lütfen  (Okunma sayısı 2734 defa)

baskan123

• Hero Member
Ynt: psikolojik yardıma ihtiyacım var. Bu gence yardım et lütfen
« Yanıtla #31 : 19 Ekim 2020, 21:49:47 »
Bipolarım ben hemde klasik yan ataklı bipolar.Hayata olumsuz etkisi yok büyütülcek bişi değil.

Valla bipolar mıyım bilmem ama psikolojim veya hal hareketlerim açısından insanlardan hep tebrik edilirim. Saygılı efendi çalışkan diye tabi ama kimle ne yaptığımı bilmezler. Belki de bu yüzden tebrik ediyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 19 Ekim 2020, 23:02:08 »
 Trolllediğini dusunuom bastan beri.O kadar boya bütün kızlar tav olmaz o kadar seytan olan gelip internette bunları solemez sanal tatmin yeri.Sabah akşam kız ayıklayanlar sağda solda internette renk vermez.ya makara yapıon yada yasamak isteyip yasayamadıklarını burda yasıon.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 19 Ekim 2020, 23:16:11 »
Trolllediğini dusunuom bastan beri.O kadar boya bütün kızlar tav olmaz o kadar seytan olan gelip internette bunları solemez sanal tatmin yeri.Sabah akşam kız ayıklayanlar sağda solda internette renk vermez.ya makara yapıon yada yasamak isteyip yasayamadıklarını burda yasıon.

Her şey boy değil ki ustam. 1.70 boy evet çok uzun değil ama benim sınırım 1.70 olan kızlara kadar. Herkes tabi ki bana tav değil.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 19 Ekim 2020, 23:21:50 »

Önceki yazımda belirttim. Ben kenar köşe adamıyım. Yani adımın duyulmasını istemem.
Yaşamak isteyipte yaşayamadıklarını burda yaşıyorsun diyorsun ya ustam.
sen bana instagram hesabını ver özelden. Sana sözüm olsun. Video sonunda kendimi blurlayıp sesli olarak sana selam göndereceğim. Kendi odamdan video çekip sana yollayacağım. Buraya anlatmak isteyipte anlatamadığım şeylerde var.
Yalandan hoşlanmadığımı söyledim.

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 20 Ekim 2020, 08:06:22 »
Boyum 1.82 cok uzun degilim ama kisa da sayilmam. Boyu abartmayin yasa gore degisiyor ama yakisiyliysa adam kizlar boyu cok takmiyor asiri kisalari kastetmiyorum tabi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 20 Ekim 2020, 08:09:08 »
 kardeşim ben instagram watshap facebook falan hiçbişi kullanmam akıllı telefon dahil.herneyse kırdıysam ozur dileirm.genclikte herkes hızlı yasıo.bizede denk gelio bir suru gol atmıoz gol mana bulmam hep diyorum bunu.hayat senin .

« Son Düzenleme: 20 Ekim 2020, 08:43:43 Gönderen: proscar »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 20 Ekim 2020, 23:20:12 »
Estağfurullah. özür dilenecek bir konu yok ustam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 21 Ekim 2020, 10:30:03 »
 estafurullah.dişi kopek kuyruk sallamadan erkek kopek peşinden gitmez.gunahından korkmuyorsan ele gecen fırsatları değerlendir.ben hiç değerlendirmedim çok çok gecti elime ama madalyada vermediler bana.karılar istediklerini alamadıkları için seytanlıkla kinle yıllarca surundurmeye calıstılar.takıl gitsin gunahından korkmuyorsan.onlar istemeden zaten sen bişi yapamazsın.senin manipilasyomn ustalığın onlara sokmez en saf karı en kurnaz erkekten kurnazdır.istemelerse senin kurnazlığın için seninle olmazlar ne yaparsan yap onlara blof yediremezsin.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 21 Ekim 2020, 17:04:36 »
haklısın başkan. gönlü olan veriyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 21 Ekim 2020, 18:45:08 »
 Bir arkadasın bir lafı var biz ölünce ölüm kalkcak diye.Haketten.Bizim zamanımızda lisede falan 94_97 yılları arası etekler diz altına yakın olsun kotu gozle bakılıyordu o kıza herkesin bilekteydi etekleri.bir dizde etek yakaladıkmı bakarken bayram ediyorduk.şimdi mrb diyen goturuyor.cafeye otursam bakıom genc kızlar boş masa varken gelip masana oturalımmı diolar şu bu karılar abuk zubuk yaklaşıyor ulan nerden tanıdın beni neden bu yaklaşım biraz tip varsa ust basta kaliteyse hemen dusup kalkmaya calısıyorlar.yanlış işler ama ben erkeğe bu yanlışta yüzde 0 mana bulmam .karılara yuzde 100 mana bulurum.çünki dişi kopek kuyruk sallamadan erkek kopek peşine dusmez.karılar erkekleri yoldan çıkarıyor.piyasalar çok bozuldu ben florte bile karsıyım ama kasınan karı kızı kasıyana mana bulmam kasınmayan zaten peşine erkek dusurmez.erkek duştuyse vardır salladığı bir kuyruk.takıl gitsin denk gelince erkek adamsın sana ayıp olmaz ama oteki tarafıda var bu işin ahireti.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 21 Ekim 2020, 21:04:33 »
Bir arkadasın bir lafı var biz ölünce ölüm kalkcak diye.Haketten.Bizim zamanımızda lisede falan 94_97 yılları arası etekler diz altına yakın olsun kotu gozle bakılıyordu o kıza herkesin bilekteydi etekleri.bir dizde etek yakaladıkmı bakarken bayram ediyorduk.şimdi mrb diyen goturuyor.cafeye otursam bakıom genc kızlar boş masa varken gelip masana oturalımmı diolar şu bu karılar abuk zubuk yaklaşıyor ulan nerden tanıdın beni neden bu yaklaşım biraz tip varsa ust basta kaliteyse hemen dusup kalkmaya calısıyorlar.yanlış işler ama ben erkeğe bu yanlışta yüzde 0 mana bulmam .karılara yuzde 100 mana bulurum.çünki dişi kopek kuyruk sallamadan erkek kopek peşine dusmez.karılar erkekleri yoldan çıkarıyor.piyasalar çok bozuldu ben florte bile karsıyım ama kasınan karı kızı kasıyana mana bulmam kasınmayan zaten peşine erkek dusurmez.erkek duştuyse vardır salladığı bir kuyruk.takıl gitsin denk gelince erkek adamsın sana ayıp olmaz ama oteki tarafıda var bu işin ahireti.

Haklısın ustam.
Anlatamadığım o kadar şey var ki. Kızlara güvenim sıfır.
Mesela: kız annesi ile bize misafirliğe gelir. Annesinin yanında benle çekimser konusur ve kapalı ama kız benimle 3 yıldır fuckbody hayatı yaşıyor.
Tabi bununla ovunmuyorum ama gerçek olan bu.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 21 Ekim 2020, 21:07:09 »
Hayatım çok karışık. Okul birinciligi ve ikinciligim var dışarıdan çok başarılı imajım var. 1 kere davaya çıktım beraat yedim sicile işlemedi. Dışardan temiz çocuk profili var ama içeriden işler bı hayli.

İşte bunları dışarı yansıtmamak zamanla insanı yoruyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 21 Ekim 2020, 21:47:46 »
 Bendede vardı birincilikler.5_6 rakamlıları kafadan carpardım.Vicdan azabı cekion gibi geldi.Sezgilerin güçlü sanki artık yapıcak bişi yok der gibisin.Zamanla dısarı yansıtmama çift kişiliğe yol açar sonra oynadığın rollere attığın yalanlara inanırsın.Boyle aklınla kotuluk yapanların sonu delirmek oluyor.Bir kardeşim vardı oda kppsde türkiye 8.cisi idi.Oda kızları kullanıp yarı yolda bırakmış herkese oyle yapmış.Delirdi oda.Bir arkadas daha vardı onun yakışıklılığı tarif edilemez hep kız kullanırdı.20 sene sonra gordum evsizlere benzio daha sonra tekrar tekrar gordum ruh gibi gezio sokaklarda hayatta herseyini kaybetmiş adam gibi ama kimileride bu dunyada cekmio.oteki tarafa kalıyor.gerci sen sadece kızlarla beraber oluon baska kotuluk yapmııon.ee onlar istemeden bişi yapamazsın.ben hep diyorum tek bağımlılık yapan alkol sigara madde değil.bazı kotulukler insanda bağımlılık yapıyor onların seni dibe vurdurduğunu bilsende onlardan kopamazsın.ve o kopamadıkların sen batakta çırpınırken omzuna basar iyice dibe vurdurur.madde bırakımında kaliteli merkezlerin soyle bir amacı vardı eskiden kişiyi maddeden tiksindirmek.sen bundan farklı bişi dene.ruslara takıl o zaman yerliler tad vermez.kişinin içine seytanlık kacında uyuyamazmış edemezmiş.ne yapar eder şeytanlık yaparmış.zor işin.ama karılarda kendini bilmeden kullandıttırmaz.şuda bir yanıldı dısardan tum gerceklerinin bilinmediğini sanma istediğin kadar usta ol yerin altında yılan oynamış o duyulmuş.her iş oluruna varır kasınanı kası gec.kimseyi kandırdığını sanma onlar kanmıyordurda hoşlandıklarından beraber olmak için kanmış yapıyordur.hiç bir erkek karıyı kandıramaz.en saf karı en kurnaz erkekten kurnazdır.kasınanı kaşırlar.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 21 Ekim 2020, 22:44:44 »
Bendede vardı birincilikler.5_6 rakamlıları kafadan carpardım.Vicdan azabı cekion gibi geldi.Sezgilerin güçlü sanki artık yapıcak bişi yok der gibisin.Zamanla dısarı yansıtmama çift kişiliğe yol açar sonra oynadığın rollere attığın yalanlara inanırsın.Boyle aklınla kotuluk yapanların sonu delirmek oluyor.Bir kardeşim vardı oda kppsde türkiye 8.cisi idi.Oda kızları kullanıp yarı yolda bırakmış herkese oyle yapmış.Delirdi oda.Bir arkadas daha vardı onun yakışıklılığı tarif edilemez hep kız kullanırdı.20 sene sonra gordum evsizlere benzio daha sonra tekrar tekrar gordum ruh gibi gezio sokaklarda hayatta herseyini kaybetmiş adam gibi ama kimileride bu dunyada cekmio.oteki tarafa kalıyor.gerci sen sadece kızlarla beraber oluon baska kotuluk yapmııon.ee onlar istemeden bişi yapamazsın.ben hep diyorum tek bağımlılık yapan alkol sigara madde değil.bazı kotulukler insanda bağımlılık yapıyor onların seni dibe vurdurduğunu bilsende onlardan kopamazsın.ve o kopamadıkların sen batakta çırpınırken omzuna basar iyice dibe vurdurur.madde bırakımında kaliteli merkezlerin soyle bir amacı vardı eskiden kişiyi maddeden tiksindirmek.sen bundan farklı bişi dene.ruslara takıl o zaman yerliler tad vermez.kişinin içine seytanlık kacında uyuyamazmış edemezmiş.ne yapar eder şeytanlık yaparmış.zor işin.ama karılarda kendini bilmeden kullandıttırmaz.şuda bir yanıldı dısardan tum gerceklerinin bilinmediğini sanma istediğin kadar usta ol yerin altında yılan oynamış o duyulmuş.her iş oluruna varır kasınanı kası gec.kimseyi kandırdığını sanma onlar kanmıyordurda hoşlandıklarından beraber olmak için kanmış yapıyordur.hiç bir erkek karıyı kandıramaz.en saf karı en kurnaz erkekten kurnazdır.kasınanı kaşırlar.

Aslında yaşadığım şehirde değil de, okuduğum şehirde bir psikologa gitmek istiyorum ama bu psikolog bana takmasın sen böyle boklar yemişsin diye . Ondan tavsiye almaya değil sadece yaşadıklarımı anlatmak istiyorum çünkü insan anlatınca rahatlıyor ben ise yaşadığım olayları hiçbir insana anlatamadım ve anlatamıyorum. Ters düştüğümde bana yansıyacağını biliyorum. Sence bir psikoloğa anlatmalı mıyım?

Yaptığın şeyin yanlış olduğunu bile bile yapmak insanı daha kötü hissettiriyor. Yani buna vicdan azabı diyebiliriz. Belki de bu özgüvensizlik belirtisidir. Karşıdaki kişiyi kendine bağlayıp hastalık durumuna getirip ondan yararlanmak ve bir çöp poşeti gibi bırakıp gitmek ama sonrasında kendini sorgulayıp yaptığının yanlış olduğunu bilerek yine tekrarlamak nasil bi paradoksun içindeyim bilmiyorum.
Ailem beni (evladını) tanıdığını düşünüyorr ama hiç tanımıyorlar. Başımdan geçenleri, yaşadığım tecrübeleri anlatsam  beni evlatlıktan reddederler eminim.
İşte bağ olarak en yakın olan insanlara bile sırf onların morali bozulmasın diye yalan söyleyip, hiç olmadığım bir kişi gibi davranıyorum.
Evlenilecek kızlara bile yanlış yaptım. Birgün birine denk geldim ve yüzüne bakamadım kendimi kötü hissettim. İstemsiz olarak gözlerimi kaçırdım.

İşte bu yüzden dedim. Kenar köşe adamıyım. Topluluk içinde kaybolmak beni iyi hissettiriyor çünkü yaptıklarımdan kimsenin haberi olmuyor.
 Adımın duyulmasını istemiyorum çünkü duyulursa sadece ben değil bir çok insanın canı yanacak.

Facebook Twitter Instagram