Gönderen Konu: Avodart kullanım şekli  (Okunma sayısı 2693 defa)

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
Ynt: Avodart kullanım şekli
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2020, 15:19:48 »
Androjen reseptorleri butun androjenleri ceker. dht diger androjenlerden binlerce kat daha guclu bir kimyasal madde oldugu icin en buyuk etkiyi o yapar.

Murat Aksak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 19 Ekim 2020, 20:40:30 »
Şu anda 2 günde bir avodart hap alıyorum 3 günde bir is ketoral şampuan kullanıyorum . çoğu arkadaş kabak çekirdeği yeşil çay vs baya birşeyden bahs ediyor .aavodart kullanan arkadaslar varsa faydasını gördüyse lütfen şampuan markasını ve bu süreçte yaptığı herşeyi yazabilirmi gerçekten desteğinize ihtiyacım var 3 ay içinde şac kalmadı çok kötü bir hal aldı

Murat Aksak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 20 Ekim 2020, 10:02:55 »
Konuya hakim bir arkadaş yokmu

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 20 Ekim 2020, 17:12:54 »
Merhaba,

Aboubakar nick arkadaş eklmen gerekenleri özetlemiş zaten. Ufak ekleme yapacağım.

Avodart kullanımı yeterli bence. Yeşil çay, kabak çekirdeği vs. zaten dht baskılamanın doğal yöntemleri ki, dutas’ın baskıladığı kadar dht baskılayabilmeniz için kilolarca tüketmeniz gerekir bunlar. Dutas alıyorsanız tüketmek için zorlamanıza gerek yok.

Şampuan için ketoral haftada 2-3 yeterli. Zatem siz de öyle yapıyoormuşsunuz. Bana dermatolog tarafından vichynin kırmızı saç dökülmesinie karşı olan şampuanı önerilmişti. Saç derinizi iyi temizleyecek kaliteli bir şampuan kullanmanız yeterli olacaktır bence.

Tedavinizde mutlaka dermaroller, dermastamp vb ile iğneleme yapmak mutlaka olsun.

Yapabiliyorsanız günlük 15-20 dk scalp masajı da katkı sağlar.

Vitamin, tiroid vs değerlerinize de mutlaka baktırın. B12, D, demir, çinko eksiklikleri de önemli diye biliyorum.

Hepsinden daha önemlisi!
Bünyenizin döktüğü birşeyi geri çıkarmaya çalışıyorsunuz, bu gerçekten sabır isteyen bir süreç, bugünden yarına olabilecek birşey değil. Ve başarının garantisi de yok maalesef. Düzenli kullanın 3-5 ay sonra bakalım ne olacak.

Murat Aksak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 20 Ekim 2020, 20:16:45 »
Tamam hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim dediklerinizi aynen uygulucam

Baysavasci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 20 Ekim 2020, 23:38:22 »
Ben avodartı 3 günde 1, avodart almadığım zamanlarda da xpecia kullanıyorum vitamin desteği için. Herkesin düşüncesi farklıdır ve benim düşüncem ketoral şampuanı haftada 2 den fazla kullanmak doğru değil. Ben haftada 1 kullaniyorum onun haricinde kerastase 'ın sampuanini kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram