Gönderen Konu: 25 yaşında biri fin kullanırsa  (Okunma sayısı 785 defa)

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
25 yaşında biri fin kullanırsa
« : 20 Ekim 2020, 18:49:16 »
Ekim sürecim bitti sayılır takviye olarak xpecia, proscar ve biotin 1000 mg kullanıcam...
çok araştırdım forum resmin ikiye bölünmüş bir grup kullan birşey olmaz bir grupta kesinlikle gençsin sperm kalitesini düşürür diyorlar. Bilemedim ne yapayım? vertex Bölgem ekime girmedi orayı güçlendirmek istiyorum bu ilaçlara şans vermem gerekiyor ama zararları olabilir mi acaba ? Tek korkum sperm kalitesinin düşüşü ..

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 25 yaşında biri fin kullanırsa
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2020, 19:43:56 »
bu senin elınde bır sey  sacları korumak ıstıyorsan kullanmak zorundasın ben 7  aydır kullanyıorum hıc bır yan etkiis olmadıgı gıbi finasteridin tepe bolgesıne veya kendı scıma bır etkısı oldugunu dusunmuyorum sacım halen aynı yanı subatta askere gıdecem mecburen 5 6 aylık bır sure ara verecem o zaman anlarız
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2020, 19:51:20 »
expecia ve proscar aynı anda bir arada kullanma bence aşırı libido kaybı yaşayabilirsin.

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2020, 20:02:28 »
expecia ve proscar aynı anda bir arada kullanma bence aşırı libido kaybı yaşayabilirsin.

Kullananlar tavsiye etti bir kayıp yaşamamışlar daha

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2020, 20:03:04 »
bu senin elınde bır sey  sacları korumak ıstıyorsan kullanmak zorundasın ben 7  aydır kullanyıorum hıc bır yan etkiis olmadıgı gıbi finasteridin tepe bolgesıne veya kendı scıma bır etkısı oldugunu dusunmuyorum sacım halen aynı yanı subatta askere gıdecem mecburen 5 6 aylık bır sure ara verecem o zaman anlarız

Bazılarında pek bir etki etmiyormuş saçlarda yavaş yavaş bırak birden bırakma

Sea

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2020, 20:24:19 »
Önümüzdeki birkaç ay sperm kalitesi sizin için saçtan daha onemli olacaksa kullanmayın.

Diğer bir deyişle kaliteli sperme ihtiyacınız olduğunda birkac ay önceden finasterid kullanımını bırakın.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2020, 08:47:38 Gönderen: Sea »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2020, 21:45:31 »
Deneyimli doktorlara danışmak lazım .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2020, 01:23:43 »
Seninle yaşımız aynı.Bende 25 yaşındayım.3 aydır saç sorunu ile ugrasiyorum.1 aydirda fin ve xpecia tableti bir arada kullaniyorum.Suan için bir sorun yaşamadım.Sadece ilk 10 gün dasaklarda hafif ağrı oldu.O da ağrı dediysem gün icinde 1-2 dakika süren rahatsiz etmeyen ağrı.Saclara etkisine gelirsek şuan icin dökülme hızını yavaşlattı.Bakalim ilerleyen süreçlerde ne olacak.
Şunu belirteyim kullanacaksan o yan etkilerini düşünerek kullanma.Cunku bu sefer psikolojik olarak etkilenirsin.Yani şu mantıkta kullan.Hergun su içmek neyse bunuda öyle düşün.Obur türlü zaten kullanamazsın.Karar senin yani.

Facebook Twitter Instagram