Gönderen Konu: Proscar'ın üretimi durdu mu ?  (Okunma sayısı 2624 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Proscar'ın üretimi durdu mu ?
« Yanıtla #30 : 14 Ekim 2020, 15:37:58 »
Şimdi gene eczacı ile konuştum yakınım kendisi sadece Proscardamı sıkıntı var dedim yok hepsinde var dedi.İlaçların genelinde sıkıntı var .Halledilir.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 14 Ekim 2020, 16:21:24 »
En son Dermaroller sipariş etmeseydim şimdi telaş yaptırdığınız için gidip 3 kutu alırdım ama para kalmadı :D Artık yakında almaya gideceğim inşallah 3 kutu falan ve bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum yani büyük ihtimal depodan falan getirirler verirler tahminimce
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2020, 15:51:16 Gönderen: Beach »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 14 Ekim 2020, 19:53:30 »
 kendi insanım eczacı yeri benim eczanenin gelcekmiş ilaç proscarlık değil durum tüm ilaçlarda boyleymiş.genel sıkıntı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 14 Ekim 2020, 20:30:52 »
Bir haber okumuştum ilaç firmaları yeni yılda zam yapılacağı için elindeki ilaçları piyasaya sunmuyorlar diye ondan dolayı olabilir mi acaba

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 14 Ekim 2020, 20:36:43 »
Minoxidildede zam gelmeden once aynı şeyi yaptılar ilaçlardada genel sıkıntı ilk akla gelen zam muhabbeti.Tüm sektörlerde böyle ilaç değilki sadece zammı patlatıcakları zaman taktik hep bu.Bulduklarınızıda piyasalara ilaç düşene kadar idare kullanın.Bunun 1 mgsi saçlı deride yüzde 38 baskıyorlarsa 5 mgsi yüzde kırk baskılıyor.İlaç piyasaya çıkana kadar 8 e falan bölüp kullanılmalı.Bence o içeri azda olsa ufak parçası girsede sahsi gorusum 1mg gibi baskılar.muadilleride yok procecia bile yokmuş.ee bu kadar prostat hastası var.millet kazanıcağı paraya bakıyor insanlar dusunen yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 16 Ekim 2020, 18:54:12 »
 bugunde cadde ustu 3 eczaneye sordum biri yok dedi biri var dedi biride pcye baktı yok ama yarın getirtebilirim isterseniz dedi.10 yere sordum yoktu demeyin 20 yere sorun ite kaka ille çıkıyor bir yerden.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 16 Ekim 2020, 20:57:30 »
bugunde cadde ustu 3 eczaneye sordum biri yok dedi biri var dedi biride pcye baktı yok ama yarın getirtebilirim isterseniz dedi.10 yere sordum yoktu demeyin 20 yere sorun ite kaka ille çıkıyor bir yerden.

Uzun vadede ne olacak peki şimdi millet foruma geliyor finasterid öneriyoruz adam finasteridi bulabilecek mi nurtopu gibi bi sorunumuz oldu inşallah üretimi devam eder de bari ucuz yollu proscarıda elimizden kaybetmeyiz
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 16 Ekim 2020, 21:17:35 »
 kiracım eczacı o uretilcek dedi .kesin dedi.zaten pahalısıda yok.proceciada yok.proscarın muadilleride yok.yılbası yaklaşıyor zam yapıcaklar ya urunlerde oyle oluyor.bir kere daha bulanamadı proscar sonra bulundu.mesela aldactone hapı spiro yapılıp suruluyor oda gecen bulunamadı onun gelip gelmeyeceği belli değildi
ama geldi.o kadar prostat hastası var muhakkak surucekler piyasaya.bir kutu kenarda stok sart.zaten sıkıntı sadece proscarda değil tum ilaçlardaymış.zam muhabbeti işte şimdi stoktakini bulup almak gerek

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 16 Ekim 2020, 22:07:11 »
kiracım eczacı o uretilcek dedi .kesin dedi.zaten pahalısıda yok.proceciada yok.proscarın muadilleride yok.yılbası yaklaşıyor zam yapıcaklar ya urunlerde oyle oluyor.bir kere daha bulanamadı proscar sonra bulundu.mesela aldactone hapı spiro yapılıp suruluyor oda gecen bulunamadı onun gelip gelmeyeceği belli değildi
ama geldi.o kadar prostat hastası var muhakkak surucekler piyasaya.bir kutu kenarda stok sart.zaten sıkıntı sadece proscarda değil tum ilaçlardaymış.zam muhabbeti işte şimdi stoktakini bulup almak gerek

İnşallah dediğin gibidir hocam
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 16 Ekim 2020, 22:26:01 »
 hocam sonucta o kadar prostat hastası var bu hap daha oncede bulanamadı sonra gene piyasadaydı.yılbası oncesi bir suru ilaç yok.sıkıntı genel.aldactonedede boyle oldu gene piyasada.minoxidil forteler internette bulunmadı bir ara ondan sonra zamlı haliyle geldi.geliceği kesinmiş.illa bir kutu yedeklemek gerek.en olmadı bu çıkmasa 5 mg finasterid barındıran fiyatı aynı olan 2 muadili var.onlar çıkar onlarda şu an yok.ne yapcak prostat hastaları bunun saç için uretilip sosyetik hale gelen ucuzundan farkı olmayan ilaçlaramı ayda dunya para vercek devlet nasıl karsılıcak onları.genel ilaç sıkıntısı.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 17 Ekim 2020, 08:18:31 »
proscarda skıntı var suanda mersınde hıc bır yerde bulamadım ankarada kızılayda bır eczanede 1 kutu aldım bıde batıkentte gımsanın oralardakı eczanede bulaabıldım 5 kutu aldımm dırek
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 17 Ekim 2020, 08:53:59 »
 bende birine ne kadar varsa ver dedim durdu bir kutu var dedi.zor bulunuyor ama bulunuyor.o kadar prostat hastası var mecbur çıkıcam bu çıkmasa gene 5 mg finasterid içeren bunun muadilleri çıkıcak.prostattan daha az satısı olan ilaçlar çıktı bu kesin çıkar.ama yılbaşına kadar idare etmek gerek.belki bugun yarında çıkar.çok aramak gerek ille bir yerden çıkıyor.gecmiştede oldu bu ilaçta aynısı bir kere bunca sene içerim.yılbaşı oncesi genel ilaç sıkıntısı seneye bu zamana iyi depolayın ne kullanıyorsanız her zam oncesi tedirginlik yasatıyorlar bize hakları yok buna.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 20 Ekim 2020, 14:34:37 »
Dün 2 kutu Proscar aldım ve elimde 7-8 aylık depo oldu. Boşuna telaş yaptırdınız ama neyse depo olmuş oldu

1/4 kullanıyorum ve 4 parçaya ayırırken genellikle 1 parçası orantısız küçük kopuyor ve bundan dolayı 4 parçanın 3'ünü kullanabiliyorum genellikle
Yani 1 kutu ortalama 3 ay gidiyor sanırım. Aslında o küçük parça dediğim belki 1 mg vardır ama başından beri ortalama 1.25 mg kullandığım için o küçük orantısız kopan parçayı atıyorum :D
Tabi bazen şansa tam 4'e bölebiliyorum ama her zaman olmuyor :D

Facebook Twitter Instagram