Gönderen Konu: Fin yanında xpecia faydalı olur mu?  (Okunma sayısı 687 defa)

Gregor59

• Hero Member
Fin yanında xpecia faydalı olur mu?
« : 23 Ekim 2020, 00:15:02 »
Xpecia denemeye karar verdim beyler belki vitaminsizlik de döküyor olabilir saçlarımı çünkü görüp görebileceğiniz en sağlıksız yaşam bende olabilir uykusuzluk beslenme su icmeme, et tavuk balık sevmeme, sebze yemekleri yememe gibi.

Ama Fin de kullanıyorum. Günde 1 yeterli olur mu xpecia? Vitamin kısmına da şans vermek istiyorum biraz

Spencer

• Hero Member
Ynt: Fin yanında xpecia faydalı olur mu?
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2020, 05:51:15 »
Direkt almak yerine sağlık ocağına gidip çinko demir folik asit B12 vitamini dışında tiroid ve hormon değerlerine neden baktırmıyorsun Gre?

Eksiklik varsa, vitamin veya minerali yerine koyarsın. Yoksa ne zaman harcar ne de parandan olursun.

Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2020, 12:27:27 »
Direkt almak yerine sağlık ocağına gidip çinko demir folik asit B12 vitamini dışında tiroid ve hormon değerlerine neden baktırmıyorsun Gre?

Eksiklik varsa, vitamin veya minerali yerine koyarsın. Yoksa ne zaman harcar ne de parandan olursun.

Sağlık ocağı sadece B12 ve tiroide bakıyor hocam diğer hiçbir şeye bakmıyor söyleyince de özel hastanede baktır dediler. B12 için gitmeye gerek yok diye düşündüm. Ne çinko ne d vitamini ne folis asit bakmıyorlar. Devlet hastanesi de uzakta

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2020, 13:17:03 »
İyi olur evet
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram