Gönderen Konu: isveç klinik 2700 Gref bayan saç ekimi  (Okunma sayısı 1094 defa)

all natural

• Yeni üye
  • *
isveç klinik 2700 Gref bayan saç ekimi
« : 21 Ekim 2020, 11:49:07 »
herkese merhaba  :) tabiki burda olduğuma göre benimde saç problemim var. saçlarımda zamanla meydana gelen seyrelmeler oldu daha sonra açıklık beni üzmeye başladı ve uzun araştırmalarım sonucunda bu arada denemediğim hiç bir şey kalmadı hap sprey similasyon her şey ve sonunda ektirdim 2700 gref saç kesilmeden sadece donör bölge kesildi.ama psikolojimin bozulmasına bu bile yetti. bu gün tam 32 gün oldu şok dökülmelerim başladı ve bu beni çok korkutuyor ya çıkmazsa diye bu arada saç ekimi ne kadar zormuş hele o anestezi iğneleri  :'( şu an sadece prp yaptırıyorum ayda 1 olmak üzere saç ektirdiğim klinik bir set önerdi 1600 tl 6 aylık kullanım 3 aylık kullanım için 1200 tl dediler hap şampuan sprey vs almadım biraz para tuzağı gibi geldi şu an xpecia tablet kullanıyorum ama iyimi yapıyorum bilmiyorum hairfort spreyde aldım sizler ne dersiniz kliniğe kalsak prp yaptırdığın için gerek yok dediler setleri şehir dışından gelenlere veriyoruz genelde dediler .yazılarınızda miracle losyon önermişsiniz bunu saç ekimi yapanlarda kullanabiliyormu acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: bayan saç ekimi
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2020, 15:09:44 »
Saç ekini sonuçları bölümünde

Başlığa Merkez adı greft sayısı bayan saç ekimi oldugunu belirterek konu açın

Açıklamanızı yapın

Öncesi ve sonrası resimlerinizi ekleyin

Bakalım.