Gönderen Konu: Dr. Bilgehan Aydın Saç Ekim Merkezi Ekibi/ 27.10.2020 /6900 greft  (Okunma sayısı 778 defa)

Burak Karab?y?k

• Newbie
  • *
Ben yaklaşık bir buçuk yıldır saç ekimi için araştırma yapan biri olarak belki birilerine fikir olabilmek adına bu yazıyı yazıyorum. Kendim hemşir olarak sağlık sektörünün uzun zamandır içerisindeyim. Bu sebeple bir çok merkezle doktorlarımız ve sağlıkçı tanıdıklarımız vesilesiyle irtibata geçme şansım oldu. Daha sonra Bilgehan Aydın saç ekim merkezi ekbinde karar kıldım. 27 Ekim 2020 salı günü aylar süren araştırmalar ve görüşmeler sonucunda nihayet saç ekim işlemimin gerçekleşmesi için ofise gittim. Ahmet Bey ile hızlı bir şekilde görüşme sağladık. Kapıdan girmeden önce sormak istediğim sayısız soru vardı. Ahmet Bey'in ön bilgilendirmesini dinledikten sonra hiç bir soru sormadan tüm aklımdaki soru işaretleri kayboldu. Ekim süreci ve sonrası dönem için tüm bilgileri aldıktan sonra gönül rahatlığıyla saç ekimi aşamasına geçtim. Güler yüzlü samimi bir ekip ve her işlem için işinin ehli insanlarla çalışmak harika hissettirdi. Greft sayım fazla olmasından dolayı doğal olarak uzun sürmesine rağmen bir an sıkılmadım. Sanki senelerdir tanıdığım arkadaşlarımın yanına ziyarete uğramış uğramışken de saç ektirmişim gibi bir deneyimdi. Tüm ekibe sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Etrafımda çok fazla ekim işlemi yaptırmak isteyen tanıdığım olduğu için olabildiğince her aşamayı fotoğraflamaya çalıştım. Bu fotoğrafları, deneyimimi ve süreci tüm yakınlarımla olduğu gibi tanımadığım insanlarla da seve seve paylaşabilirim. Umarım sizler de umduğunuz sonuçlara ulaşırsınız. Eğer hiç karşılaşmadıysanız ya da aklınızda soru işareti varsa kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir ekim merkezi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Hayırlı olsun ekim öncesi haliniz?
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Burak Karab?y?k

• Newbie
  • *
Teşekkür ederim öncelikle. Gündelik hayatta sürekli bone şapka bere kullandığım için çok resmim yok. Başvuru için çektiğim resimlerden atıyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
açıklık geniş donör bölgenızde ki saçlarınız kaliteli ekim baya sık duruyor ön çizgi güzel umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Burak Karab?y?k

• Newbie
  • *
Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Global Moderator

sinan1984

• Newbie
  • *
hayırlı olsun Dr. Bilgehan Aydın ekimlerini beğeniyorum sizin ekımınızde güzel duruyor umarım başarı yakalanır

EndlessNegative

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel ekim umarım sonuçta güzel olur

seeder

• Newbie
  • *
Hayırlı olsun hocam. Ekibinizde kimler vardı?

Cihandoğan

• Hero Member
Hayırlı olsun kardeşim umarım güzel sonuç olur takipdeyiz

BJKKARA

• Sr. Member
Hayırlı olmasını dilerim güzel temiz ekim umarım başarılı sonuç alırsın

Leonidas

• Hero Member
hayırlı olsun hocam takipteyim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun    alan geniş  döner  Bölgesi   kısıtlı  zayıf  6900 greft  nasıl  çıktı enterasan      .      İnş  iyi sonuç alırsınız   

Burak Karab?y?k

• Newbie
  • *
hayırlı olsun Dr. Bilgehan Aydın ekimlerini beğeniyorum sizin ekımınızde güzel duruyor umarım başarı yakalanır
Teşekkür ederim. Ekip gerçekten harika. Bu işi bilerek ve profesyonelce yapıyorlar

Burak Karab?y?k

• Newbie
  • *
Hayırlı olsun güzel ekim umarım sonuçta güzel olur
Teşekkür ederim. Belirttiğiniz gibi güzel bir ekim süreci geçirdim. Sonrası dönem hakkında konuşmak için çok erken fakat güzel geçeceğini düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram