Gönderen Konu: ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.  (Okunma sayısı 1079 defa)

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.
« : 29 Ekim 2020, 06:35:28 »
Merhabalar 26 yaşındayım. Yaklaşık 1 yıldır düzenli olmasada xpecia tablet ve hairfortr sprey kullandım ama dediğim gibi düzenli değildi. sonra bu yaz 2 ay hiç bişey kullanmadım ara verdim şimdi minoxil sprey kullanıyorum ama dediğim gibi oda düzenli değil 4 günde 1 falan kullanıyorum. Sizce bu saçın durumu nedir ve ne yapmam gerekir ? eğer ekim yapılacaksa doğru zaman ne zaman olur ? ya da sürekli sprey mı kullanmalıyım ya da hap yardımlarınızı bekliyorum.

Canimo

• Sr. Member
Ynt: ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2020, 13:32:53 »
ön tarafa ekim yaptırman lazım kardeşim .tedaviyle olacak gibi değil.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2020, 14:14:33 »
Biraz finasterid ce ön bölgeye sıklaştırma
Global Moderator

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2020, 15:32:44 »
ön tarafa ekim yaptırman lazım kardeşim .tedaviyle olacak gibi değil.

teşekkürler. peki sizce ekim için beklemeli miyim ? uygun yaş ne zaman

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2020, 16:55:29 »
boyle cok sorun etmıyorum dersen bekle cunku saçların kötü değil

ekım ıcı ise yasın uygun

sadece merkez secımını doğru yap
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2020, 20:12:06 »
 dokulmeyi ilacla kontrol altına al sorunlu yerlere az biraz ekim genclikte genc kalırsın.orta yas adam kafasından kurtulursun küçük bir ekim tipini değiştirir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2020, 23:14:42 »
boyle cok sorun etmıyorum dersen bekle cunku saçların kötü değil

ekım ıcı ise yasın uygun

sadece merkez secımını doğru yap

Peki dökülme devam eder mi hocam ? kaç yaşına kadar agresif dökülme olur ?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2020, 00:03:23 »
hocam bence kötü durmuyor saçınız.
eğer yok ille ektircem diyosanız da forum da 1 hafta takılın konuları inceleyın zaten kararınızı verirsiniz.

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Kasım 2020, 05:02:12 »
hocam bence kötü durmuyor saçınız.
eğer yok ille ektircem diyosanız da forum da 1 hafta takılın konuları inceleyın zaten kararınızı verirsiniz.

Hocam ektirmek mesele değilde. ektirdikten sonra dökülme devam eder mi merak ettiğim o ilerleyen yaşlarda daha kötü bir görüntü olur diye korkuyorum. yani dökülme hızı ne zaman yavaşlar ve kaç yaşında ektirmek mantıklı onu bilmek istiyorum açıkçası

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Kasım 2020, 05:21:47 »
Dökülme vücudumuzda DHT olduğu sürece devam edebilir bunun için ailede kellik var mı sizin saç genetiginiz kime benziyor bunu bilmeniz ya da tahmin etmeniz lazım. Eğer babanıza benziyorsaniz ve o da atıyorum norwood 3 filanda ekim yaptırabilirsin. Eğer dersen şimdi rahatsız oluyorum ama dökülme riski var o zamanda anti androjen kullanman lazım yan etkilerine filan göz atıp , dökülmeyi yavaşlatır ya da durdurursunuz.

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2020, 14:41:15 »
Herkese tekrardan merhaba. bir arkadaş mesaj atmıştı dökülme süreciyle ilgili. en son 2 ay önce fotoğraf paylaşmıştım. fakat o zaman saçlar uzundu ve boyamıştım  bu hafta tıraş oldum ve gerçek durumla karşılaştım. Saçların ön bölge üçgen şeklinde gidiyo. Ön bölgede seyrelme var. Aynı zamanda vorteks bölgesi sanki biraz seyreliyor gibi. 26 yaşındayım. açıkçası erken bir saç ekimi yaptırmak için korkuyorum. ama bu önlerdeki üçgen şeklindeki seyreklik sinirimi çok bozuyor ancak saçın önleri uzattığım zaman orayı kamufle edebiliyorum. lütfen bana bir planlama önerisi sunun. bu arada enfekte olduğum için daha önceden kullandigim mixodil sprey ve xpecia tabletide bıraktım. yaklaşık 1.5 ay oldu bırakalı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2020, 14:45:10 »
 23 le 28de genetik dokulme zıplama yapıyor demişti ekimci ama benimki 32de dokuldu demişti kendi keldi.tepe açılma yapmasında ilerde önler usta bir elle hallolur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 03 Mayıs 2021, 08:37:06 »
Merhabalar yaş 26 bir iki ay sonra 27 olacak. ilk paylaştığım fotoğrafların üzerinden yaklaşık 6 ay geçti. bu süre zarfında minoxidil sprey ve hap kullanımını kestim. hiç kullanmadım. İlk 2 resim saçlar kısayken diğerleri bir iki hafta sonra uzamışı. Görmüş olduğunuz gibi şakaklarda açılma var.  Yalniz saçlar uzadığı saçların önlerini kabarttığımda sorun pek yaşamıyorum çünkü yan taraflardaki sağlam ve dhtdren etkilenmemiş kısımla saçları kabarttığımda ortalar gözükmüyo. Sanırım  konuyla alakalı uzman kişiler dökülme sürecinde ilgili bana artık net bir tavsiyede bulunabilirler. Sizce nasıl bir plan yapmalıyım.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Mayıs 2021, 09:52:35 »
Güzel bir ön çizgi yaptır bence kurtul

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 14 Ağustos 2021, 03:41:13 »
buda son durum

Facebook Twitter Instagram