Gönderen Konu: Xpecia cinselik  (Okunma sayısı 8830 defa)

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
Ynt: Xpecia cinselik
« Yanıtla #30 : 26 Ekim 2020, 19:07:23 »
Bende ilk defa xpecia kullanıyorum. Bugün 14. Günüm cinsel isteksizlik yok ancak boşaldığında epey sıvı ve çok miktarda oluyor. 40 yaşıma kadar ilk defa böyle bir şey oldu. Bu sıvılaşma geçiyor mu? Yoksa uzun vadede isteksizliğe mi yol açıyor. ekim merkezi 5 ay kullan dedi. Şuan günde 2 adet. 1 aydan sonra günde 1 adet olacak

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 27 Ekim 2020, 00:41:38 »
Bende ilk defa xpecia kullanıyorum. Bugün 14. Günüm cinsel isteksizlik yok ancak boşaldığında epey sıvı ve çok miktarda oluyor. 40 yaşıma kadar ilk defa böyle bir şey oldu. Bu sıvılaşma geçiyor mu? Yoksa uzun vadede isteksizliğe mi yol açıyor. ekim merkezi 5 ay kullan dedi. Şuan günde 2 adet. 1 aydan sonra günde 1 adet olacak

Ben de ilk kullandığımda öyle olmuştu ama zamanla geçti. Henüz bir ay kullandım. Sperm kalitesine etki eder mi, bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

cptanchor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 31 Ekim 2020, 19:16:39 »
arkadaşlar xpecia tablet içinde soy isoflavones (soya proteini) maddesi bulunmakta , soy isoflavones vücutta östrojeni yükseltip testosteronu düşürmekte ve dht 'yi baskılamaktadır , bu dediğiniz cinsellikle ilgili sorun yaratan maddede bu malesef , saw palmetto bu dediğiniz etkileri yaratmıyor vucütda , bu etkileri soy isoflavones maddesi neden olmakta , xpecia tabletin içinde bulunma sebebide bu zaten , vücutta östrojeni arttırmak ve dht'yi baskılamak

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 01 Kasım 2020, 14:50:41 »
arkadaşlar xpecia tablet içinde soy isoflavones (soya proteini) maddesi bulunmakta , soy isoflavones vücutta östrojeni yükseltip testosteronu düşürmekte ve dht 'yi baskılamaktadır , bu dediğiniz cinsellikle ilgili sorun yaratan maddede bu malesef , saw palmetto bu dediğiniz etkileri yaratmıyor vucütda , bu etkileri soy isoflavones maddesi neden olmakta , xpecia tabletin içinde bulunma sebebide bu zaten , vücutta östrojeni arttırmak ve dht'yi baskılamak

Kalıcı zarar verir mi peki hocam? Bırakınca düzelir mi yoksa?

cptanchor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 01 Kasım 2020, 22:01:53 »
ilacın etkileri bıraktıktan sonraki aylarda sona ermektedir

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 02 Kasım 2020, 18:52:34 »
ilacın etkileri bıraktıktan sonraki aylarda sona ermektedir

Kalıcı diye çok çekindim hocam. Teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram