Gönderen Konu: Saç ekimi mevcut saçlara zarar verir mi?  (Okunma sayısı 851 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi mevcut saçlara zarar verir mi?
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2021, 00:06:22 »
Vardır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2021, 14:05:04 »
 kaliteli yer ekerse kendi saçlarına bişi olmaz dandik yer ekerse doker yanlız cılızlaşmışlar her halikarda ölür
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2021, 15:11:48 »
kaliteli yer ekerse kendi saçlarına bişi olmaz dandik yer ekerse doker yanlız cılızlaşmışlar her halikarda ölür

Emekli ne lakası var sende biliyorsun bu işi.. saçlı bölgeye ekim yaparken sanki milimetrik robotik hesap kitap yapıp robotlamı açıyorlar kanalı. Saniyede 1 kanal açıyorlar ortalama neyin hesabı kitabı..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2021, 20:18:54 »
 ek usta ise damarı zedelemezse sorun olmaz ama zedelerse yer bitirir orayı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2021, 20:29:00 »
Fin-dut gibi takviye kullanıyorsan ve dhi yöntemini iyi bir yer yaparsa zararı olmaz.Fakat aralara girildiğinde zarar görme ihtimali var.Özellikle fuede.Kel bölgede zaten sıkıntı olmaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Temmuz 2021, 00:30:40 »
Fin-dut gibi takviye kullanıyorsan ve dhi yöntemini iyi bir yer yaparsa zararı olmaz.Fakat aralara girildiğinde zarar görme ihtimali var.Özellikle fuede.Kel bölgede zaten sıkıntı olmaz.

ÖZellikle fue de derken?
FUE bir alım tekniğidir ekim tekniği değil.. DHİ (implanter pen ) ile  ekim yaptırtır olsanız dahi kuvvetle muhtemel alımınızı fue tekniğinde yapacaklardır.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2021, 01:12:58 »
ÖZellikle fue de derken?
FUE bir alım tekniğidir ekim tekniği değil.. DHİ (implanter pen ) ile  ekim yaptırtır olsanız dahi kuvvetle muhtemel alımınızı fue tekniğinde yapacaklardır.

Onu bende biliyorum.Basit şekilde anlatmaktı niyetim.FUE diyince aklına sadece alım gelmesin.Genel tabiriyle kökler fue alınacak ama kanallar önce açılıp sonra yerleştircek anlamını taşıyor.Yani komple ona fue diyoruz.Dhi yönteminde kanallar kalemle birlikte açıldığından zarar görme olasılığı daha az.Fuede kanallar önceden açılırken var olanlar zarar görebilir veya yok sayabilirler.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 25 Temmuz 2021, 00:03:29 »
Evet riskli

Facebook Twitter Instagram