Gönderen Konu: Çok Kararsızım Yardım (Saç Ekim Merkezi ve Saç ektirmeli miyim ?)  (Okunma sayısı 2033 defa)

Emre911

• Yeni üye
  • *
Merhabalar ,

İçinde bulundugumuz covid sürecinden ötürü bunu bir firsata cevirmek icin sac ektirmeyi düsünüyorum. Yanliz çok kararsızım , zira kötü olmasından cekiniyorum. Özellikle doğallık ve natürelliğe son derece takıntılı birisiyim. Istanbulda ikamet ediyorum ve 30 yaşındayım. Ailemde de çok ender kellik var. Koray Erdogan ile görüştüğümde kendisi finasterid kullanmamı zorunlu kıldı , dolayısıyla kendisine ekim yaptirmayacagim. Koray hoca finasteridsiz bir ekimde saçlarım ince telli olduğu için mevcut saçlarımın şok dökülmeyle gidebilecegini söyledi. Böyle bir ihtimal var mıdır ? Hakan hoca ise antalyada oldugu için vazgectim. Aklıma yatan en makul örnek Zekeriya Kul gibi görünüyor. Kendisiyle de görüştüm , saçlarımın ince telli olduğunu ve çok iyi sonuç elde edebilecegini söyledi. Ancak onun da bazı ekimlerinin pek dogal olmadigini farkettim. Dolayısıyla endişem var. Endişelerimde haksız mıyım bilemiyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.  (6000-7000 greftlik donörüm varmış)

Emre911

• Yeni üye
  • *
Ayrıca ön bölgeye ve ön yanlara ekim yaptırmayı düşünüyorum. Zekeriya Hoca 3000 greft ekecegini söyledi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar ekim öncesi bu saçları en az 6 ay 1 sene güçlendirmen gerek yoksa kayıp hızlanır
Global Moderator

Emre911

• Yeni üye
  • *
Hintell hocam finasterid mi öneriyorsun yani ? Ben açıkçası yan etkilerinden dolayı çok kullanmak taraftarı değilim. Güçlendirmek için başka bir alternatif var mıdır acaba hormonal olmayan ?

emekli kel

• Hero Member
  Aralara girilicek.İyi yer girerse tüyleşmiş zayıflaşmışlar gene ölücek dandik yer girerse hepsini döker incesini kalınını.Hapa bulaşmak istemiyorsan bir suru losyon var .spiro sanırım en etkilisi çakması kullanılır genelde aldactone hapından yapılır.ru var ortak alıyorlar yurt dısından kullananlar. revivogen var o artık gelmiyor folixir yerli uretimi .aga saç losyonu var dr yazdı 1 2 kişiye içerik zayıf geldi ama kullanıp memnun oldular.miracle losyon var cesitli haplardan kendileri yapıyor galiba evde kullananlar.memnunlar ondan.lokal birsey dene.3 ay guclendirsen yeter.içerden finasterid dısı sawpalmetto falan zayıf şeyler.finasterid içmeyeceksen dısardan en guclu blokerlerden kullan.dermollerde uygularsın saç beslenir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell hocam finasterid mi öneriyorsun yani ? Ben açıkçası yan etkilerinden dolayı çok kullanmak taraftarı değilim. Güçlendirmek için başka bir alternatif var mıdır acaba hormonal olmayan ?

Finasterid kullanımı kişiyi bağlar saçlar incelmiş olası bir aralara sık ekimde döküle bilir doğru adım güçlendirip girmek olur. Ya da biraz daha bekleyip dökülmesini öyle ektir
Global Moderator

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Dutasterid öneriyorum naçizane
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Facebook Twitter Instagram