Gönderen Konu: Ekimin başarılı olmasının asıl nedenleri nelerdir?  (Okunma sayısı 383 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ekimin başarılı olmasının asıl nedenleri nelerdir?
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2020, 15:12:17 »
 bu konuyu çok açtım sitelerde.zaten dokulmeden once orda kaç greft vardı yuzde 50nin altına dusunce gozle gorulur saç dokulmesi olur ekimle yarı yakalansa yeter.ekilcek alan ve donor ve saç kalınlığı onemli.deri ile arasındaki renk farkıda onemli.ekimin çıkması açısından çoğu yerin çıkıyor ama planlama ve doğal olup olmaması onemli.bolerek ekmeyen merkezlerin ekimleri çıkıyor.birde eskiden şu denirdi once 100 tane ekicez denicez tutarsa ekim olur falan vs... merkez alım yaparken 2 kulak arasını tercih etmeli yoksa diğer bollgelerdede yeniden dokulme olabilir.arkada ne kadar yasıcaksa saç onde o kadar yasar en çokta 2 kulak arasındaki saçlar alınmalı.merkezin onemi bir yandan bakıon yude 30 40 onemli ama bakıon parayı goren bu işe saldııro dandik planlama bolerek ekme alımda itinasızlık bir gunde çok ekme derken bu yapılmaması gereken hatalar yapıldığı için merkezin onemi yuzde 70 e çıkıyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram