Gönderen Konu: Finasterid yan etkileri  (Okunma sayısı 769 defa)

Dionx

• Full Member
Finasterid yan etkileri
« : 13 Kasım 2020, 02:33:48 »
Arkadaslar 8-9 gündür finasterid kullaniyorum. Baslarda kasiklarimda hafif baski ve spermde sivilasma yasadim. 1-2 gündür tuvalet ihtiyacim baya bir artti. Bu sizde de oldumu? Resmen bugün 10 kere WCye gittim.

Armaan

• Hero Member
Ynt: Finasterid yan etkileri
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2020, 02:46:37 »
Oldu

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2020, 02:49:23 »
Bazı arkadaşlar tuvalete gitme problemini forumda dile getiriyorlardı. Kasık ağrısı sanırım ilk başlarda herkese oluyor. Ama kısa süre sonra kesilmesi lazım (Örneğin 1 hafta gibi).  Spermde sıvılaşma uzun soluklu devam ederse bırakırsınız ilacı. En doğrusu doktor kontrolünde kullanmak.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2020, 03:07:10 »
Bazı arkadaşlar tuvalete gitme problemini forumda dile getiriyorlardı. Kasık ağrısı sanırım ilk başlarda herkese oluyor. Ama kısa süre sonra kesilmesi lazım (Örneğin 1 hafta gibi).  Spermde sıvılaşma uzun soluklu devam ederse bırakırsınız ilacı. En doğrusu doktor kontrolünde kullanmak.

Evet kasik agrisi kesildi, dünden beri tuvalete gitme derdi nüksetti :(
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram