Gönderen Konu: Proscar bu saçta iş gorurmü  (Okunma sayısı 574 defa)

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: Proscar bu saçta iş gorurmü
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2020, 21:50:41 »
Hacim kazandırabilir. Bu sizin bünyenizin ilaca vereceği tepkiye bağlı.

Kelligedogru11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2020, 22:35:17 »
Hacim kazandırabilir. Bu sizin bünyenizin ilaca vereceği tepkiye bağlı.
teşekkur ederım

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2020, 22:43:55 »
Fotoğraflar net değil ama dht kaynaklı dökülmelerde finasterid kullandığında dökülmeyi yavaşlatması beklenir. Yanında doğru vitamin takviyeleriyle dökülmesi yavaşlayan saçlarınızın hacimlenmesini sağlayabilirsiniz. Biotin, priorin, perfectil vb. gibi...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2020, 23:07:12 »
 16 yıllık kullanıcısıyım.kalınlaştırır.genetik dokulmen agresif değilse erteler kelliği .kodlanmış genetik dokulmen guclu agresifse o zaman ilaçta o en bastaki agresif dokulmede işe yaramıyor.kalınlaştırır ama kan dolaşımını hızlandırmak içinde dermoller ekleyebilirsin.oda besler saçı.önler dhtye çok dayanıksız.2 yontem var hormonu baskılamak ve saç kokunu hormona karsı duyarlı hale getirmek.finasteridle hormonu baskılarsın dermollerle çok olmasada kan dolaşımını hızlandırır saçın daha iyi beslenmesini ve kokun guclenmesini sağlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2020, 23:47:44 »
Resim net degil
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram