Gönderen Konu: Saç ekimi için öneriler  (Okunma sayısı 489 defa)

brknszr

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için öneriler
« : 09 Kasım 2020, 15:15:55 »
Arkadaşlar selam,
Yaş 31
Saçımın durumu budur, birkaç senedir dökülmem vardı, ekim yaptırmakta kararsızım ama sanırım sonuç ekim gibi duruyor.
Birkaç tane yer ile görüştüm yaklaşık 5000 greft rahat çıkacağını söylediler saçımı gördükten sonra.
Arka taraftaki saçlarım gayet sert çünkü.
Doktor önerisi olarak kimleri önerebilirsiniz, forumdaki hocalar ile henüz daha görüşmedim.
Birde ekim olsa bile mevcut olanlar dökülür mü, çünkü tepe kısmım komple boş değil.
Bu hafta este my life için randevu alıp görüşeceğim.Şimdiden tesekkürler

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: Saç ekimi için öneriler
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2020, 17:49:00 »
Donörünüz güzel görünüyor. Minox ve finasterid ile kurtarılabilecek çok saç var. İyi bir ekim merkezi ile güzel bir sonuç alabilirsiniz.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2020, 23:16:19 »
Estemylife ta hasan akıl var hocam onunla birebir görüşecekseniz ve ekimde olacaksa düşünülebilir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2020, 23:29:17 »
 eskiden iyi ekerdi sonra tecrubesiz hemşirelere iş vermeye basladı youtuber falan olmuş 1 senedir nasıl ekiyor bilmiom.çok çok arastır geniş alanlarda serdar gokrem ve özgür nalbant iyi deniliyor.olan saçlarını guclendirmen gerek bunuda arastır .cılızlar guclenmezse ekimde dokulur ayrıca saç dokulmesini kontrol altına alman gerek ekim anlam kazansın ekim çıkıcak kendi saçın dokulcek o zaman olmaz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2020, 02:28:49 »

İyi bir ekim, ekimden sonra saçlara bakacaksan seni mutlu eder sonuç, donör güzel.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2020, 02:57:30 Gönderen: Hintell »
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram