Gönderen Konu: Çok hızlı saç dökülmesi  (Okunma sayısı 76 defa)

Kullanici228

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok hızlı saç dökülmesi
« : 20 Nisan 2024, 14:43:51 »
Merhaba 19 yaşındayım ve saçlarım çok hızlı dökülüyor. Genetik dökülme var ve son 1 senede yaşadığım stresten dolayı saçlarım aşırı hızlı döküldü. Bu saç dökülmesini durdurmak için ne yapabilirim minoksidil ya da finasteride kullanmak istemiyorum zaten hafif jinekomastim var. Mezoterapi ve prp yaptırsam dökülen saçlar tekrardan çıkabilir mi? Az önce çektiğim fotoğrafları ekliyorum. 4 yıl daha dayanması lazım bu saçların üniversitede kel olmak istemiyorum arkadaşlar :(

Alper1

• Full Member
Ynt: Çok hızlı saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2024, 15:44:45 »
AGA-E Tablet,Dermaroller ve Ketokonazol Şampuan üçlüsüne başla. 21-22 yaşlarına gelince de Finasterid istersen başlayabilirsin.
Kullanım şekli şöyle AGA-E  tableti her gün sabah akşam birer tablet alacaksın. Dermaroller'ı haftada 1 defa dökülen seyrelen yerlere uygula son olarakta Ketokonazol şampuanı haftada 2 defa duştayken kullan ama 2'yi geçmesin dikkat et.
AGA-E tablet biraz pahalıdır eğer bütçeni zorlarsa Xpecia'da kullanabilirsin fakat içerik, kalite ve güvenirlik açısından AGA-E daha iyi.
PRP ve Mezoterapi olayına gelirsekte açıkcası bu ikisini düzenli olarak yaptırıp memnun kalanlar yarı yarıya diyebilirim yani bazılarında hiç bir etki göstermiyor bazılarında hem dökülmeyi kesiyor hem de var olan saçları kalınlaştırıyor fakat ne PRP ne de Mezoterapi saç çıkartmaz. Doğru düzgün saç çıkartan bir tek Minoksidil var fakat ben hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum çünkü hem bıraktığın zaman bütün çıkarttığı saçlar dökülecek hem de ileri zamanlarda kaşıntı, kepek hatta egzamaya kadar giden yolu var.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram