Gönderen Konu: Saçlarım ince telli çok kararsizim, yorumlariniz çok değerli.  (Okunma sayısı 3336 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Asuman hanım uygun olmadığını iletti takviyeler ile donör bölgeyi güçlendirmemi önerdi.
Bilgehan aydın 3000 +1000 sakaldan alarak ( fiyat 2 misli okuyor sakalla tabi) ön bölgeye ekim yapabileceğini söyledi. Çizdiği resmi de paylaşıyorum. Tabi tek şansım olduğunu ikinci bir ekim için mümkün olmadığını ilettiler.

Valla sana aslında bu halin yakışıyor.Ektirmesende olur gibi.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Leonidas

• Hero Member
Ben de yakıştırdım sakallarla iyi duruyor hocam.
Ayrıca evet iz kalma gibi durum da oluyor alım yapan kişiye göre değişiyor bu izin durumu.

Medosyl

• Yeni üye
  • *
Valla inanım bu bi sidik yarışına döndü, burda yazamıyorum, manevi tarafı çok önemli benim için, aile hayatım mahvoldu bu kellik yüzünden diyebilirim. Siz anlayın artık. Azîz aksöz den fiyat aldım 20 bin tl ye organik ekim 10 bin tl ye fue yapabileceğini ön tarafı kapatabileceğini 3 seans (donör alan izin veirse) büyük sonuç alabileceğini aktardı.

Sonuç olarak yaptırıcam,  kararliyim,  ön taraf ağırlıklı olsun istitorum arkalara çok işlem yapılmasa da olur zaten yanlar ve enseyi full traşlı kullanıcam,  düşündüğüm saç şekli o şekilde , sadece nerde yaptıracağım kısmında kararsizim bir çekinik dışında kimse yapılamaz demedi o da biraz takviye kullan güçlendin öyle yapalım dedi. Çok vaktim yok bir dahaki nisan ayında yurt dışına çıkıp en az 1 sene gelemeyeceğim. O yüzden mümkün olan en kısa zamanda yaptırıp zamanında kontrolleri yapabilmek istiyorum. Fue için herkes ayrı fiyat veriyor .
İsveç klinik ve mono cerrahi hastanesi ne biraz daha sıcağım şu an fiyat ve referansları açısından.
Ama hala kararsizim tabi. Bu bahsettiğim yerlerde fiyat 4500 ile 7000 arasında değişiyor. Bu fiyat bandında sanırım yaptorabilirim ama daha fazla bir miktar düşünmüyotum açıkcası.
Gideceğim ülke japonya orda da başarılı ekimler yapılıyor ama bu konuda biraz milliyetçiyim. Ayrıca oraya kel gitmek istemiyorum .

Hâlâ teklif beklediğim çekininler var, geldikçe paylaşacağım.

Hwoarang7

• Hero Member
Hocam kellige bu kadar taktiysaniz protez saç kullanmayi düşünün derim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Saç  ekim basit bir cerrahi  işlem değil   kötü sonuçlar  ağır  olur paradan  sağlık   psikoloji  olursun     eski halini  mumla  arasin   değermi sence  bu riske  girmeye?   Olgun aklı  başında  adamsın   Sana söylüyoruz  gerçekleri   dostum  protez  saç  başka  bişey seni kurtarmaz   

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ekime uygun değilsin dostum malesef İsveç klinik den uzak dur

illa yaptırıcam diyorsan bilgehan hoca kabul ettiyse onu araştır
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
Donorden  sac aldirinca kisa kullanamazsin artik orayi, yanlis dusunuyorsun. Uste ektireyim ektirebildgm kdr arklari kisa tutarim dusuncesi tamamen yanlis
Bu kafaya sac ekerim diyen yerlerden kesinlikle uzak dir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Fikret Öztürk

• Sr. Member
Usta bence hiç ektirme eski halini ararsın  protez denesen iyi olur aslinda Tarkan   in saçları da böyleydi 

Qur

• Full Member
Önceki yorumumda fikrimi belirtmiştim okumuşsunuzdur. Yeni foto atmışsınız. Kesinlikle moral vermek için felan demiyorum bunu hocam. Fıstık gibi adamsın. Sakal felan da çok yakışmış. Bana herkes katılacaltır. Bence bir süre daha düşünün bu ekim işini. Ama kararlıysanız bence de bilgehan hocayı araştırın.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9938.0

Size benzeyen birisinin konusu. Henüz 1 yıllık sonucunu paylaşmamış yakında paylaşacakmış ama 5 aylık sonucunu görebilirsiniz.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Lutfen ekim yaptirmayin, hic uygun degilsiniz. Acikliginiz cok fazla, donorunuz cok zayif.

Istediginiz gibi sonuc alamazsiniz, paranizla rezil olursunuz.

Kellik bir kusur degil, genetik bir sonuc. Sizi bunun icin sikintiya sokan insanlardan uzak durun.

cemsultan

• Yeni üye
  • *
Zorlama kardeş bence milletin bi bildiği vardır dinle milleti

emekli kel

• Hero Member
 onlere biraz ektirip onları uzatıp geriye yatıranlar var sokaklarda onlar gibi olursun.ekim olduğu belli oluyor.donor guclu olsa 2 uzaktan tanıdığım kel 2 seans ektirdi ekilen yerleri uzun tutup diğer yerleri çok kısaltıp bir goruntu elde ettiler ama donor zayıf.sakalın cene altı çok guclu olması gerekir.onlere saçları gerisine sakalın cene altındakileri aldırıp koyman gerek ve ekim harici diğer yerleri çok kısa tutman gerek.ama donor yetersiz yada diyeceksin saç sakal topiklik dağınık ekin ekilen alanı topikle kapatıp gezicen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DavyJones

• Hero Member
Ynt: Saçlarım ince telli çok kararsizim, yorumlariniz çok değerli.
« Yanıtla #29 : 10 Kasım 2020, 23:18:14 »
Usta bence hiç ektirme eski halini ararsın  protez denesen iyi olur aslinda Tarkan   in saçları da böyleydi
Kanıt?

Facebook Twitter Instagram