Gönderen Konu: Minoxidil sulfat  (Okunma sayısı 680 defa)

kelboy85

• Hero Member
Minoxidil sulfat
« : 14 Kasım 2020, 16:49:11 »
Minoxidile ilk basladigim 2006 yilinda kullandigim amerikadan getirttigim spectral dnc firmasi minoxidil sulfat adinda ve alkolsuz yeni bi urun cikarmis. Onde ve verteks te etkili oldugunu ve normal minox dan 14 kat daha guclu oldugunu one suruyor. Firma saglam firma. Bunu kullanan varmi? Linki birakiyorum

https://dslaboratories.com/pages/dnc-minoxidil-comparison

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Minoxidil sulfat
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2020, 18:52:23 »
Ürün içeriği güzel de sürekli kullanılması gerek. Bir de ulaşılabilirliği zor şampuan gibi değil yani alıp uzun bir süre idare edesin. Zor yani burada kullanımı ama Türkiye'de satılsa (özellikle kur yüksek olmasa) yine kullanan baya olurdu diye düşünüyorum. Zaten ürün görselinde belirtiliyor 1 yıla sonuçlar alınır diye. Her ay 1 şişe gitse 42$ x 12 ay = 504$. Şuan ki kur bandındaki hareketliliği düşünürsek 3800₺ - 4200₺ arasında bir fiyat vermek gerekir. Tabi bir de getirmesi/getirtmesi de var. Yani maalesef ancak Amerika'da yaşayan arkadaşlar kullanabilir gibi geldi bana. Diğer türlü bence bu kadar uğraşmaktansa dutasterid mezoterapi tarzı arayışlar daha mantıklı geliyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2020, 19:22:39 »
 divineskinede 2008miydi çok guvendik ondede etkiliyiz dediler spectral dncde kullanmaya basladık umudumuz vardı fena gitmiyoru sawpalmettoyu ovduler sebepsiz yere sonra spectral dncye bastılar sawpalmettoyu yok noward 5 lerde etkili sprctral _l miydi d miydi şu bu keller için şu bu çıkardık dediler çıkardılar.ama memnun olan olmadı.divineskin guvenilirliliğini yitirdi.bir suru deneme yapılıyor bağımsız labaratuvarlarda restorex falanda minoxidil tepede etkili biz ondede etkiliz calısmalar şu bu dedi cacık çıktı.bağımsız lavaratuvar calısmaları hep sallama.genelde milleti koparmak için slogan belli minoxidilden şu kadar kat etkiliyiz ve öndede iş yapar hesabı yapıyorlar ama sonuc çıkmıyor.coronadan açmı kalmış firma gene yeni bir urun surmuş piyasaya.zaten harbi urunse yabancı sitelerde patlar.ama bu sloganlarla yola çıkıp dedikleri doğru çıkan firma ve urun gormedim.zamanla çıkar kokusu ama bu iş hassas ve firmalar bu hassasiyeti çok iyi kullanıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2020, 12:57:53 »
divineskinede 2008miydi çok guvendik ondede etkiliyiz dediler spectral dncde kullanmaya basladık umudumuz vardı fena gitmiyoru sawpalmettoyu ovduler sebepsiz yere sonra spectral dncye bastılar sawpalmettoyu yok noward 5 lerde etkili sprctral _l miydi d miydi şu bu keller için şu bu çıkardık dediler çıkardılar.ama memnun olan olmadı.divineskin guvenilirliliğini yitirdi.bir suru deneme yapılıyor bağımsız labaratuvarlarda restorex falanda minoxidil tepede etkili biz ondede etkiliz calısmalar şu bu dedi cacık çıktı.bağımsız lavaratuvar calısmaları hep sallama.genelde milleti koparmak için slogan belli minoxidilden şu kadar kat etkiliyiz ve öndede iş yapar hesabı yapıyorlar ama sonuc çıkmıyor.coronadan açmı kalmış firma gene yeni bir urun surmuş piyasaya.zaten harbi urunse yabancı sitelerde patlar.ama bu sloganlarla yola çıkıp dedikleri doğru çıkan firma ve urun gormedim.zamanla çıkar kokusu ama bu iş hassas ve firmalar bu hassasiyeti çok iyi kullanıyor
yabanci forumlari takipteyim dostum. Patlarsa siparis edicem

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2020, 13:12:12 »
 patlarsa et.baktın mucize diyorlar bol al.ilk spectral dncde iyidi adam etcek dedik kafayı derken yeni formulu dediler malzemeden caldılar ucuz şeleri kattılar içine.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram