Gönderen Konu: 17 kasım 2020 Turanlıoğlu saç ekim merkezi 3800 greft  (Okunma sayısı 955 defa)

beyto44

• Yeni üye
  • *
Sadece öngörünüzü almak için paylaşıyorum sizce güzel bir ekim olmuş mu? Arkaya doğru seyrek gibi buldum.Dusunceleri olan arkadaşlara cevap verebilirim mütevazi,samimi insanlardı ekimi yapanlar umarım güzel bir sonuç olur

Sahan123

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun
Önceki saçlarının tepeden çekilmiş fotosunu paylaşabilirsen görmek isteriz.

beyto44

• Yeni üye
  • *
Bu şekilde  bir açıklık vardı

Sahan123

• Yeni üye
  • *
Ekim işlemlerinde gördüğüm kadarıyla genellikle ön taraf çok sık oluyor ve arkaya doğru seninde dediğin gibi biraz daha seyrekleşiyor . Senin ekiminde de ön taraf sık olmuş arkaya doğru biraz daha seyrek olmuş . Benim kendi tahminim ön taraf biraz sık olur 6 ay sonra fakat orta kısım ve tepe kısım biraz seyrek duracaktır diye düşünüyorum . Umarım istediğin sonucu alırsın hayırlı olsun tekrardan

beyto44

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim kardesim yeterli bir görüntü oluşsun bana yeter beklenti meselesi bu çocukluğumdaki gibi bir sac olmaz zaten kul yapısı ama insallah birşeylere değer çekilecek,katlanılacak bir mesele değil kellik yakışan adam için bence bu operasyonlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 17 kasım 2020 Turanlıoğlu saç ekim merkezi 3800 greft
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2020, 17:33:06 »
sadece ön görü derken 12 aylık süreci paylaşmıyacakmısın ?
Global Moderator

beyto44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2020, 17:49:57 »
Soran merak eden olursa veya benim aklima gelirse atarım kardesim neden atmayayım iyi veya kötü ben yorumlarını öğrenmek için paylaştım benim durumumdaki insanlarin

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2020, 18:48:07 »
Soran merak eden olursa veya benim aklima gelirse atarım kardesim neden atmayayım iyi veya kötü ben yorumlarını öğrenmek için paylaştım benim durumumdaki insanlarin

Kardeşim öngörü derken ekimle alakalı ilk yorumlarımızı kastettiğini ben anladım. Ön çizgi, ekim sıklığı, herhangi bir olumsuz durum var mı ? nekroz vs. gibi. Seninle empati kurduğumda bende aynı duyguları yaşamıştım. Ön çizginin durumunu görebilmek için ön cepheden fotoğraf daha sağlıklı olur. Bu forumda doğru yorumları alabilmenin altın kuralı süreci çok iyi yansıtabileceği fotoğraflar paylaşabilmen. Ekim sıklığının ön tarafta yoğunlaşması kadar doğal bir şey olamaz. Forumu okudukça verteks bölgesindeki başarı oranının Minoxidil, finasterid gibi hala kişiye göre yan etkileri konusunda kesinlik sağlanamamış etken maddeler içeren ürünlerle doğru orantılı olduğunu göreceksin. Vertekse sık ekim tercih edilmemesini bu işi yapan uzmanların tecrübesiyle açıklayabiliriz. O yüzden bu tür bir planlamayı mantıklı buluyorum. Hayırlı olsun.  |-nazarboncugu-|
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 19 Kasım 2020, 19:01:35 »
Bu arada şunu da ekleyeyim. Donör bölge konusunda şanslı değilsin. Görünen bölgeye göre maksimum greft alınmış. Umarım daha sonrasında görüntü olarak bir sorun yaşamazsın.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

beyto44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2020, 21:09:12 »
Çok sağol kardesim 2012 yılında dökülme başladı finasterid içerikli prostat kullandım 4 e bölüp bir faydasını göremedim yan etkileri de olunca bıraktım saçı daha çok kuruttu bende sonrasında yoğun dökülme yaşadım donör bölge de insAllah dediğin gibi olumsuz birşey olmaz ekleyeceğim zamanla hepsini,bu resimleri de kendileri çekti ordan aldım şuan kurudu ekim bölgesi ben sadece öngörü derken sıklığı güzel olmuşmu diye öğrenmek istedim bilgili kişilerin düşüncesini çok sağol.

beyto44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Kasım 2020, 15:18:17 »
Arkadaşlar bir yorumda bulunabilecek varmı olumlu veya olumsuz buralardan saç çıkışı olurmu henüz normal bölgelerde de pek bir canlanma mevcut değil o yüzden düşünceliyim nekroz olmuşmu sizce iltihap vardı clocin t ve rif sürdüm iltihapi çıkarmadan önce

Facebook Twitter Instagram