Gönderen Konu: Tecrübeli kişilere soru?  (Okunma sayısı 1103 defa)

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Tecrübeli kişilere soru?
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2020, 19:43:05 »
Saçların eskisi gibi şekil almıyorsa eskisi kadar rahat sekillendiremiyorsan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2020, 20:19:37 »
saç dökülmesi nasıl anlaşılır mı ? :DD

saçın dökülüyorsa anlaşılır işte :D

incelme varsa dökülen saç telleri ince ise seyrekleşmeler başladıysa vs..
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2020, 20:27:38 »
 gunde yuzden fazla dokuluyorsa ve dokulenin yerine daha incesi cılızı hacimsizi geliyorsa saç dokulme sorunun var demektir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2020, 20:31:29 »
Döküldüğünü hissediyorsan dokuluyordur ama hızlı ama yavaş kesinlikle dokuluyordur genetikse kısa ve ince saclar olur genelde finas kullananlarda ince dökülen saçlar azalır kalın dokulur sebebi de dokulenlerin yerine kalinlarinin gelmesi ama sonuçta hormon önleyici bir ilaç olduğu için döngüye çabuk giriyor sac
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2020, 20:32:19 »
Ya hocam ben telini ne bileyim veya kaç tel olduğunu nerden bileyim sanki sayıyoruz.Minyatürleştiyse kısa felan olur bence o dökülme olur ben genel konuşuyom yoksa dökülmüyo saçım

babacan

• Full Member
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2020, 20:42:51 »
Ya hocam ben telini ne bileyim veya kaç tel olduğunu nerden bileyim sanki sayıyoruz.Minyatürleştiyse kısa felan olur bence o dökülme olur ben genel konuşuyom yoksa dökülmüyo saçım

dökülmüyorsa sıkıntın ne bu konuyu açıyorsun ?

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2020, 20:43:43 »
Anlamaya çalışıyorum veya ilerisi için bi anda mı oluyo yoksa ergenlikten gelme mi diye felan

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2020, 20:58:02 »
Şuan bu sitede olduğuna göre saçınız dökülüyor ..

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2020, 21:40:53 »
Şuan bu sitede olduğuna göre saçınız dökülüyor ..
Bu nasil bir görüş böyle.Doktorlar sitesine üye olsamda doktora olur muyum?Memur nete de üyeyim ama memur değilim

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Kasım 2020, 21:58:26 »
antipatiklerle mücadele sitesi değil burası koçum sözlerini dikkatli seç sana yardım etmeye çalışıyor insanlar yarın birgün reelde taklaya gelirsin perte çıkarsın
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2020, 22:12:17 »
antipatiklerle mücadele sitesi değil burası koçum sözlerini dikkatli seç sana yardım etmeye çalışıyor insanlar yarın birgün reelde taklaya gelirsin perte çıkarsın
Biswy demedimki kardeş.Ayrica beni tehdit mi ediyorsun yaptığın suç.Hocam konuyu silebilirsin gençliğime verin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2020, 00:19:07 »
Bu nasil bir görüş böyle.Doktorlar sitesine üye olsamda doktora olur muyum?Memur nete de üyeyim ama memur değilim

Şöyle düşünmek lazım,
Doktorlar sitesine zaman ayıran birisi doktor değilse hastadır,
Memur.net dediğin sitede genel her konu açıldığı için muhtemelen oraya kaydolmuşsundur. Sadece 657.kanun maddesinin tartışıldığı bir forum olaydı seni cezbetmesi için ya memur olman yada KPSS ye girmeyi düşünüyor olman gerekirdi.
Yani gayim.com u ziyaret edip konu açıyorsan muhtemelen o konuda sempatin yada eğilimin vardır..yada merakın..bu sebeple örneklemen yanlış genç kardeşim...

Alakalı şeyler.. bu sitede bulunan hemen herkesin(min %95) saç sorunları vardır .. %95 ye MUHTEMELEN ibaresini taşıyabilecek bir oran... umarım hiç saç sorunun yoktur  ve hiç yaşamaZsın..

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 19 Kasım 2020, 01:52:01 »
Şöyle düşünmek lazım,
Doktorlar sitesine zaman ayıran birisi doktor değilse hastadır,
Memur.net dediğin sitede genel her konu açıldığı için muhtemelen oraya kaydolmuşsundur. Sadece 657.kanun maddesinin tartışıldığı bir forum olaydı seni cezbetmesi için ya memur olman yada KPSS ye girmeyi düşünüyor olman gerekirdi.
Yani gayim.com u ziyaret edip konu açıyorsan muhtemelen o konuda sempatin yada eğilimin vardır..yada merakın..bu sebeple örneklemen yanlış genç kardeşim...

Alakalı şeyler.. bu sitede bulunan hemen herkesin(min %95) saç sorunları vardır .. %95 ye MUHTEMELEN ibaresini taşıyabilecek bir oran... umarım hiç saç sorunun yoktur  ve hiç yaşamaZsın..
Endişe var her türk genci gibi napalım.Ama her kel buraya giriyor takmasam hiç bişeyi umursamazdım yani bence kimin girdiğinden ziyade kimin takması önemli.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 22 Kasım 2020, 22:46:03 »

Bu nasıl bi cevaptır be arkadasım ayıp be  klavyeyi düzgün kullanalım  arkadaş daha yeni sitemizi yanlıs tanıtıp itibarimizi bozuyorsun

Facebook Twitter Instagram