Gönderen Konu: Yaş 24 Ekime Uygun mu ? görüşlerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 1894 defa)

Aykut23

• Full Member
Ynt: Yaş 24 Ekime Uygun mu ? görüşlerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #15 : 22 Kasım 2020, 09:16:54 »
Ön bölgeyi yok saymak fikri bana mantıklı geldi. Aynı zamanda direkt saçlı-saçsız kısımda bitirmiyorlar ekimi. Biraz saçlı kısıma giriyorlar . Dökülmen devam etse dahi 3,4 sene cok rahat götürür gibi seni. Evlilik olsun işe girmek olsun ilk adımları attığımız dönemdeyiz. Bence daha fazla bekleme👍🏻👍🏻

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 22 Kasım 2020, 10:39:34 »
 doğal şelerin faydası yüzde birdir .tepeyi açılmış sayamazsın sayarsan donor yetmez.çünki onde ve tepede aynı 2 alan dusun aynı cmkare açıklık tepeye 2 kata yakın fazla greft gider.doğallığı doneri yakalamk için.ilaçlar genelde tepede etkili oluyor.prpde mantıklı geldi bana.veya mezotrapi veya ona benzer yontem.veya bloker bir losyon falanda olabilir.tepede açılırsa arkaya doğruda seyrelme var donor yetmez.o açıdan olanı koruyup sorunlu yerleri ekimle halletmen gerek buda mumkun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 22 Kasım 2020, 15:09:30 »
Yorumun için teşekkürler. bende senin gibi düşünüyorum. 4000 greft çok sık bir görüntü olur mu ön taraf için bazı ekimlerde aralarında boşluklar oluyor tam sık olmuyordu.  Forumu inceliyorum Serkan Aygın iyi gibi geldi kötü yorumları yok senin önerebileceğin yer var mı ekim için?

Senin alan ön ve biraz orta olacağı için yüksek çıkış olusa tatmin eder. Saç tellerin incedir çoklu greft azdır o zaman yapacak birşey yok tabi biraz boşluk oluyor ama saçlar kalınlaştıkça saç form aldıkça vs. bi  şekilde kapanır bence.

Sckn96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 22 Kasım 2020, 20:12:08 »
Ön bölgeyi yok saymak fikri bana mantıklı geldi. Aynı zamanda direkt saçlı-saçsız kısımda bitirmiyorlar ekimi. Biraz saçlı kısıma giriyorlar . Dökülmen devam etse dahi 3,4 sene cok rahat götürür gibi seni. Evlilik olsun işe girmek olsun ilk adımları attığımız dönemdeyiz. Bence daha fazla bekleme👍🏻👍🏻
eyv sağol yorum için

Facebook Twitter Instagram