Gönderen Konu: Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun  (Okunma sayısı 855 defa)

beyto44

• Yeni üye
  • *
Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun
« : 22 Kasım 2020, 11:56:23 »
Saç ekiminin 5.gunundeyim ilk yıkamayı yaklaşık 1.5 gün sonra ekim yapılan yerde sadece şampuan sürüp hemen yıkadılar beklemeden o günden sonra kendim hergun losyon sürüp bekletiyorum ve ardından şampuanla yıkıyorum yanlız kafamda ufak ufak bi kaç yerde sarımsı ici iltihaplanmis gibi küçük yerler mevcut antibiyotik kullanıyorum sadece bu resimdeki bölge bir sorun yaratirmi önceden bir önlem almalimiyim herhangi bir ilacla,yıkamaya devam etmelimiyim yoksa beklemelimiyim sizce ?

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2020, 12:53:28 »
Fito krem sürebilirsin, antibakteriyel losyon krem olabilir.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

beyto44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2020, 13:04:14 »
Clocin t ile rif ampul önerdi ekim merkezi kardesim merak ettiğim nokta büyük bir problemmi acaba saç çıkarmı çıkmaz mi burdan 3 gün önce hafif morarma şeklindeydi dün hafif sarımsı gibi gorunmeye başladı bugün böyle oldu ekim yaptirali 5 gün oldu

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2020, 13:22:59 »
Clocin t ile rif ampul önerdi ekim merkezi kardesim merak ettiğim nokta büyük bir problemmi acaba saç çıkarmı çıkmaz mi burdan 3 gün önce hafif morarma şeklindeydi dün hafif sarımsı gibi gorunmeye başladı bugün böyle oldu ekim yaptirali 5 gün oldu
Mantıklı.
İltihap dokuya zarar verebilir morarma olursa nekroz
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Dante06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2020, 13:28:35 »
Geçmiş olsun kardeşim zor bir süreç gerçekten.İlk gün ateşim çıkmıştı ertesi gün ilk yıkamada hoca patlamıştı şırınga ucu ile bir kaç sivilce tarzı iltihaplanmalar olmuştu.Antibiyotik yerine stafine diye bi ilâç verdi sabah akşam bi üç gün kullanmıştım.Bende böyle oldu ama sen sakın doktoruna danışmadan müdahale etme

beyto44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2020, 14:01:53 »
Hiç sorma kardesim insallah çektiğimiz durumlara değecek bir sonuç aliriz forumda okuduğumda enjektör ucuyla iltihabi çekildiği ni yazmış insanlar ben söyledim hayır yapma dedi önce clocin t damlattım 10 dk bekletip rif damlattım iltihabin üstüne merak ettiğim nokta iltihabi çekmeden üstüne yapınca kendi kendine kurur yokolurmu ve bu iltihabin olduğu yerde ekilen saçlar zarar görür mü rahatlatacak doğru tavsiyelere ihtiyacım var herkes umduğunu bulsa keşke nedir bu çektiğimiz duruma bak ya :)

Facebook Twitter Instagram