Gönderen Konu: Sanırım zamanım geldi...  (Okunma sayısı 881 defa)

soloburry

• Yeni üye
  • *
Sanırım zamanım geldi...
« : 29 Kasım 2020, 20:50:00 »
https://imgyukle.com/i/TbUmFs
https://imgyukle.com/i/TbUznQ
https://imgyukle.com/i/TbU8Sq

Abilerim sonuç ortada ben burda seyrekleşme görüyorum bariz bir şekilde ama sizler bu işlerde benden daha bilgili gözüküyorsunuz bir bakarsanız yol gösterirseniz mutlu olurum.
Öbür ayın 11'ine 16 yaşıma gireceğim,Dedem hariç tüm yakın akrabalarım kel babam kel,4 amcam kel,dayım kel ben böyle kaderin talihini s  >:(
Neyse ilaç tavsiye etmezsiniz diye düşünüyorum ama tavsiye ederseniz de alamam maddi durumum çok kötü çok karışık olaylar asla alamam.
Onun dışında lütfen saçı boşver daha önemli sorunların olacak vs. yazacaklar lütfen yazmayın hayatımı bilmiyorsunuz bazı şeyleri anlatsam inanmazsınız sadece fikri olanlar yorumlasın.Aklımda mast'den dolayı olduğu vardı ama alakası yok dendi sadece saç masajı yapacağım onun dışında ilaç alacak para falan yok masajda burda işe yaramaz diyenler var ama kaybedeceğim bir şey yok zaten boş yaşıyorum deneyeceğim.
(Biraz agresif bir yazı oldu ama siteyle falan alakası yok sadece kimisinin saçlı ölmesi zoruma gidiyor ve genlerimim kötü olması saygılarımla.)  :-[

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Sanırım zamanım geldi...
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2020, 20:55:29 »
Güzel kardesim 16 yaşında dökülme milyonda bir olur 7 sülalen kel olsada etkendir saçın dökülebilir bu genetik dökülme başladığı anlamına gelmez , dökülen saçlar kalın ve sağlıklı ise saç derinde bir sorun vardır. Ve erkek tipi dökülme genelde sakaklardan başlar attığın fotoğraflardan birinde bile önden fotoğrafın yok. Önden saçlarını geriye doğru tut sakaklarin at birde öyle bakalım ama dediğim gibi henüz erken.

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2020, 21:37:41 »
benimde 16mda basladı 17 gibi şakaklar bitmişti 20 yaşında nw5 oldum cinsi aktivitelerden uzak dur spor vs ugras ki yorul enerjini orda harca

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2020, 22:06:50 »
Zamanı gelmedi rahat ol.Nw1 full head of hairsin kardeşim.Forumdanda uzak dur saç açılman yok

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2020, 22:08:49 »
Güzel kardesim 16 yaşında dökülme milyonda bir olur 7 sülalen kel olsada etkendir saçın dökülebilir bu genetik dökülme başladığı anlamına gelmez , dökülen saçlar kalın ve sağlıklı ise saç derinde bir sorun vardır. Ve erkek tipi dökülme genelde sakaklardan başlar attığın fotoğraflardan birinde bile önden fotoğrafın yok. Önden saçlarını geriye doğru tut sakaklarin at birde öyle bakalım ama dediğim gibi henüz erken.
Sana 16 yaşında nw2 olduğumu söylesem(doğuştan nw0ım) İnanır mısın ?
Evet bazı şanssızlar 14 yaşından sonra kelleşmeye başlar ama bu konu sahibi arkadaş için geçerli değil tabi

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2020, 22:36:20 »
Maalesef ki 16 yaşında bende norwood 2 seviyesinde idim :)

Buckley

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2020, 00:20:24 »
Kardeşim kafana takarsan daha büyük sıkıntı olur. İlaç milaç uzak dur. Şimdilik sağlıklı beslenmeye, uyku düzenine falan dikkat etmeye çalış. Daha 16 yaşındasın. Hayatımı bilmiyorsunuz falan diyorsun ya, burada birçok kişi de senin şu dünyada bulunduğunun sürenin iki katı kadar bu dünyada bulundu. Sen de onların bildiği birçok şeyi henüz bilmiyorsun. Kimse sana şu yaşında şu ilacı kullan şunu yap falan demez. 18'ine geldiğinde durum çok kötüyse o zaman bakarsın duruma. Şu saç seni 2 yıl daha rahat rahat idare eder rahat ol. Üstüne dediğim gibi şu yaşta yapacağın tek şey yediğine içtiğine sağlığına dikkat etmek. Arkadaşların dediği gibi forumdan uzak dur. Dökülecek psikolojine girersen, dökülmeyecek saçı da dökersin. Ben bunu yaşadım.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2020, 02:52:50 »
Zamanı gelmedi rahat ol.Nw1 full head of hairsin kardeşim.Forumdanda uzak dur saç açılman yok
+1
Evlat laf dinle.

Facebook Twitter Instagram