Anket

Kendim
2 (28.6%)
Bakkal adem abi
5 (71.4%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: SAMSUN HAİR TRANS RESUL YÜKSEK SKANDALI  (Okunma sayısı 1254 defa)

LEVENT BAYGUN

• Kel Oğlan
  • *
SAMSUN HAİR TRANS RESUL YÜKSEK SKANDALI
« : 29 Kasım 2020, 22:07:49 »
Bu anket samsun hair trans resul yüksek ifşa amaçlıdır.

LEVENT BAYGUN

• Kel Oğlan
  • *
Ynt: SAMSUN HAİR TRANS RESUL YÜKSEK SKANDALI
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2020, 22:10:13 »
Samsun Hair TRansa 2 kere bile saç ektirseniz ancak sonuç bu kadar olabilir :)

ENO7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2020, 19:28:16 »
Samsun' saç ekimde çok cok geride

Uğursiel

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2020, 09:20:34 »
Siz ilk baştan süreç içindeki son resimlerinizde yüklerseniz iyi olur

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2020, 10:11:52 »
İlk defa Resul beyin şikayet eden biriyle karşılaşıyorum kaç yıldır bu işi yapıyor ve Google de bir bakın ilk defa siz şikayet etmişsiniz bünyenizle alakalı veya dikkatsizlik sabırsızlık sitresden  herşeyden olabilir bende çok araştırdım 3 sene boyunca İstanbul’da bir ekim merkezinden ekim günü vazgeçmiş biriyim şimdi saolsun iyiki Resul beyi tanımışım diorum bu şekilde karalamanız hiç doğru bir davranış değil 2 ekime üçret ödedinizmi

siz resul beyin ekim yaptigi herkesi taniyormusunuz?
paylastiginiz resimden , yani ekime girmeden önce balik izgara yemek gerekiyor bünye saglam olmasi icin ?

dikkatsizlikda ? ne mesela ?
sabirsizlik ?? stres ??

2 ekime para ödedinizmi diye sorup ,ama öncesinde resul beyi karalamak hic dogru degil demekte bir tuhaf !!!

keske arkadas ekimler öncesi foto, ekim fotosu, yani sürecide paylassaydi ,
Ilk Ekim Tikla

Ikinci Ekim Tikla

3. Ekim Coming Soon.....

LEVENT BAYGUN

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2020, 21:16:24 »
Skandal başlıklı tanımımız sanırım sizin duygu durumunuz sebebi ile argo tanımlandı fakat aks etmek istediğimiz bu yönlü değil ,size açıklama getirmek isterim . Skandal ; toplum içinde hoş görülmeyen manasına gelen bir sözdür ve  çevremde  çalışmanın hoş karşılanmamasını benım tanımını yanlış bildiğiniz söz ile ifade etmem hiç yersiz olmaz .Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederiz fakat bu görsel sizin düşündüğünüz gibi duygu durumu değişikliliğine bağlı değil,operasyonda ihmal durumu söz konusu biz doğru olanı bılıyoruz bundan endişelenmeyin.Çaba sarf etmenıze binaen şu kesin bilgiyi vermek isterim ki ekilen saçın çıkmamasının , tutmamasının , veyahut beklenilin bulunamamasının tek sebebi operasyonu gerçekleştiren kişinin tecrübesi ile sınırlıdır.Bu gibi bir konunun içerisine mangal yellemeli fotoğrafınızla tabi ki yorum katabilirsiniz ,resul beye karşı olan sıcak duygularınızdan ötürü size mutluluklar dilemek isterim.Renk kattınız aydın , bilge ve çağdaş kişiliğinizle ..

LEVENT BAYGUN

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2020, 21:34:21 »
Ayrıca belirtmek isterim ki bu örnek  2 kez ekim yapılmış saç sonucudur , bakıldığında ilk ekimin ne kadar başarısız olduğunu anlayabılmek çok da zor değil.Ekimin berbat sonuçlanmasının sebebi de şu , resul beyin nakledilecek saçları topladıktan sonra  kısa süreli ihtiyaç hali olarak tanımlanamayacak süre kadar operasyondan ayrı kalması nakil işlemini asistanlarına deviretmesidir.Asistan benim kanal açılması için tercih ettiğim safir uç diye tabir edilen materyali daha önce hiç görmesini itiraf etmesi , daha önce böyle bir operasyona da girmemiş olduğunu söylemesi . Yani dolayısıyla bilgisizlik tecrübesizlik..  Konunun derinliklerine inen buna ek olarak kesinlikle kabul edemeyeceğimiz yönler var ki hukuken hakkımızı sonuna kadar savunacağız.Kendileri ile de bunları kısa zamanda görüştük kim neyi ne kadar doğru yaptığını neyle karşılaşmak istemediğini olmasın istediğini çok iyi biliyor.. Sen hani hiç görmedim ilk sensin diyosun ya , bak sana en yakınımdan aynı kişiye ekim yaptıranın dijital verilerini gönderiyorum.. Daha yakınımda olanlarda var , yok değil.. hiç yoktan iyidir görüşüyle mutlu olan biri olduğunu belirttiğinden senin adına sevidik , ama yorum katmamı istersen senin saçın da başarılı görmüyorum .

LEVENT BAYGUN

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2020, 21:41:53 »
Ekilen greftlerin arasında top koşturulur , bu kadar açık ve sık olmayan bir ekimden nasıl bir sonuç beklenilebilir ki . Önlerdeki ekim sıklığı arkalara gittikce azalmaya başlamış,neden? Operasyon daha mı erken bitsin,yoksa orjınal gibi gözükmesini istiyorsanız bir kez daha ekim yaptırmanız gerekir teklifine alt yapı mı gelsin.Bariz açık ve net belli ki arkalara doğru ekim seyrelmişken bi nokta da son verilmiş ve bi aralık var ekim yapılmayan bunu fark etmemek mümkün değil , 3 adet 5 adet ekilmiş saç ile nasıl bir görsel beklenilebilir ? Burdan sanatını icra eden sanatçımıza selamlar olsun..

Soner kılıc

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2020, 22:08:47 »
BU SAÇ EKİMİDE HAİR TRANS RESUL YÜKSEK TARAFINDAN YAPILDI DOSTUM SEN BUNUDA BEĞENİRSİN ŞİMDİ AYIRT ETMEYEN HERŞEYE OLUMLU BAKAN NAİF KİŞİLİĞİNLE . YARIN BERABER EKİM YAPTIRDIĞIM YAKIN BİR DOSTUM VAR YİNE RESUL YÜKSEK TARAFINDAN YAPILAN . HELE HELE ONU GÖRDÜNMÜ BAYILIRSIN SEN BAYILIR . BENİMDE Mİ PSKOLOJİM BOZUK BENDE STRES YAPIYORUM HADİ ÖTEKİLERİDEMİ STRESLİ SANA RESULÜN ZANAATİYLE HAZIRLAMIŞ OLDUĞU BU KURBANLARDAN SLAYT YAPIP MANGAL YELLERKEN İZLETMEK İSTERİM İŞTAHININ KAÇMAYACAĞINA SÖZ VERİRSEN.

Soner kılıc

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2020, 22:09:17 »
.

Soner kılıc

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2020, 22:09:51 »
BUNE
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 23:41:48 Gönderen: Hintell »

Soner kılıc

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2020, 22:10:25 »
HE BU NE ?

Soner kılıc

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2020, 22:14:14 »
SİZ ÖNDEN GÖLGELENDİRMELİ  YANA YATIRMALI ÜSTÜ KAPATILMIŞ SAÇ MODELLERİNİN PAYLAŞILMASINA KANMAYIN AL DOSTUM İŞTE YENİ ÇEKTİM SENİN İÇİN BİDE HAİR TRANSIN SAYFASINDAKİ PAYLAŞIMI  DA KOYDUM  SANA YEŞİLÇAMIN KIRKLI YAŞ MODELİ ÇOK YAKIŞMIŞ GÜLE GÜLE KULLAN

LEVENT BAYGUN

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2020, 22:33:14 »
Ekim için anlaşılan para dışında tekrar ücret talep edinilen benden başkalarıda varmış:) Ben hiç şikayet eden görmedim bi sen varsın dedin ama durum senin düşündüğün gibi değil , bak şimdi buldum bu fotoğrafı .

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2020, 22:53:09 »
Geçmiş olsun   en iyi saç ekim merkez dr bile şikayet  var  yok diyen yalan söylüyor.

Facebook Twitter Instagram