Gönderen Konu: Önerilerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 806 defa)

Umtboz

• Jr. Member
  • **
  • Akl Klinik / Hasan Akil Saç Ekimi
Önerilerinize ihtiyacım var
« : 03 Aralık 2020, 09:09:42 »
Öncelikle merhaba Yaşım 24 - 19 yaşında saçımda kayıplar başladı 20sinde şakaklar boşaldı ön çizgim kayboldu. İlk dökülme yaşadığım zaman gittim ekimcilere bekleyin denildi ancak 4 senede saçlarım Ne geriledi ne ilerledi..Asuman hanım 2.500 - 3000 greftle yeni bir ön çizgi oluşturularak başarılı bir ekim gerçekleşebileceğini söyledi sizin önerileriniz nelerdir..Her açıdan fotoğraflarımı bırakıyorum aşağı

Umtboz

• Jr. Member
  • **
Ynt: Önerilerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2020, 19:07:32 »
Teşekkürler
  • Ekim Merkezi ismi Akl Klinik / Hasan Akil Saç Ekimi

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2020, 19:47:20 »
Suanda saclarini koruyacak medical tedaviler oneririm, bu sac seni 30 a kadar rahat gorurur. Dokulmen olgunlasinca ekim dusunursun
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2020, 19:54:41 »
Saçların gerilemesede incelme olan yerler vardır , on cizgindede çok fazla minyatürüze olmuş saç var. Finasterid araştır on cizginede minoxidil düşünebilirsin sakaklara. Bu saç kurtarılabilir ve seni 30un üstüne çok rahat taşıyabilir. İlerde hormonların iyice düşünce açilan bir yerin olursa olursun ekim, şu anda rafa kaldır medikal tedavi dene.

Umtboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2020, 20:59:18 »
Suanda saclarini koruyacak medical tedaviler oneririm, bu sac seni 30 a kadar rahat gorurur. Dokulmen olgunlasinca ekim dusunursun

Teşekkür ederim görüşleriniz için Medikal tedaviler sanırım arka tarafı topluyor benim sıkıntım önde oysa ki :/

Umtboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2020, 21:00:29 »
Saçların gerilemesede incelme olan yerler vardır , on cizgindede çok fazla minyatürüze olmuş saç var. Finasterid araştır on cizginede minoxidil düşünebilirsin sakaklara. Bu saç kurtarılabilir ve seni 30un üstüne çok rahat taşıyabilir. İlerde hormonların iyice düşünce açilan bir yerin olursa olursun ekim, şu anda rafa kaldır medikal tedavi dene.

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için 30una kadar götüreceğini ben de düşünüyorum genetikte de yok dökülme bakalım

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2020, 22:15:13 »
Bu saça ekim varolan saçlarınıza zarar verebilir. Arkadaşlar doğru söylüyor medikal tedavi ile şakaklar güçlendirilebilir. Saç ekimini ne kadar ötelerseniz sizin için o kadar iyi.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Umtboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2020, 14:43:34 »
Teşekkür ederim gideri var mı sizce bu haliyle yanlar sıfırlanınca orta daha gür gözüküyor ama işte uzayınca rahatsız oluyorum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2020, 15:06:53 »
Doğru saç kesimi ile uzun saçta kullanılır mevcut saçlarınızla. Şekil vermek zor olabilir ama kullanılır. Ben bu şekilde 15 sene kullandım saçlarımı :)
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 18:00:35 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2020, 16:19:57 »
Doğru saç ekimi ile uzun saçta kullanılır mevcut saçlarınızla. Şekil vermek zor olabilir ama kullanılır. Ben bu şekilde 15 sene kullandım saçlarımı :)
[/quote
Kesimi diyecekken ekimi demişsin sanırım :D arkadaş yanlış anlayacak :D

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2020, 18:01:08 »
Doğru saç ekimi ile uzun saçta kullanılır mevcut saçlarınızla. Şekil vermek zor olabilir ama kullanılır. Ben bu şekilde 15 sene kullandım saçlarımı :)
[/quote
Kesimi diyecekken ekimi demişsin sanırım :D arkadaş yanlış anlayacak :D

Düzelttim teşekkürler :).

Facebook Twitter Instagram