Gönderen Konu: Proscar işe yarar mı  (Okunma sayısı 1274 defa)

Subzero

• Hero Member
Proscar işe yarar mı
« : 05 Aralık 2020, 20:01:28 »
Arkadaşlar hepinize merhabalar saçlarımı arasıra üstten fotograflayinca tepe bölgemdeki saçların zayıfladığını fark ettim . Sulalede genetik kellik yok ama babam kime çektiyse nw4 tepe bölgesi hafif dökülmüş ve dökülme arkayadoğru yayılmamıs babamın tepede dökülmesi çok makul bir seviyede benimde tepemin ileride dökülecegini düşünüyorum bunun için proscar a başlamak istiyorum yan etkilerini göze alicaz artik .1-2 seneye Serkan aygın klinikte ön bölgeye ve sakaklara ektirecegim inşallah ama benim isteğim tepeyi evleninceye kadar korumak 27-28 yaşlarına kadar yani evlendikten sonra proscari bırakırım tepe dökülürse 30 yaşında ektiririm diye düşünüyorum donör ün ikinci ekimi kaldırır gibi duruyor . Birde saçlarım hafif yağlı ve kepek var iki gün saçımı yikamasam kötü bir görüntü oluyor saçımda . Sizce ketokonazol şampuan ve proscar başlamak için tam vakti mi

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Proscar işe yarar mı
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2020, 20:08:13 »
Denemeden bilemezsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2020, 20:11:06 »
Denemeden bilemezsin
abi sen tecrubelisin proscar icin yaşım genç mi yan etkisi nasıl sanırsam sende kullanıyorsun denemeye değer mi

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2020, 20:15:39 »
Tam tepeden hali

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2020, 21:42:40 »
Proscarın oluşabilecek yan etkilerini göze alıp başlamalı mıyım abilerim saçlarımı dediğim gibi güzel bir ön çizgi oluşturup ektiricem inşallah 1 2 seneye proscarida evleninceye kadar kullansam nasıl olur saçlarımı korur mu enazindan tepeyi ve ortaları

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2020, 22:41:45 »
Yas kac acaba?

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2020, 22:58:10 »

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2020, 23:00:48 »
Yani ben senin zamaninda olsam ve ise yradigini bilsem kullanirdim, sonucta iki ekim gecirdim ve ekimden hemen once finasteride diye bir ilacin varligindan haberdar oldum. Daha oncesinden bilsem kesinlikle kullanirdim 25 lerden sonra. Ama bu benim fikrim seni etkilemesin. Buna kendin karar vermelisin.

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2020, 04:21:35 »
Aynen bende 1 ay önce site sayesinde ögrendim, fin diye birsey oldugunu. Cok pismanim 1-2 sene önce baslamadigima. Benim yasim 30 olmak üzere Ama. Sen daha gencsin, yan etkilerini falan göze aliyorsan finasterid bence iyi gelir sacina.
  • Yaşınız 30

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2020, 08:08:31 »
Aynen bende 1 ay önce site sayesinde ögrendim, fin diye birsey oldugunu. Cok pismanim 1-2 sene önce baslamadigima. Benim yasim 30 olmak üzere Ama. Sen daha gencsin, yan etkilerini falan göze aliyorsan finasterid bence iyi gelir sacina.
yan etki foruma baktığımda yaklaşık %80 i yasamamis yaşasa bile bırakınca geçmiş . Yan etki yaşadığım an bırakırım yan etki yasamazsam evleninceye kadar tepe ve ortayı korusa yeterli

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 07 Aralık 2020, 15:09:53 »
Finas iyidir kullanılır, vertexte de iş yaptığı söyleniyor, ben de 23 yaşındayım ön bölgeyi kazanmak için direkt dutasla başladım.
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 07 Aralık 2020, 17:59:03 »
Finas iyidir kullanılır, vertexte de iş yaptığı söyleniyor, ben de 23 yaşındayım ön bölgeyi kazanmak için direkt dutasla başladım.
yan etki bakimindan bi yanım başla diyor bi yanım ileride kalıcı etki bırakırsa ne yapacaksın diyor çok ortadayim ya babama bakıyorum agresif bi kelligi yok en fazla bende öyle olurum diyorum bi yanım lan bide nw7 ye gidersen ne olacak valla kafam çok karışık ya

Facebook Twitter Instagram