Gönderen Konu: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum  (Okunma sayısı 15552 defa)

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum
« Yanıtla #15 : 02 Mayıs 2017, 21:28:46 »
eğer HLC'nin fiyatı fazla geliyorsa ankara olarak şartlama kendini sonuçta ömür boyu taşıyacağın bir işe kalkışıyosun önemli olan en iyisini yaptırmak. 5000-10.000 tl arasında yaptırabilceğin en iyi yer benim gözlemlediğim antalya'daki esma-serkan, janti'nin ektirdiği merkez. bol şans.

Hocam serdar hocayi tavsiye etmiyormusunuz ? Su an tamamen ona odaklanmis durumdayim?

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 02 Mayıs 2017, 21:30:08 »
Kardeş merhaba sana senelerdir araştırıp ve bekleyen biri olarak şu tavsiyede bulunmak istiyorum.
Gördüğüm kadarıyla dönor alanın çok iyi hiç boşuna ziyan etme bu forum'u iyi oku gerekirse biraz daha bekle gidip en iyisine ektir.Aynadan baktığın zaman ve burada iyi sonuçları görünce neden bende en iyi yerde ekim yapmadım pişmanlığı olmasın. Herşey gönlünce olsun....
Hocam ayni soruyu size sormus gibi oluyorum ama serdar hocaya odaklanmis gibiyim bu konuda nr düşünürsünüz beklemek istemiyorum maddi durumumda cok degismeyecek acikcasi

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 02 Mayıs 2017, 22:15:36 »
eğer HLC'nin fiyatı fazla geliyorsa ankara olarak şartlama kendini sonuçta ömür boyu taşıyacağın bir işe kalkışıyosun önemli olan en iyisini yaptırmak. 5000-10.000 tl arasında yaptırabilceğin en iyi yer benim gözlemlediğim antalya'daki esma-serkan, janti'nin ektirdiği merkez. bol şans.

Hocam serdar hocayi tavsiye etmiyormusunuz ? Su an tamamen ona odaklanmis durumdayim?

serdar gorkem diyorsan kesinlikle gitme derim ekim sonrasi fotolarindan ekimin kalitesi assa yukari anlasilir, kanal acma yontemi hic dogal degil. Antalya'daki merkezin sonuclarin orta fiyatli yerlerin hepsinden onde sahsi fikrim.. janti ve esatdere konularina bak gayet tatmin edici sonuclar
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 22:19:04 Gönderen: ModelPros »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Mayıs 2017, 22:42:17 »
valla dhi ninde riskleri var zaten verdiği 2 örnek şuan içn dhi deki en iyi 2 örnek..diğer sonuçlar orta şekerli.. 3 4 forumdaş memnun değil dhi den..ve bu 2 örnekte arkadaşlar baya genç..dostum aslında bu tavsiye işi değil her zaman derim forum fikir verir kafandaki belirlediğin hocalarla git konuş..daha sonra mümkünse  örnekleri canlı gör gözünle illaki referans veriyorlar..daha sonra karar ver bu kadar basit aslında ..forum sana eleme şansı veriyor

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 03 Mayıs 2017, 00:59:24 »
Bu vakaya illa şehir ankara olacak deniyorsa serdar gökrem daha iyi olur yalnız orta alandaki saçlı alanıda eker serdar hoca hiç şaşmaz  :D,greftler o bölgede ziyan olur..
Armaniye karşı temkinli yaklaşmak lazım ,fehmi bey iyi niyetli bir insan bir kaç kes yerinde görüştük kendisiyle,alçakgönüllü hoş birisi,yalnız her daim bir ekim kadrosu var ve o kadronun kimlerden oluştuğunu öğrenmek bile sıkıntı,sürekli değilştiğini düşünüyorum,kendisi bünyesinde çalışan doktora istediği tarzda ekim yaptırıyormuş,greft hesaplamasıda bir garipti ,greft değil sürekli kök kelimesini kullanıyordu,bazende greft değil kök diye düzeltme yapıyordu,gerçi kök ile greft aynı şey ama siz genede dikkatli olun,bu arada şuda varki armanide ektiripte kötü sonuç alanını hiç görmedim ama genede bahsettiğim sebeplerden temkinli olmak lazım,eşine az rastlanır bir yer armani,saçla hiç alakası olmayan birisi baştan alağı ekim teknikleri dahil bir merkezi yönetiyor..,

ramiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 03 Mayıs 2017, 15:20:10 »
Kardeş merhaba sana senelerdir araştırıp ve bekleyen biri olarak şu tavsiyede bulunmak istiyorum.
Gördüğüm kadarıyla dönor alanın çok iyi hiç boşuna ziyan etme bu forum'u iyi oku gerekirse biraz daha bekle gidip en iyisine ektir.Aynadan baktığın zaman ve burada iyi sonuçları görünce neden bende en iyi yerde ekim yapmadım pişmanlığı olmasın. Herşey gönlünce olsun....
Hocam ayni soruyu size sormus gibi oluyorum ama serdar hocaya odaklanmis gibiyim bu konuda nr düşünürsünüz beklemek istemiyorum maddi durumumda cok degismeyecek acikcasi
Kardeş ben sana şu hocaya git diyemem ama benim imkanım el verirse forum'da en gözde olan hocaya ektiririm. Diğer hocalarla ilgili yorumum yok.

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 03 Mayıs 2017, 15:32:52 »
Bu vakaya illa şehir ankara olacak deniyorsa serdar gökrem daha iyi olur yalnız orta alandaki saçlı alanıda eker serdar hoca hiç şaşmaz  :D,greftler o bölgede ziyan olur..
Armaniye karşı temkinli yaklaşmak lazım ,fehmi bey iyi niyetli bir insan bir kaç kes yerinde görüştük kendisiyle,alçakgönüllü hoş birisi,yalnız her daim bir ekim kadrosu var ve o kadronun kimlerden oluştuğunu öğrenmek bile sıkıntı,sürekli değilştiğini düşünüyorum,kendisi bünyesinde çalışan doktora istediği tarzda ekim yaptırıyormuş,greft hesaplamasıda bir garipti ,greft değil sürekli kök kelimesini kullanıyordu,bazende greft değil kök diye düzeltme yapıyordu,gerçi kök ile greft aynı şey ama siz genede dikkatli olun,bu arada şuda varki armanide ektiripte kötü sonuç alanını hiç görmedim ama genede bahsettiğim sebeplerden temkinli olmak lazım,eşine az rastlanır bir yer armani,saçla hiç alakası olmayan birisi baştan alağı ekim teknikleri dahil bir merkezi yönetiyor..,

Hocam serdar hoca vertekse kadar ilk ekimi yapacak saçının arasından ulaşırız boşlukları doldururuz demişti ara bölgeleride. 8 ay sonraki ekimde herhangi rütuşa ihtiyaç olan kısımda gerekli müdahaleleri yapabileceğini söylemişti. Benim için ikinci ekimin olacak olması ilkinde hocanın check edilmesi anlamına da geliyor ki aslında bu açıdan bakarak iyi ha olumsuz sonuçlanırsa o zaman dönor bölgemden eksilen greftlerden olacağım. Zaman konusunda da çok kararsız kaldım ramazan sonrasına bırakmak ama yaza denk geliyor olmasıda ayrı soru işaretleri kafam çok karıştı :( Armani konusunda kafamda nerdeyse elemiş vaziyetteyim hocam kii kendisi dayımın arkadaşı.

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2017, 15:34:36 »
Kardeş ben sana şu hocaya git diyemem ama benim imkanım el verirse forum'da en gözde olan hocaya ektiririm. Diğer hocalarla ilgili yorumum yok.

Elbette en güzeli o olur hocam ancak şu an en iyisi Koray hoca diye düşünüp baz alırsak 50 bin tl ek masraflar hariç bir rakam çıkıyorki kredi çekmem gerek kredi çekip saç ektirisem o saçlar stresten dökülür  ;D ;D

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 03 Mayıs 2017, 15:36:35 »

serdar gorkem diyorsan kesinlikle gitme derim ekim sonrasi fotolarindan ekimin kalitesi assa yukari anlasilir, kanal acma yontemi hic dogal degil. Antalya'daki merkezin sonuclarin orta fiyatli yerlerin hepsinden onde sahsi fikrim.. janti ve esatdere konularina bak gayet tatmin edici sonuclar

Benim için şimdiye kadar kimse dhi yöntemini önermedi hocam. Antalyadaki merkez dhi uyguluyor bildiğim kadarıyla.Aradaki fark köklerin alınır alınmaz konulması ise (cahaletimden bildiğim) bana başarı farkı olacak gibi gelmiyor açıkcası

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 03 Mayıs 2017, 15:42:55 »
valla dhi ninde riskleri var zaten verdiği 2 örnek şuan içn dhi deki en iyi 2 örnek..diğer sonuçlar orta şekerli.. 3 4 forumdaş memnun değil dhi den..ve bu 2 örnekte arkadaşlar baya genç..dostum aslında bu tavsiye işi değil her zaman derim forum fikir verir kafandaki belirlediğin hocalarla git konuş..daha sonra mümkünse  örnekleri canlı gör gözünle illaki referans veriyorlar..daha sonra karar ver bu kadar basit aslında ..forum sana eleme şansı veriyor

Serdar hocadan referans isteyecem hocam hatta Ankara da yaşayan ekim yapmış olduğu birisiyle görüşmek istediğimi söylecem inşallah görürüm bence görürsem daha net olacağıma inanıyorum

Medcezir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Mayıs 2017, 01:05:26 »
Ben fehmi arman ile görüştüğüm de serdar görkemi söylemiştim oda serdar görkemin kendi yanlarından ayrılarak kendi yerini açtığını söylemişti.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 13 Mayıs 2017, 08:59:13 »
Ben de pisman olmamaniz için yorum yapmak istedim. Bir defa hlc ile koray hoca neredeyse ayni para. O zaman hlc direkt elenir.diğer yazdiklariniz için hele hele 1 gunde 7 bin ekerim diyen..konuşmak bile zaman kaybi. Ekimi 2 ye bölüp on ve orta ardından verteks olmasi basariyi arttirir bence.. Ilk kararınız manuel mi micromotor mu bunu seçmek olmali.
Manuel ise: koray hoca,ioh,hlc,hakan doganay(yeni gecmis manuele)
Bunlardan fiyat bakılınca hlc elenir çünkü koray hoca ile ayni..ioh sonuçlari 4 ay sonra ortaya cikacak bekleyin onu. Hakan doganay da yeni manuele gecti riskli onu da az beklemek lazim.
Micromotor da fiyat performans olarak şahsi fikrim esma-serkan ilk 3 sırada. Zekeriya kul ile zaten konusmussunuz..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 13 Mayıs 2017, 13:46:52 »
Donör bölgen çok ıyı bu donörle  dogru yeri tercih edersen hiç dökülmemıs halıne çok yakın bır sonuçla bu defterı kapatırsın Tabi ön bölge için senin verteks ise 2 seans da kapanır öncelik olarak maddiyatı 2 ci plana atman gerek imkanın yoksada olana kadar beklemek .ha yok dersende artık işin şansa kalır..
Global Moderator

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 20 Haziran 2017, 05:35:40 »
Donör bölgen çok ıyı bu donörle  dogru yeri tercih edersen hiç dökülmemıs halıne çok yakın bır sonuçla bu defterı kapatırsın Tabi ön bölge için senin verteks ise 2 seans da kapanır öncelik olarak maddiyatı 2 ci plana atman gerek imkanın yoksada olana kadar beklemek .ha yok dersende artık işin şansa kalır..
Hintell konuya bir muddet sonra yeniden donmek zorunda kaliyorum mazur gormeni dileyerek. Keske diyorum  Koray hoca olsa ama maddiyat buyuk problem  yukardada belirtmistim kredi cekmem gerekecek. Acikcasi bu beni strese sokar. Senden acikcasi manuel alim yaptigi icin Serdar Gokremi degerlendirmeni istiyorum hosgorune siginarak simdiden tesekkur ederim

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2017, 11:23:10 »
Hocam serdar gokrem bu aralar fiyat yuzunden de herkesin radarinda,ancak ben düzenli paylaşılan bir süreclerine baktim ki cok az sayida..hemen hepsi basarisiz.seyrek kalmış yani.bir de 1 resim atip 8 ay sonra tekrar resim atmış sonucu iyi olmus olan vardi.yani şöyle düzenli paylasan mutlu olan 3 kisi bulamadim kısacası.

Facebook Twitter Instagram