Gönderen Konu: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum  (Okunma sayısı 15555 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum
« Yanıtla #46 : 16 Ağustos 2017, 07:25:37 »
serdar hocanın tum ekimlerini bulan arkadas boyle ekimcilerin tum resimlerini bir baslık altında o ekimcinin tum orneklerini fotoğraf albumu gibi toplasak kaç greft ekildi oncesi sonrası resimler manuelmi mikromu alındı diye yazsa ilk gelen onları tek tek incelese sonra gene konularda ekim ornekleri tartışılır ama sadece fotoğrafların bulunduğu album olsa daha mantıklı olmazmı arastıra acısından
saçları ekmeydi dersin

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum
« Yanıtla #47 : 16 Ağustos 2017, 09:36:26 »
Herkese merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır saç ektirmek istiyordum ama zaman beni buraya kadar getirdi ve yaklaşık 20 gündür ciddi bir araştırma içerisine girdim. Yaşım 28 bu arada. Başta çok araştırmadan son dönemde yıldızı parlayan serkanaydın ekibinden direk gün ve fiyat aldım hatta gidecektim ancak alınan greftler de yaşanan facia sonucu açıkçası vazgeçtim.
Sırasıyla gittiğim yerler ve aldığım fiyat ve genel söylemleriyle mevcut saç durumuma ait fotoğraflar.
NOT:
1)Maksimum bütçem 10-15 bin tl daha fazlasını vermek istemiyorum
2)Ankara dışında bir yerde ekim yaptırmak kalma ve bakım açısından zor geliyor.
Ekim yaptıran yaptıracak olan tüm arkadaşlarımın yardımlarını ve yol gösterici yorumlarını bekliyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Mevcut saç durumum

Sırasıyla fiyat ve görüş aldığım saç ekim merkezleri;
1-)Dr.Koray Erdoğan 5000 greftX2,5 Euro 3 gece 4 gün ist kalmamı istiyor fiyat çok yüksek yerlere gittiğinden değerlendiremiyorum
2-)Arenamed 5500 greft 7 bin tl istediler ancak yukarıda da belirttiğim gibi greft alımlarında facia oluşturduklarına kanaat getirmiş durumdayım bu konuda yanlış düşünüyor olabilirim
3-)Zekeriya Kul hoca sadece ön veya sadece verteks bölgesi için ekim yapabileceğini söyledi maksimum 3000 greftX1 Euro açıkcası çalışma tarzı tek bölge seçimi beni tatmin etmedi
4-)HLC Toplam 7000 greftX2,23 Euro(zaman sınırlaması olmadığı takdirde) Fiyat aşırı pahalı yine ve ön ve verteks bölgesi ekimleri arasında 6 ay olması gerektiğini belirttiler. Maddi açıdan zorlanmayacak olsam en yakın ekim yaptırmak istediğim yer.
5-)Liv Hospital Dr.Sedat YILANCI hoca. Tek ekimde 7000 grefte yakın ekim yapabileceğini fiyatında 5500 tl olacağını söyledi. Herhangi bir referansını gösteremedi yaklaşım tarzı hoşuma gitmedi.
6-)Dr.Jale ŞENYURT hoca. Toplam 7000 greft 7 bin tl gibi bir rakam verdi. Ekimi 2 gün ön ve verteks bölgeyi ayrı ayrı çalışacağını belirtti. Yaklaşım tarzı anlatışı çok hoşuma gitti ancak Jale hocanın ekimlerinde yeterli sıklığı yakalayamadığını gördüm veya yeterli çıkışların sağlanamadığını.(Yanılıyor olabilirim)
7-)Fehmi ARMANİ toplam 7000 grefti iki günde ekim yapabileceğini ve toplam 5500 tl gibi bir rakam çıkacağını söyledi. Açıkçası Fehmi beyin saçları da ekim ve kendisi one by one gibi Koray hocanın yöntemine benzer bir ekim gerçekleştireceklerini söyledi. Ancak ketum tarzı ve "hallederiz" yaklaşımı hoşuma pek gitmedi.
8-)Dr.Serdar GÖKREM hoca ya tek ekimde 4500 maksimum greft ekebileceğini ama yeterli kapatmayı sağlayamayacağını(8 bin tl) yada 8 ay arayla önce ön sonra verteks bölgesine 3500 ve 3000 greft(11 bin tl) ekerek çok güzel sonuçlar yakalayabileceğini söyledi. Alımı manuel punchla yapmasının getirdiği artıya çokda haiz değilim gerçekten mikromotor bu kadar sakıncalı mıdır? bilmiyorum.

Araştırdıkça kafam karışıyor, herkes farklı bir açıdan olaya yaklaşıyor ve her gittiğim yerden ayrılırken içime sinerek evet burası diyemiyorum ne yazık ki.Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum ilginiz için teşekkür ederim. Herkese şimdiden geçmiş olsun  :)

Kardeşim naparsan yap donörünü harap ettirme 1.kriterin bu olsun

Facebook Twitter Instagram