Gönderen Konu: Hikmet Tunç Saç Ekimi 4000 Gref 28 yaş 07.11.2020 Tarihli Saç Ekimi  (Okunma sayısı 2768 defa)

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba 28 yaşındayım ve aniden dökülmeye başlayan saçlarım için Ekim yaptırmaya karar verdim. Tanıdığım insanların sonuçlarını görerek referans aldığım Hikmet Tunç  hocaya saç Ekimi yaptırdım. 4000 gref Ekim yaptı. Ekimden sonrası için The Mossi London marka saç bakım yağı, vitamin ve şampuanlardan oluşan set önerdi halen onları kullanıyorumForumda ya da sosyal medyada pek reklamı bulunmayan genelde yurtdışı müşterilerinin olduğu bir hoca olduğundan dolayı görmek isteyen arkadaşlara referans olması amacıyla paylaşımlarımı yapıyorum. 1 aylık süreçteki görselleri ekliyorum buraya ayrıca sizlerin de yorularını almak isterim. Teşekkürler Herkes umarım iyi sonuçlar alır.

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
İlk hafta sonuçları
  • Ekim Tarihi: 07.11.2020
  • Ekim Merkezi ismi Hikmet Tunç- Özel Çapa Hastanesi
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Yıkama sonrası çok fazla çatlak oluştu kabuk dökümüne kadar
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Dökülme süreci
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
1 ay 1 haftalık süreç sonuçları. İlerleyen haftalarda tekrardan güncelleme yapacagım
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

Romanadam

• Sr. Member
Ekim iyi görünüyor fakat ekim öncesi saçlarınızın zarar görmemesi adına o kısımlar biraz daha seyrek ekilse bence daha iyi olurdu.
Ön bölgede ortalama bir sonuç elde edilse herhalükarda güzel bir sonuç ortaya çıkar diye tahmin ediyorum.
Umarım sonuç mutlu eder kardeşim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekim temiz ve sağlıklı görünüyor sadece şakak kızımları daha içeride olsa daha oturaklı bir ön çizgin olurmuş ön çizgi  daha estetik olabilirmiş.
Global Moderator

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Ön çizgi konusunda bende hocayla farklı görüşteydim 1 cm daha ileride olması gerektiğini düşündüm ancak saç çıkma sürecinden sonra en doğal görüntüyü almak için bu şekilde ekilmesi gerektiğini söyledi. Ekimini yaptığı diğer arkadaşların da çizgisi buna benzer bi durumdaydı ve şuan ekim olduğu hiç belli olmuyor. Teşekkürler yorumun için
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Şuanki şok dökülme aşaması
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

garammasala

• Jr. Member
  • **
Sanırım forumda Hikmet Hoca’yı ilk ben sormuştum, bilen yoktu fakat ben de referanslardan yola çıkarak 21 Şubat 2020’de kendisine ektirdim. %80 oranda memnunum diyebilirim, sizin ekiminiz de çok iyi görünüyor, iyi sonuç alacaksınız 5. Aydan itibaren

garammasala

• Jr. Member
  • **
Sanırım forumda Hikmet Hoca’yı ilk ben sormuştum, bilen yoktu fakat ben de referanslardan yola çıkarak 21 Şubat 2020’de kendisine ektirdim. %80 oranda memnunum diyebilirim, sizin ekiminiz de çok iyi görünüyor, iyi sonuç alacaksınız 5. Aydan itibaren

Güncel bir fotoğraf bulamadım başka ama şu an bu durumda, açıklığım sizden fazlaydı, benim ön çizgimi de yukarıdan aldı sanırım tarzı öyle hocanın :)

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Hocam neden %80 memnuniyet var %20 neyden kesildi :)
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
Şu an minik minik kökler gelmeye başlıyor yaklaşık 50 gün sonrası
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

realstrangerr

• Yeni üye
  • *
3.5 ay sonrası
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Başlamış kararmaların ufak ufak umarım ilerleyen süreçlerde gayet güzel bir görüntüye sahip olursun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram